Sizce Hangi Marka Nevresim Takımı ve Hangi Model ? Lütfen fikirlerinizi paylaşın :)

Hobby nevresim takımım var iki takım bir tane de uyku seti aldım. Son aldığımın resmini ekledim. Turkuaz ile kahve karışımını çok beğeniyorum.

BENCE SAREV BENDE Sarev Saten Çift Kişilik Nevresim Takımı Branch Mor ALDIM ÇOK GUZEL RESIMDEKI GIBI RENKLERI CANLI KUMAŞI YUMUSACIK BENDE SAREV İ DÜŞÜNMEDEN ALIN

ben de sarev diyorum. sarevden 2 saten nevresim ve bir pike takımı aldım. Görenler bayııyor.Çok şık. kumaşa dokununca kaliteyi hemen anlıyorsun.

ben sevgililer günü zamanı almıştım taçtan ve özdilekten ozaman çok güzel modeller çıkıyor kalpli kalpli :asigim:

bence nevresim takımında en önemli özellik terletmemesi yani kalitesi
sıradan bir çarşaf gece sanki seni boğuyor.(sıcaklarda)ama kaliteli bir marka alırsan daha rahat edersin.ben taçtan menmunum diğerlerini denemedim ama daha kalitelileri de vardır mutlaka

Resimler bende de görünmüyor. Ben hobby'nin nevresim takımlarına bakmanı da öneririm. Kırmızılı beyazlı bir nevresim takımı aldım. Çok güzel ve şık duruyor.

Nevresim takımlarında LİNENS' e de bakmanızı öneririm. En az 4 yıl kullanıyorsunuz. Ve gerçekten verdiğiniz paraya değiyor. 2 günlük indirimleri vardı. 113 den 56 750 ye düşmüştü. %50 indirimdeydi. 4 tane aldım :sm_cool:

Yakın zamanda English Home'den aldık. Kumaş kalitesi çok iyi birçok açıdan ama yıkanınca çok kırışıyor. Desenler çok zarif ve ferah.

Arkadaşlar,sitede kaliteli ve uygun fiyatlı ürün yelpazemizle ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.ÖZDİLEK,HOBBY,BENTEN LİSANSLI-CAİLLOU LİSANSLI ÜRÜNLER,PİKE ÇEŞİTLERİ,UYKU SETLERİ... Aradığınız,ihtiyacınız olan ürünler.. Bakmanızı tavsiye ederim..

tacnevtkdorsayv1gold1.jpg

bende taçın bu modelini almıştım pamuklu saten kullanmadığım için bilemiyorum kullanışlımıdr .. kullananlar yorum yazarsa sevinirim..

X