Babasling kullananlar...

krizalit

beklemede...
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
1.533
1
45
arkadaşlar selam
biliyorum ki bizim ocak annelerinden babasling kullanan çok. ben premaxx almıştım ama kullanamdığım için geri verdim, geçen gün jokerde babaslingi sordum satıcı premaxx ı kullanamadıysanız bunu hiç kullanamzsınız, çocuk içinde çok bükülüyor deyip geri veriyorlar hep dedi...siz kullanabiliyor musunuz? bir de her pozisyonu denediniz mi?

dün akşam prova edelim dedim Ayaz katıldı ağlamaktan.
huysuzluğu üzerindeydi daha sakin bir zamanında deneyeceğim ama nedense onun içine girmeyecekmiş gibi geldi bana dün.
sıkıntılı bizim herif, darlığa gelemeyecek gibi..

evet ya kullananlar almayı düşünenlere yardımcı olsunlar hadi kızlaar:))

yaklasik bir aydir kullaniyorum.aldigimda bebegim 6 kiloyu gecmişti o yuzden kuala kucaklaması ile cok rahat bir sekilde tasidim.tabi ki lk baslarda kullanirken zorlandim tek basima ayarlamak deneyimsiz oldugum icin kolay olmadi.doktoruma da sordum ki ben cift bez kullanmama ragmen bacagindan dolayi, cocugu kuala kucaklamasi pozisyonunda tasiyabilecegimi soyledi.araba ile cikmak zor geldiginde ya da cok uzun yurumeyeceksem tercih ediyorum.kollarim yorulmuyor sırta veriyor agirligi.

en onemli sey cocugu icine yerlestirmek basta cocuk yerlesirken sıkılsada sonra gayet rahat bir sekilde dolaşiyor.hatta uyuyor.
tavsiyem google da youtube babasling kiddicare yazip cıkan video yu vtunnel ya da ktunnel gibi bir siteden acip izlmeniz.orda pozisyonlarin nasıl kullanildigini gostyeriyor.

bende kullanıyorum...ilk başta bende biraz sorun yaşadım...
ama artık alıştım..çok rahat ediyorum ..
markete giderken,evde işim varken...kullanıyorum içinde uyuya kalıyor çoğu zaman..
önemli olan bebişi içine doğru yerleştirebilmek..ben internetten baya bir video izlemiştim...

ay şu videoları izleyemedim bi ya..bugün misafirim vardı..babaslingi takmaya çalıştık hep beraber..çok komiktik 4kişi bi çocuğu yerleştiremedik..

$IMG0041A.jpg

$IMG0042A.jpg

simdii kafa kariştirmim ama su uyariyida yapmak istedim.benim kerata evde uyku oncesi yuzu dısarda yurumemizi istiyor artık!!!!!!!!!!! 3ay sendromumudur nedir :s yani eger evde oyalamak icin alicam derseniz o zamn dısa donuk olarak kullanilabilen kangurulari da inceleyin derim.

öğretmenim çok güzel olmuş resim eklemen..bende utkuyu ilk resimdeki gibi koyabiliyorum ancak..çok sıkı yapıyosun kemeri..ben korkuyorum düşücek diyede:uhm:

tutku diger pozisyonlarda sıgmaz artık bizimkiler kac aylik oldular.alttaki dizlerinin arkasina gelecek, popo hamagin ortasına, bas icin yine ustteki ipi sıkıstıracaksin ki ben orda zorlaniyorum.videodaki kadar kolay kısalmıyor:))

ogretmenim ne güzel oturtmuşun ne kocaman olmuş senin bebe :)))
benimki kesin alttan düşer bu pozisyonda :roflol:
yaa biz prova bile edemiyoruz basıyor çığlığı.
bakalım cumartesi sabah keyifli uyanırsa o zaman denerim ancak, akşamları denetmiyor.

benimkinin hasmeti birazda iki bezden:)) tabi yine de masallahi var:))

alttaki ipi dizinin arkasına gelecek sekilde iyice sıkacaksin bu pozisyon icin .kucuk bebekler icindiger pozisyonlar cok daha rahat olur.bir de cocuk rahatsiz gorunsede anne karninda da iki buklum olduklarindan bence pekte rahatsiz olmuyorlar.

öğretmenim evet bizimkiler kocaman oldular..benim beceriksizliğimden değil o zaman sığdıramamam..oturur pozisyonda bi daha denim ben o zaman onu prova edim iyice..resim çeker koyarım bende bakarsın sende doğru yapabilmişmiyim

kızlar bende premax aldım ama sadece evde kullanabiliyorum montla takmak çok sıkıntılı oluyor kızım kucağa çok alıştığı için evde kollarım ağırdığında hemen premax a koyuyorum

amaan bura resim koyamıyom facebooka koycam slingli ordan bakıverin garii

facebooka koydum azına tükürdümün koyamadım bura

Son düzenleme:
öğretmenim resim çok iyi olmuş gerçekten...yalnız senin de inceliğin gözümden kaçmadı...gitmiş kilolar maşallah birşey kalmamış...

kızlar babasling çalıştık oğlumla biraz..tek başımıza resim çektik koyalım dedik..çok ne t görünmüyo heralde ama kendim kendime bu kadar çekebildim..utku rahatsız olsa ağlardı dimi,hiç ağlamadı oğlum 10 dk falan durdu rahat görünüyodu..bi de siz bakın bakalım

ben utkuyu görmek istiyorum yaa:dilcikar:
sıkılmıyo cocuk orda daral basta bağaaa

X