Cilt Bakımı Ürünleri loreal pure zone kullananlar?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

nem

20♥06♥2010
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2008
7.231
9
merhaba hanımlar..loreal pure zone aldım gecenlerde siyah nokta temizleyici ve sıkılaştırıcı diye..tamda böle bşy arıyodummm genelde set halinde olurlarr bende üşengeç biri oldugumdan ugraşamıyorum set olanlarla..neyse bide diardermine temizleme suyu aldım ondan memnunum şimdilik ama bu lorealden nete baktıgımda hiç olumlu şey yazılmamış..kullanıpta memnun olan varmı acaba..sürünce 1 dk yanıyo yüzüm sonra geçiooo acaba işe yarıyo diyemi öyle oldu..içindekiler bölümünde asit oldugunu yazmış ondan yanıyor heralde...inş işe yarar :)

canım doğru bir tercih yapmışsın 4 senedir loreal purzone kullanıyorum ben set olarak değil bu siyah nolktaları gideren jeli kullanıyorum çok güsel işe yarıyo kullandıkdan sonra resmen cildimin nefes aldığını hissediyorum

ayyyyyy cnm ya ciddenn sevindimmmm bide çok pahalı bi üründe deil ya nettende olumsuz yorumları okuyunca üzüldümm..neyse 4 senedr kullanıyomuşsun sevindim cidden ..acaba gözeneklerin sıkılaştımı :)ben burun ve etrafından rahatsız oluyorum biras delik delik duruyo gözenekli...onları geçirirmi acaba:)

ya kıslarr ben 2.5 haftadır kullanıyorum..burnuma ve burun yan kısımların aoralarda sadece gözenekler var..sürerken çok yakıyooo..3 gündürde sürdügüm yerler soyuluyoo...acaba işe yaradıgı içinmi soyuluyo yoksa maffettigi içinmi:)kullananlarda böle oldumu merak ediyorum:)

bence işe yaradıgı için soyuluordur.çünkü ölü hücreleri temizleme özelliğide warms bu ürünün.

bnde kullanmak istiyorum tavsiye edermisiniz ??

bence çok güzel bi ürüünnn ve kesinikle tavsiye ederim ma.s ilk kullandığım sıralarda yüzümü yakıyordu ama devam ettikçe yanma hissi azaldı.ve cildimm gerçekten temizleniyodu. çok güzel ve ucuzda yani a.s

ben 3 yıldır kullanıyorum ve çok memnun kaldım ayrıca benimde yüzümde yanma oluyor ama o gözeneklere indiği için miş içinde salisilik asit var bu yüzden bir doktor arkadaşımdan duymuştum salisilik asitin süper bir sıkılaştırıcı olduğunu

ya bende yüzüm yandı diye bırakmıştım bidahamı alsam acaba çok hassas bir cildimde var

arkadaşlar merhaba, ben bu seriyi farklı zmanlarda kullandım ve çok iyi sonuçlar aldım, cildimde aydınlanma, akne azalımı, yağlı görünümün giderilmesi vs. ama her defasında yaklaşık 7-8 aylık kullanım sonucu sanırım cilt alıştıgı için etkisi azalıyor.

benm ek olarak bir sorum olacak, ben tonikten sonra yüzümü yıkamadan nemlendiriciyi sürüyorum ama az önce int.te bi kaç yerde tonikten sonra yüzün yıkanması gerektiğini okudum, sizler nasl yapıyosunuz, doğru kullanım hangisidir acaba?

Ben de yıkanmıycak diye biliyorum hatta öyle uyguluyorum Loreal Pure Zone'larımı, iki şekilde de uygulanabileceğini okumuştum.

merhaba daha önceden yaklaşık bir yıl önce mavi renkli loreal purzone u kullandığımda çok işe yarıyordu fakat ambalajı değiştikten sonra kokusu falanda değişti şimdi hiç işe yaramıyor eskiden pamuk kararıyordu resmen ve cildim bebek gibi oluyordu şimdi ise hiç işe yaramıyor siz de hissettiniz mi acaba içeriği mi değişti johson baby nin ocean kolonyasıyla cildimi pamukla sildiğimde çok etki,li oloyır

X