Cilt Bakımı Ürünleri Innova ve Lirene gibi cilt bakımlarına dikkat edin

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

sefammm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2010
7
0
Merhaba arkadaslar

Sizlere acizane bir tavsiyem olacak, oda innova ve lirene gibi cild bakim ürünlerin zorla satilmak istenmesidir.
Malesef her ikisinide aldim üstelik 80 tl verdim sirf birine. Bin bir cesit yalanla satmaya calisiyorlar. Bir faydasi olsa gam yemiyecegim, ama zerre kadar bir faydasi yok, bunlara kanmayin, sizi kandirmalarina izin vermeyin.
satmak icin bide kampanyalar düzenliyorlar iki alana bir bedava diye. Inanin cevremde herkez sikayetci, paranizi böyle abuk subuk seylerle car cur etmeyin benim gibi. Kullanacaksaniz markalari yillardir gündemde olan ürünleri kullanin.

katılıyorum canım sana bende hayatımda bi hata yapıp innova almıştım hiç bi faydası yok artı ablamda kullandı onun cildi mahvoldu yani yazık o markalara verilen paralara

katılıyorum o kadar çok ısrar ediyorlarki.
tam ters tepiyo.insan alcağı varsada almıyor

Innova yı bilmem de Lirene yi hep zorla satmaya çalışıyorlar gerçekten. CADIARZU

aa evet ya eğitimden geçiyolar heralde bu konuda.lireneci resmen zorladı kadın beni.hatta olayı abarttı bak ben 30 yaşındayım ama 25 gibi görünüyorum en fazla dedi bunları kullanıyorum 20 yaşımdan beri dedi.bu esnada yüzünde bi ton fondöten far allık ruj vs. vardı.öbür bütün ürünleri de senin cildine hiçbiri olmaz diyerekten raftaki 20 den fazla ürünü de dışladı.bana 50 tl lik nemlendiricisini almamı söledi.o kadar veremem nemlendiriciye dedim.cildiniz önemli falan dedi ama suratı beş karış oldu almayacağımı anlayınca.bi 15 dakika uğraştı benle alayım diye.alacağım varsa da kaçarcasına çıktım mağazadan almadan.hatta mağaza zarar etti neutrogena nemlendirci alacaktım onu da aldırmadı :)

Son düzenleme:
aa evet ya eğitimden geçiyolar heralde bu konuda.lireneci resmen zorladı kadın beni.hatta olayı abarttı bak ben 30 yaşındayım ama 25 gibi görünüyorum en fazla dedi bunları kullanıyorum 20 yaşımdan beri dedi.bu esnada yüzünde bi ton fondöten far allık ruj vs. vardı.öbür bütün ürünleri de senin cildine hiçbiri olmaz diyerekten raftaki 20 den fazla ürünü de dışladı.bana 50 tl lik nemlendiricisini almamı söledi.o kadar veremem nemlendiriciye dedim.cildiniz önemli falan dedi ama suratı beş karış oldu almayacağımı anlayınca.bi 15 dakika uğraştı benle alayım diye.alacağım varsa da kaçarcasına çıktım mağazadan almadan.hatta mağaza zarar etti neutrogena nemlendirci alacaktım onu da aldırmadı :)

Sormayın yaa bir rahat bırakında alışverişimizi yapalım anında yakamıza yapışıyorlar sinir oluyorum :kızgın:

zorla satanları bilemem ama innova bitkisel bir markadır ve ben kullandığım ürünlerinden gerçekten çok çok memnun kaldım. özellikle maskeleri muhteşemm. ben cilt bakım ürünü alırken genelde interneti kullanıyorum, ya da mağazadan alacaksam yanıma satıcı bayanlar yaklaştığı anda "teşekkür ederim ben inceliyorum öylesine" diyorum uzaklaştırıyorum onları :)

ınnovanın içeriğine defalarca baktım.
Bitki özleri var ama zehirli kimyasallar da aynen mevcut.

Ya of bıktım ama valla ya:)
bugün maske almak için kozmetik ürünler satan bi yere girdim.Peloid pelomin maske alayım diye.Daha önce tek kullanımlık olanlarını kullandım kötü bi etkisi olmadı düzenli kullanmayınca da o tip ürünler hemen fayda göstermiyo sonuçta.Neyse girdim dükkana kadın lirene'nin maskesini önerdi öyle ısrarcı bi tavrı yoktu ama memnun kalacağından eminim dedi beğenmezsen geri alırız yerine başka ürün alırsın dedi.bende bi alayım internetten araştırayım olmadı dediğim maskeyle değiştiricem dedim.ınsanın kafasını allak bullak ediyolar ya pöfff.hiç kullanmadan değiştireyim dimi en iyisi bu sanırım.Hiç iyi bişiy diyen olmamış.
En azından pelomin peloid için herkes iyi diyordu.

arkadaşlar gittim lirenenin maskesini verip peloid pelomin aldım:)Kadın acayip uyuz oldu:KK70::KK70::KK70:bu daha iyi cildin yatışsın falan filan.DEdim benim derdim cildimin yatışması değil lekelerimin gitmesi.Zaten okudum o maskede cilt lekeleriyle alakalı bi etkisi yok sadece yumuşatıyo yağ dengesini koruyo falan.Neyse şimdi bildiğim ürünü kullanıcam en azından.
Ayrıcada lirene maske 75 ml.29 tl
peloid pelomin 250 ml.37 tl

arkadaşlar gittim lirenenin maskesini verip peloid pelomin aldım:)Kadın acayip uyuz oldu:KK70::KK70::KK70:bu daha iyi cildin yatışsın falan filan.DEdim benim derdim cildimin yatışması değil lekelerimin gitmesi.Zaten okudum o maskede cilt lekeleriyle alakalı bi etkisi yok sadece yumuşatıyo yağ dengesini koruyo falan.Neyse şimdi bildiğim ürünü kullanıcam en azından.
Ayrıcada lirene maske 75 ml.29 tl
peloid pelomin 250 ml.37 tl

iyi yapmışsınız neden insanı zorlarlar anlamam Lirene rüşvet mi veriyor bunlara ne zemuszemus

kızlar slm.ben innova kullandım çokta memnunum.lirene güneş kremi aldım harika yüzüm sivilceye çok müsait ama hiç sivilce yapmadı hemen emiliyor beyazımsı bir tabaka oluşmuyor çokta güzel koruyor..seneler önce ilk olay ürünleri çıktığında aynı şekilde olay satmaya çalışıyorlardı belki hatırlarsınız ne sorsam olay markayı sunuyorlardı evet sıkıcı bi durum ama türkiye pazarında yer edinebilmek için yapılıyor bunlar.ben sadece güneş kremini kullanıyorum ama çok güzel diğer ürünleri hakkında yorum yapamayacağım.satmaya çalışılıyor diye kötü bi ürün olduğunu düşünmüyorum

valla daha bir kere o satıcıların verdikleri ürünleri deneyipde memnun kaldığım olmadı.SAdece eczacı bi tanıdık var onun verdiği nemlendirici işime yaradı,la roche 'un yüz yıkama jelinide doktor verdi gayet memnunum onu kullanıyorum.Onun haricinde o satıcıların tavsiye ettiklerinin hiç birinden memnun kalmadım.

ya bende bugün satıcıları onarisyle innova temzleme jeli ve toniğini aldım :syormları okudmda kullanmasamm mı acaba diyrm? aldığım yerde hobiydi cilt uzmanıyz diye satış yapıolar :S

bugün yaşadım bende aynısını:KK1::KK1: niveanın gece için oxygen power kremini almaya gittim. kadın lirene ürünlerine yönlendirdi hemen asıl bu iyidir fln diye. sonra cilt analizi yapıcam diyip cildime bi alet tuttu böle rezalet gösterio ayyy cildiniz mahfolmuş kirden gözenekleriniz tamamen tıkanmış yağ birikmiş dedi. cildinizi iyi temizlemiosunuz dedi. yoo dedim her akşam süt,tonik,jel temizleyici nemlendirici haftada bir maske ve burun bandı kullanıyorum dedim bişey diyemedi. sonra markaları ne dedi onlara laf atıcaktı loreal dedim cevap veremedi. neyse ozmn cildiniz erken yaşlanır böle size nemlendirici lirene veriyim dedi. bende araştırıcam internetten diyip kaçtım hiçbişey almadım:KK19::KK19:

Bu siyeyi ziyaret etmeden kozmetikçiye gidersen olacağı budur:KK43:
Sadece yüz temizleme jeli için gittiğim kozmetikçi bana yaklaşık 170 tl'lik yarısı boş bir masraf çıkartıp güya eli dolu olarak ve mutlu olarak beni gönderdi. Kendini cilt uzmanı olarak tanıtan şahıs innovanın markalarının çok iyi olduğunu söyledi o kadar konuştuki ve önüme o kadar ürün serdiki bir anda o hülyaya ve cildime iyi geleceğini düşünüp kendimi kasanın önünde kredi kartımı uzatırken buldum. Eve dönerken verdiğim para için acıyor ama cildim daha güzel olacak gözaltı morluklarım gidecek diye seviniyordum. Sonra dedim biizm kızlar ne kullanıyormuş. Ve innova dan uzak durun yazılarıyla karşı karşıya geldim. Aman Allah'ım dedim ben ne yaptım. O kadar hevesle aldığım ürünler elimde mi patlayacak. Hadi dedim bir kullanayım ama 5 gün sonra yüzüm kaşınmaya ve yanmaya başladı. Gittim ürünleri geri iade etmeye yok efenim cildiyeciden rapor almam gerkiyormuş. Neyse yüz yıkama jelini deep cleanle değiştirdim ama tonik, krem , maske, ve göz altı morlukları giderici hala duruyor. Şimdi neye üzüleyim verdiğim paraya mı bir anda galeyana gelmememi yoksa cildimin istediği gii olmamasına mı? Toniği de alkolsüzle değiştirdim bakalım...Kullanmaya devam ediyorum...Tonik ve jel gittikten sonra kızarma yanma kaşınma olmadı ama kreme evrdiğim paranın üzerine biraz daha katıp daha iyi marka bir şey alabilirdim...Ohh içimi döktüm...Bundan sonra elimde alacağım ürünlerin markasıyla gideceğim innovanın yakınından bile geçmeyeceğim...Ama düşünüyorum bu insanlar KUL HAKKI dene şeyi bilmiyorlar mı? Hadi paradan geçtim insanların güzellik hayalleriyel oynuyorlar...Mucize olmasını beklemiyoruz zaten...Prim alacağız düşüncesiyle illa İnnova neden? Evet acıda olsa yaşayarak tecrübe ettim...:KK25:

Bu siyeyi ziyaret etmeden kozmetikçiye gidersen olacağı budur:KK43:
Sadece yüz temizleme jeli için gittiğim kozmetikçi bana yaklaşık 170 tl'lik yarısı boş bir masraf çıkartıp güya eli dolu olarak ve mutlu olarak beni gönderdi. Kendini cilt uzmanı olarak tanıtan şahıs innovanın markalarının çok iyi olduğunu söyledi o kadar konuştuki ve önüme o kadar ürün serdiki bir anda o hülyaya ve cildime iyi geleceğini düşünüp kendimi kasanın önünde kredi kartımı uzatırken buldum. Eve dönerken verdiğim para için acıyor ama cildim daha güzel olacak gözaltı morluklarım gidecek diye seviniyordum. Sonra dedim biizm kızlar ne kullanıyormuş. Ve innova dan uzak durun yazılarıyla karşı karşıya geldim. Aman Allah'ım dedim ben ne yaptım. O kadar hevesle aldığım ürünler elimde mi patlayacak. Hadi dedim bir kullanayım ama 5 gün sonra yüzüm kaşınmaya ve yanmaya başladı. Gittim ürünleri geri iade etmeye yok efenim cildiyeciden rapor almam gerkiyormuş. Neyse yüz yıkama jelini deep cleanle değiştirdim ama tonik, krem , maske, ve göz altı morlukları giderici hala duruyor. Şimdi neye üzüleyim verdiğim paraya mı bir anda galeyana gelmememi yoksa cildimin istediği gii olmamasına mı? Toniği de alkolsüzle değiştirdim bakalım...Kullanmaya devam ediyorum...Tonik ve jel gittikten sonra kızarma yanma kaşınma olmadı ama kreme evrdiğim paranın üzerine biraz daha katıp daha iyi marka bir şey alabilirdim...Ohh içimi döktüm...Bundan sonra elimde alacağım ürünlerin markasıyla gideceğim innovanın yakınından bile geçmeyeceğim...Ama düşünüyorum bu insanlar KUL HAKKI dene şeyi bilmiyorlar mı? Hadi paradan geçtim insanların güzellik hayalleriyel oynuyorlar...Mucize olmasını beklemiyoruz zaten...Prim alacağız düşüncesiyle illa İnnova neden? Evet acıda olsa yaşayarak tecrübe ettim...:KK25:

geçmiş olsun cnm gerçekten insan onları dinlerken birşey sanıyor ama emin ol biz daha çok bilgiliyiz. hiç dinlememek lazım kendimiz araştırıp öyle almalıyız kesinlikle. ama emin ol herkesin başına böle bi olay geliyor ve bi kazık yedikten sonra akıllanıyor. bende onları dinleyip saçma sapan bi göz altı bandı almıştım eczaneden kaz ayakları için 5-6 sene önce 90 tl verip çıkmıştım. rezaletti mahfetti gözaltımı. bende o kazıktan sonra artık kendimi tutuyorum kendim ne istiyorsam onu alıyorum:KK71::KK71:

innova adını duyunca koşarak uzaklaşın bence, ben artık öyle yapıyorum, innova öneren satıcıları da baya bir azarlıyorum. bu rezil ürünü önermeye utanmıyor musun diye.

innova yüz temizleme jelini resmen zorla elime tutuşturdular bende 18 lira diye aldım sesimi çıkarmadım ama tek kelimeyle berbat. keşke önce burda araştırsaymışım dedim kendi kendime ama işte o an kadın öyle ısrarcı elime tutuşturdu ki bişi diyemedim :S
iğrenç bir kokusu var,yüzümü hiç ama hiç temizlemiyor,benim cildim karma,t bölgem de acaip yağlanma var ve mnik sivilceler gözenekler kızarıklar var =((( daha da berbat oldu bu şeyle,bitmedi gitti meret,o gün başka şeylerde almıştım 3 taksit yaptılar daha hala bitmedi taksidi bile sinir oluyorum of of

X