Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
3 ay öncesinde bende bu işlemi yaptırdım bilgi almak isteyenlerin sorularını özelden cevaplayabilirim onun öncesinde genel bilgileri hemen vereyim eger sosyal biriyseniz uygulamayı yaptırmadan çok ıyı düşünün yaklaşık 1 hafta boyunca şiş ve ınsanlıktan çıkmış bir yüze kendınızı hazırlayın 1 ay kırmızı bir suratada.. devam kremini kullandığınız sürece kırmızı olacaksınız ...ayrıca devam kremınıde 6 ay kullanacaksınız. işlem sadece 3000 yada 3500 tl verıp bitmeyecek nemlendiricisi 350 tl devam kremide 350 Euro yanlış okumuyorsunuz 350 Euro yani ayda 1 krem kullanacaksınız 1200 tl gıbı bır para vereceksınız 6 kremi siz hesaplarsınız zaten.. sonuçlara gelınce kırmızı lıklar gecınce lekeler alttan yine belırıyor. belkı yenı lekelerde etkılı olabılır ama eskı ve doğum lekelerınde eh işte sadece... daha öncede gecen yıl ışık peeling yaptırmıştım arada ne fark var derseniz bence hiç yok... paramnız çoksa kırmızı olmak zor gelmıyorsa işlem sizi kısmı memnun edecektır..
sen de hala kızarıklık oluyomu devam kıremiyle

Arkadaslar merhaba bnm 1,5 ay odu yüzümdeki lekelerin çoğu gitti. eskiye göre çok çok daha iyi durumdayım. yaptırdım merkezle görüştüm kalan leker için tekrar sürelim dediler. O kadar para verdim yaptırmak istiyorum açıkçası ama tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. ikinci kez uygulama yapılan arkadaslarla görüşmek istiyorm.

Arkadaslar merhaba bnm 1,5 ay odu yüzümdeki lekelerin çoğu gitti. eskiye göre çok çok daha iyi durumdayım. yaptırdım merkezle görüştüm kalan leker için tekrar sürelim dediler. O kadar para verdim yaptırmak istiyorum açıkçası ama tekrar aynı şeyleri yaşamaktan çok korkuyorum. ikinci kez uygulama yapılan arkadaslarla görüşmek istiyorm.
cosmelan için ikinci bir uygulamadan mı bahsediyorsun?
Eğer doğru anladıysam, ilk uygulamadan bir miktar ürün ayırıp, ilk soyulmadan sonra (yaklaşık 1 ay) kalan ürünü inatçı lekeler diye ifade ettikleri alanlara uyguluyorlar. Bu 5-6 saat falan kalıyor yüzde. Ama bende işe yaramadı. Ek bişey ödemen gerekmiyorsa (ki gerekmemeli prosedür aslında bu şekilde) yaptır bence.

canım bana tamamı sürüldü ama geçmeyen lekeler kaldığı için bana gel kendimden açar kullanırım dedi. peki kızarıklık soyulma vs iyileşme nasıl oluyor ben çalışıyorum. ilk yapıldıgında çok zorlandım 3 gün işe gidemedim ücret almayacak .

canım bana tamamı sürüldü ama geçmeyen lekeler kaldığı için bana gel kendimden açar kullanırım dedi. peki kızarıklık soyulma vs iyileşme nasıl oluyor ben çalışıyorum. ilk yapıldığında çok zorlandım 3 gün işe gidemedim ücret almayacak .
Hım, standart bir prosedür var sanıyordum ama değil galiba, neyse ikinci uygulama, ilk soyulmadan sonra cilt daha hassas olduğu için birazcık daha kızarabilir demişti Dr, uzuuuun süre yüzümde tüp patlamış gibi gezdim :KK22: ki bende çalışıyorum.. ama boşver bi süre sonra çevren alışıyor, bunu dert etme. Eğer uygulamayı yapan kişi ikincisini öneriyorsa vardır bir bildiği sanırım diye politik bir cevap vereyim :) ama bende çok fark yaratmadı.
Umarım hayalindeki sonuca ulaşırsın canım..

X