Babasling kullananlar...

altı sıkı üstü gevşek olacak ve alta oturtup ayaklarını dışa çıkaracaksınız.üstü de düşmeyeceği şekilde sıkıştıracaksınız.tarifle değil tecrübeyle öğrenmiştim ben:)

kullandıkca alısıyorsun baabslınge ve en sonunda bı ayar yakalıyorsun kusakları hıc degıstırmeden kullanıyorsun.. ben sol omzumda daha rahat etmıstım cunku sag elımı daha rahat kullanıyordum.. 3 aylık bır bebek cok rahat sıgar slınge ama tabıı ayarını duzgun yapmak lazım ılk ayar ıcın bırınden yardım alırsan cok daha rahat kullnırsın o ayarla her seferınde ayar yapmak cok kolay degıl cunku..

Ben de babaling kullanmak isteyenlerdenim. Ama internette satış yapılan bir yer bulamadım ne yazık ki. Nereden temin edebilirim?

tüm yorumları okudum, bazı fotolar çok eski oldğu için gremedim ama fikir sahbi oldum.bu sling gerçekten güzel bişi heralde.. şu an unnado.com sitesinde kampanyası var, almak istiyorum ben de ama eşim biraz daha bekle nasılsa sen doğum yapana kadar bi daha kampanyası olur dediği için beklicem galiba. yorum yapan arkadaşlar çok teşşekkürler, kararsız kalmıştım ama sayenizde çok kullanışlı bir şey olduğunu daha da iyi anladım.

Biz de babasling aldık. Eşim pek beğenmesede ben çok memnun kaldım. Hatta babasling hakkında detaylı bilgimizi Bebek taşıma sistemi adlı yazımızda paylaştık. Dileyen buradan inceleyebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
X