Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
her yaz bitiminde peeling yaptırmalısınız, yaş ilerledikç bugday tende güneş etkisini gösteriyor. ağır leke vakanız yoksa cosmelan greksiz.

15 gün oldu. Tedavinin yarısına geldik. Bana göre bir değişiklik yok gibi geliyor. Salı günü geri kalan ilaç sürülecek. Sanki yine işe yaramayacak diye bir korku var.

15 gün oldu. Tedavinin yarısına geldik. Bana göre bir değişiklik yok gibi geliyor. Salı günü geri kalan ilaç sürülecek. Sanki yine işe yaramayacak diye bir korku var. Bir ay sonra düzeliyor dediler. Düzelir İnşallah.

Son düzenleme:
soyulma devam ediyor. bugün ilacın geri kalanı sürüldü. alnımda bıyık üstünde inatçı yerlerde daha çok bekletilecek.

merhaba tam 10 yıldır güneş lekelerim var yanaklarımda.
yapmadığım yaptırmadığım hiç bişey kalmadı. lazerle soydurdum cildimi. biraz açıldı ama yaz gelince yine koyulaştı. bomba patlamış ve yüzüm yanmışcasına soyuldu düşünün günlerce evden çıkmadım. daha ötesi yok bunun ama geçmedi.

ama bana bir kişi bile yüzüne ne oldu diye sormadı herkes ne kadar güzel cildin var der.
önerim şu.
çok iyi bir güneş koruyucu krem kullanın.
cildi besleyen c vitamini içeren bir nemlendirici yada serum kullanın.
haftada en az bir kez pling yapın.
ve çok iyi bir kapatıcı fondoten ve pudra kullanın.
cildinizi güzel kapatın ve yüzünüzdeki en güzel yeri ön plana çıkarın. gözlerinizi yada dudaklarınızı böylece kimse lekenizi görmüyor inanın.

bunları yapıyorum bir kişi bile yüzümdeki lekenın farkında değil. çok iyi bakıp çok iyi makyaj yaptığım için herkes her zaman çok güzel olduğunu söyler cildimin. oysa oldukça koyu kahverengi lekeler var yanaklarımda.

31,10,2012 yaptırdım.yüzüm 2 gün çok kızardı.şişti 3 gün soyulma başladı.ve hala soyuluyom. ve yüzümde pembelik var.çalışan arkadaşlar için biraz sıkıntılı olabilir.henüz lekelerde bi değişiklik yyok.ama 1 ay sürüyyormuş lekelerin geçmesi sorularınız varsa cvplarım

çenemde sivilcelerde vardı.onlarda kuruyup döküldü maskeyi yaptırdıktan sonra hiç sivilce çıkmadı yüzümde bu çok güzel

sevindim:) ben de hala inatçı kısımlar var (yanaklar,bıyık,alın) cuma akşamı alnıma en son kalan azıcık maskeyi süreceğim. 13.10.2012 de yaptırmışım. bu cumartesi tam 4 hafta olacak. herkes cildimde düzelme olduğunu söylüyor. yanaklarımda halen koyuluk var, bazen moral bozukluğu olmuyor değil, doktor devam kremini kullandıkça açılma devam edecek dedi.

Son düzenleme:
bir hafta da soyulmanın çoğu bitiyor. kırmızılık çok normal. günde 3 defa yüzünü yıkadıktan sonra bepantene merhem+advantan+hidravitali eşit oranda karıştırıp süreceksin. ilk zamanlar bepantenin kremini sürüyordum yetmeyince merhemiyle devam etmiştim. doktor söylediğinde devam kremine başlayacaksın üzerine üçlü krem üzerine güneş koruyucu:) devam kremini fazla sürüp yada kaşıyıp yara etmeyin sakın. bu arada devam kremi zaten soymaya devam ediyor kullandığın sürece. en az bir yıl kullanacağız sanıyorum.

Son düzenleme:
merhaba msrana ve siyah196078,
2nizde cosmolan yaptırmışsınız.hangi şehirdesiniz ve ne kadar maliyeti bu işin ? izmirde değilseniz doktorunuza izmirde önerebilcekleri bi yer var mı sorabilirseniz gerçekten çok sevinirim ..çok sağolun şimdiden.ayrıca lekenizde son durum ne ?

cosmelan 2000 fiyat veriliyor. dermalan 3000. istanbulda yaptırdım. doktorum cosmelanı bir defada kullanmayıp bir ay içinde 2 defa yaptı. 3 yıldır uğraştığım düşünülürse genel olarak memnun sayılırım. keşke ilk olarak bunu deneseymişim diyorum. çünkü fraksel laser, açıcı kremler bende işe yaramamaıştı. (önce açılıp sonra tekrar koyulaştılar) hala istediğim tona ulaşmadım, yanaklarımda burnumda alnımda bıyık bölgesinde hala lekeler belirgin olmasa da var. kimyasal peelingde olduğu gibi cilt gençleşiyor ama benim sorunum lekeler. eski açık buğday tenime ulaşmak istiyorum. bunu doktoruma da belirtmiştim. pazartesi kontrolüm var.

bu siteden doktorlara ulaşmıştıım. http://www.leketedavi.com/

Son düzenleme:
siteye baktım ama doktorlardan izmirde olan yok :KK43: zaten fiyatlar yüksek bi de şehirdışı masraflı olur.sağol cevap için..

iletişimden 0 212 438 40 20 mesoestetik arayıp doktor sorabiliyorsunuz. izmir de mutlaka vardır.

X