Eximia İle Zayıflayanlar Parmak Kaldırsıııın!!!!!

rica ederim bilgi paylaştıkca güzeldir..

işe yaradı gerçekten ben üst bölge paketini satın almıştım göbek kısmı ilk seansta ölçülerimi aldılar ben bile inanamadım ama 8 cm gitti ve bu ilk seans asıl sonucu toplam 10 seans sonunda görüyormuşsun ve şunuda belirteyin yalnış bilmesin herkez ben ilk seansta 8 cm verdim her seans 8 cm gidecek diye birsey yok diğer seanslar daha azalıyor ama toplamda güzel bir sonuç alınıyormuş ben inanıyorum çok farkediliyor her seans sonunda anlıyorsunuz valla bu eximia yı çıkarandan allah razı olsun lipo dan kurtardı beni ki o daha pahalı ve acılı zahmetli...: şiddetle öneririm ihtiyacı olanlara bide şuna dikkat etmenizi öneriyorum bazı güzellik salonları veya merkezleri kavitasyondan önce 2 litre su içirip ölçü alıyolarmış 2 litre su içtikten sonra şişer haliyle bölgeniz olcüde fazla çıkar ve kavitasyonu yaptıktan sonrada tuvalete yolluyor sizi ki haliyle insanın tuvalet ihtiyacı oluyor işlemden sonra sonra geliyor ölcüyolar abartı bi ölçü farkı çıkıyor bu aldatmaya girer buna kanmayın yaptırdığınız yerde çok önemli benim gittiğim yer ilk olarak beni uyardı böyle yapıyolar diye ama biz hem estetisyenliğimize hemde cihazımıza güvendiğimiz ve güzel bir izlenim bırakmak istediğimiz için bu gibi girişimlerde bulunmıyoruz diyede nokta koyuyolarki ben o an zaten karar vermiştim yaptırmaya orda sizde yaptıracağınız yere dikkat edin iyi araştırın kızlar.. sorusu olan olursa burdan yine cevaplayabilirim enbuyukkk:

eximia addette oldunuz surece herhangi b yan etkisi var mi ?

bende alsancakta myclinicaya gidiyorum ve çok memnunum 8 seans eximia 8 seans elektroterapi8 seans vakumla yağ kırma 1 ayda 6 kilo verdim diyet bile yapmadım sadece dikkat ettim bol su içtim bebek emzirdiğim için yapamam zaten diyetsiz böyle sonuçlar aldım eximia süper

lavinya0606 kavitasyonu yaptırdığın yer sana söylemedi mi? Emzirme döneminin bitmiş olması gerekirdi kavitasyon yapılabilmesi için. Yaptırdığın yerle konuş, sana ve bebişine yazık.

Selam kızlar İstanbulda yaptırıp memnun kaldıgınız yer oldu mu ? Adres verebilir misiniz..

merhaba herkese 9 ay önce doğum yaptım ve emziriyorum göbek ve kalçamda sorunum var kavitasyonla sıkılaşmayı düşünüyorum emziren anneler hiç yaptırdınızmı???

bende alsancakta myclinicaya gidiyorum ve çok memnunum 8 seans eximia 8 seans elektroterapi8 seans vakumla yağ kırma 1 ayda 6 kilo verdim diyet bile yapmadım sadece dikkat ettim bol su içtim bebek emzirdiğim için yapamam zaten diyetsiz böyle sonuçlar aldım eximia süper

bnde my clınıca dan eximia kavıtasyona gıdıyorum once yag surup vakum sonrası kavıtasyon uyguladılar ıkısı 20 dakkıka surdu sonrasındada elektroterapı 20 dakıka yalnz aklıma takıldı wakum kavıtasyon sonrası olması gerekmıyormu? bırde baska bı salonda dıyet uygulanması zorunlu yoksa yaglar vucuttan atılmaz ve karacıger yaglanır seklınde duydum burda hıc bırsey soylenmedı haftada 1 gun mu gırdınız sızde seanslara ??

ayrıca promosyon harici bu işlemi yaptıranların 1 seansı ne kadar sürüyor acaba. çünkü sitelerde kavitasyon,lenf drenaj,vakum terapi,selülit tedavisi,endolift hepsi toplam 35 dakika sürüyormuş. Bu kadar kısa sürede bu işlemlerin hepsi nasıl yapılıyor da sonuç alınıyor aklım almıyor benim :)

1 seans yaklaşık 1,5 saat sürüyor eximia'da. sıkılaşma işlemi dahil tüm işlemleri içinde barındırıyor zaten.. ancak internetteki kavitasyonlar 40 dk.filan sürüyor.işe de yaramıyor. ben dün giden 4cm ile eximiaya ikna oldum :)

bnde my clınıca dan eximia kavıtasyona gıdıyorum once yag surup vakum sonrası kavıtasyon uyguladılar ıkısı 20 dakkıka surdu sonrasındada elektroterapı 20 dakıka yalnz aklıma takıldı wakum kavıtasyon sonrası olması gerekmıyormu? bırde baska bı salonda dıyet uygulanması zorunlu yoksa yaglar vucuttan atılmaz ve karacıger yaglanır seklınde duydum burda hıc bırsey soylenmedı haftada 1 gun mu gırdınız sızde seanslara ??

benim karnıma yapılan eximia uygulaması toplamda 1,5 saat sürdü. vakum işlemi dahil.. protein ağırlıklı beslenmem gerektiğini söylediler sadece.. ama gittiğim salon yine de diyetisyen desteği sağlıyor.

bende bunu düşünüyorum. ankarada yaptıran varmı aramızda. araştırıyorum ama henüz merkeze karar veremedim:KK14:

benm gittiğim salon eryamanda..eximia cihazı yeni geldi..ilk müşterilerinden biri oldum ben..ilk seansta 4 cm inceldim.gerçekten ben de inanamıyorum. daha ilk seansım! çok nezih düzgün bir salon.tavsiye ederim. özelden mj atarsan adresi ve detayları konusunda da yardımcı olabilirim..

ben çok şaşkınım.forumun her yerine de yazdım :) çok önyargılı yaklaşıyordum tüm zayıflama cihazlarına karşı ama dün eryamanda bir salonda eximia ile 4 cm daha ilk seansta (nasıl oldur ya?) inceldim.. bu konuda benim gibi tereddütü olanlar yardımcı olmak açısından yaptığım araştırma sonuçlarını ileteyim.

şimdi yaptığım pek çok araştırmalar sonucunda eximia da karar kıldım. neden diğer cihazlar değil de eximia? :

1. internette dolanan kavitasyon cihazlarını denedim..acemiliğime gelmişti, ucuz dedim, araştırmamıştım o zamanlar.. sonuç tam bir hayal kırıklığı oldu. seanslar 40 dk. ancak sürüyordu.. sadece ucuzdu. kandırıldım..
2. sonradan eximiayı araştırdım;mdicana, medicalpark, memorial gibi hastanelerde bile kullanılıyor..bu bende çok büyük bir güven uyandırı.. e ne de olsa konu sağlıktı.
3. geçen sene fuarda noteri çağırıp yüzlerce kişinin bulunduğu fuar alanında tek seansta 9cm incelttiğini öğrendim. (belge kendi web sayflarında var)
4. diğer cihazların çok derine inip iç organlarda hasar meydana getirdiğini, ancak eximia nın megahertzi(umarım doğru yazmışımdır) düşük olduğu için derine inip organlara zarar vermediğini ve olumsuz tek bir olayın bile yaşanmadığını öğrendim.
ve dün uygulamayı yaptırdım.

işte sonuçlar :
(ölçüler göbek üstü-altı-göğüs altı- göbek deliği,sırayı karışık yazdım, emin değilim) ilk sonuçlar önceki sonuçlarım.2.sonuçlar uygulama sonrası sonuçlar.3. sonuçlar ise annemin aynı işaretli yerlerden aldığı sonuçlar.
79cm-79cm- 78 CM > 1CM
82cm-81cm- 79 CM > 4CM
92cm-88cm- 84 CM > 8CM
97cm-97cm- 90 CM > 7CM

dediğim gibi ben şaşkınım... bol su iç dediler..içiyorum(2,5lt)..biraz protein ağırlıklı beslenmem söylendi...
bu arada seans süresi ile ilgili de söylenenler var 1,5 saat sürdü göbek.. bacak 2-2,5 saat sürüyormuş.
ilk 2 hafta haftada 2 seansa gelebilirmişim(arası mni.2gün). sonrasında ise haftada 1 seans gelebilirmişim..ihtiyacıma göre toplam kaç seans geleceğimi kişiye özel belirleyebiliyorlarmış..
aynı anda birden fazla bölgeye giremiyormuşum.. şu an karına uygulanıyor, bunun seansları bitince bacak ve kola uygulanacak.
Regl döneminde uygulama yapılmıyor.
şeker hastaları dr. kontrolünde girebiliyor.
tansiyon hastaları da aynı şekilde.
gebelik de uygulama yapılmıyor.
karaciğer, böbrek rahatsızlığı vs. de uygulama dr. izniyle yapılıyor.

umarım eximia ile ilgili tüm sorularınızın karşılığını burada bulursunuz... benm ank. eryamanda girdiğim salon ile ilgili bilgiyi özelden iletebilirim. kendi diyetisyenleri ve doktor desteği var.seans ücretini burdan iletebiliyormuyum bilmiyorum?

Son düzenleme:
selam arkadaşlar benim normalde kilom ve üst bölgem çok güzel orantılı bi göğüslerim kollarım belim düz bir karnım var yani çok güzel ama sadece bacaklarım çooooook kalın anlayamıorum kalıtsal galiba diyet yaptım kilom düştü yüzüm zayıfladı ama bacaklarım zayıflamadı spor yaptım yine zayıflamadı son çare bende eximia diye birşey duydum ve yaptırmak istiyorum etki derecesi ne kadar hastanedemi yaptırayım yoksa hastanedemi ya etki etmezse boşa para vermiş olursam zaten düğün öncesi böyle bir masrafa girmeyi düşünmüşüm ya etki etmesse die korkuyorum sizce yapmalımıyım

selam arkadaşlar benim normalde kilom ve üst bölgem çok güzel orantılı bi göğüslerim kollarım belim düz bir karnım var yani çok güzel ama sadece bacaklarım çooooook kalın anlayamıorum kalıtsal galiba diyet yaptım kilom düştü yüzüm zayıfladı ama bacaklarım zayıflamadı spor yaptım yine zayıflamadı son çare bende eximia diye birşey duydum ve yaptırmak istiyorum etki derecesi ne kadar hastanedemi yaptırayım yoksa hastanedemi ya etki etmezse boşa para vermiş olursam zaten düğün öncesi böyle bir masrafa girmeyi düşünmüşüm ya etki etmesse die korkuyorum sizce yapmalımıyım

esesma,bölgesel kilolar için zaten eximia..o yüzden bence yaptırmalısın.. hastana veya güzellik salonlarında uygulama anlamında bir fark yok..sadece hastanelerde seans ücretleri yüksek..

benim eryamanda uygulamayı yaptırdığım salonun seans ücreti 100 tl-göbek , bacak-130 tl..ilk seansta en az 2cm incelmezseniz paranızı iade diyorlar...

teyzemi götürdüm aynı yere bacaklarından o da şikayetçiydi...2 seans girdi henüz 15 cm incelmiş

teyzemi götürdüm aynı yere bacaklarından o da şikayetçiydi...2 seans girdi henüz 15 cm incelmiş

sevgili kız arkadaşlarım merhaba :) aranıza yeni katıldım. (daha fazla uzaktan okumaya dayanamadım)

cuce'cim özelden yazamadım bu eryaman'daki yerin adresini bana verebilir misin? Gerçi bana biraz uzak ama sen bu kadar memnun kaldıysan
bir gidip görüşmekte fayda var. İlk seanstan incelme olmazsa para iadesi demişsin. Demek o kadar kendilerine güveniyorlar..

Senin durumun nasıl? Verdiğin kilolar kalıcı oldu mu? Teyzen nasıl oldu? Kaç seansta ne kadar incelme sağlandı? Ben esasen bacak-basen bölgesinden
şikayetçiyim. Teyzen de senin kadar başarılı oldu mu? Başka giden arkadaşlar oldu mu? Çok soru sordum galiba ama yardımcı olursanız çok minettar kalırım :)

sevgili kız arkadaşlarım merhaba :) aranıza yeni katıldım. (daha fazla uzaktan okumaya dayanamadım)

cuce'cim özelden yazamadım bu eryaman'daki yerin adresini bana verebilir misin? Gerçi bana biraz uzak ama sen bu kadar memnun kaldıysan
bir gidip görüşmekte fayda var. İlk seanstan incelme olmazsa para iadesi demişsin. Demek o kadar kendilerine güveniyorlar..

Senin durumun nasıl? Verdiğin kilolar kalıcı oldu mu? Teyzen nasıl oldu? Kaç seansta ne kadar incelme sağlandı? Ben esasen bacak-basen bölgesinden
şikayetçiyim. Teyzen de senin kadar başarılı oldu mu? Başka giden arkadaşlar oldu mu? Çok soru sordum galiba ama yardımcı olursanız çok minettar kalırım :)

Merhaba Kızlar,

İstanbul anadolu yakasında yaptırdığınız bildiğiniz bir yer var mı?
Hastane fiyatları çok yüksek diyorlar,güzellik salonu varmıdır bildiğiniz???

X