Sayfa: 1/31 12311 ... SonSon
Toplam 305 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Babasling kullananlar...

1. Konu Sahibi : krizalit #1
    Giriş tarihi
    Oct 2007

Babasling kullananlar...

arkadaşlar selam
    biliyorum ki bizim ocak annelerinden babasling kullanan çok. ben premaxx almıştım ama kullanamdığım için geri verdim, geçen gün jokerde babaslingi sordum satıcı premaxx ı kullanamadıysanız bunu hiç kullanamzsınız, çocuk içinde çok bükülüyor deyip geri veriyorlar hep dedi...siz kullanabiliyor musunuz? bir de her pozisyonu denediniz mi?

2. Konu Sahibi : krizalit #2
    Giriş tarihi
    Oct 2008
    dün akşam prova edelim dedim Ayaz katıldı ağlamaktan.
    huysuzluğu üzerindeydi daha sakin bir zamanında deneyeceğim ama nedense onun içine girmeyecekmiş gibi geldi bana dün.
    sıkıntılı bizim herif, darlığa gelemeyecek gibi..
    Hiç kimsenin yağmurun bile
    Böyle küçük elleri yoktu...

3. Konu Sahibi : krizalit #3
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    evet ya kullananlar almayı düşünenlere yardımcı olsunlar hadi kızlaar:))

4. Konu Sahibi : krizalit #4
    yaklasik bir aydir kullaniyorum.aldigimda bebegim 6 kiloyu gecmişti o yuzden kuala kucaklaması ile cok rahat bir sekilde tasidim.tabi ki lk baslarda kullanirken zorlandim tek basima ayarlamak deneyimsiz oldugum icin kolay olmadi.doktoruma da sordum ki ben cift bez kullanmama ragmen bacagindan dolayi, cocugu kuala kucaklamasi pozisyonunda tasiyabilecegimi soyledi.araba ile cikmak zor geldiginde ya da cok uzun yurumeyeceksem tercih ediyorum.kollarim yorulmuyor sırta veriyor agirligi.

en onemli sey cocugu icine yerlestirmek basta cocuk yerlesirken sıkılsada sonra gayet rahat bir sekilde dolaşiyor.hatta uyuyor.
    tavsiyem google da youtube babasling kiddicare yazip cıkan video yu vtunnel ya da ktunnel gibi bir siteden acip izlmeniz.orda pozisyonlarin nasıl kullanildigini gostyeriyor.

5. Konu Sahibi : krizalit #5
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    öğretmenim ya bi ara babaslingi kullandığında resmini çekermisin

6. Konu Sahibi : krizalit #6
    Giriş tarihi
    Feb 2009
    bende kullanıyorum...ilk başta bende biraz sorun yaşadım...
    ama artık alıştım..çok rahat ediyorum ..
    markete giderken,evde işim varken...kullanıyorum içinde uyuya kalıyor çoğu zaman..
    önemli olan bebişi içine doğru yerleştirebilmek..ben internetten baya bir video izlemiştim...

7. Konu Sahibi : krizalit #7
    ay şu videoları izleyemedim bi ya..bugün misafirim vardı..babaslingi takmaya çalıştık hep beraber..çok komiktik 4kişi bi çocuğu yerleştiremedik..

8. Konu Sahibi : krizalit #8
    Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG0041A.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  11.7 KB (Kilobyte)

Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  IMG0042A.jpg
Görüntüleme: 0
Büyüklüğü:  13.2 KB (Kilobyte)

simdii kafa kariştirmim ama su uyariyida yapmak istedim.benim kerata evde uyku oncesi yuzu dısarda yurumemizi istiyor artık!!!!!!!!!!! 3ay sendromumudur nedir :s yani eger evde oyalamak icin alicam derseniz o zamn dısa donuk olarak kullanilabilen kangurulari da inceleyin derim.

9. Konu Sahibi : krizalit #9
    öğretmenim çok güzel olmuş resim eklemen..bende utkuyu ilk resimdeki gibi koyabiliyorum ancak..çok sıkı yapıyosun kemeri..ben korkuyorum düşücek diyede:uhm:

10. Konu Sahibi : krizalit #10
    tutku diger pozisyonlarda sıgmaz artık bizimkiler kac aylik oldular.alttaki dizlerinin arkasina gelecek, popo hamagin ortasına, bas icin yine ustteki ipi sıkıstıracaksin ki ben orda zorlaniyorum.videodaki kadar kolay kısalmıyor:))

Sayfa: 1/31 12311 ... SonSon