Lekeler, Çiller Dermamelan ile lekelerinden kurtulan var mı??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Honey mi aldın siyahcım ,öyle zenci gibi yapmıyor ki o renk üstelik benim yıllardır lekelerimi farkeden olmadı onun sayesinde bana özelden telefon numaranı yaz yarın istersen konuşalım

cok koyu geldi SEN nasil suruyosun bilmiyorum ama bende cok kotu durdu lekeler yuzumde daha siyah geldı
Urunu satin almak istersen Sana hemen gonderebilir

Bende çok esmer değilim ama çok kalın bir tabaka halinde sürmüyorum çok mu sürdün acaba siyahcım ,iletişim kurabilirsek alma konusunu konuşuruz ,o bakımdan senden telefon numaranı istedim ,ben özelden sana yazmayı beceremedim

Bende çok esmer değilim ama çok kalın bir tabaka halinde sürmüyorum çok mu sürdün acaba siyahcım ,iletişim kurabilirsek alma konusunu konuşuruz ,o bakımdan senden telefon numaranı istedim ,ben özelden sana yazmayı beceremedim

Canim tel.numaramu ozeldwn attim.mail adresimi de atiyorum ariyamazsan mailde atabilirsin

kızlar şifremi kaybettim yeniden kayıt yaptırdım
basak dan yazıcam
bu arada lumixyl devam 16 hafta %50 gitmesi gerekiyormuş açılma devam ediyor ama sıfırlama yok gölge şeklinde lekeler
bu tüneli kaşıkla açmak gibi çok sabır gerekiyor bi de ben güzellik uzmanı şems hanımı facebooktan takip ediyorum gidenler çok memnun 6 seans da lekeleri yok ediiyormuş bir facebook sayfasından bakmanızı tavsiye edrim bayramdan sonra gidicem

Kullandığın ürüne 10 üzerinden not vermen gerekse kaç verirsin ?koyu lekelerini gölge şekline mi getirdi ?

kızlar şifremi kaybettim yeniden kayıt yaptırdım
basak dan yazıcam
bu arada lumixyl devam 16 hafta %50 gitmesi gerekiyormuş açılma devam ediyor ama sıfırlama yok gölge şeklinde lekeler
bu tüneli kaşıkla açmak gibi çok sabır gerekiyor bi de ben güzellik uzmanı şems hanımı facebooktan takip ediyorum gidenler çok memnun 6 seans da lekeleri yok ediiyormuş bir facebook sayfasından bakmanızı tavsiye edrim bayramdan sonra gidicem

Hadi inşallah tamamen geçer. Siyah sen misin? Şifremi kaybettim demişsin de.

kızlar 10 üzerinden 3 veriyorum aslında o kadar paraya değmez .4 ay oldu çok az gelişme oldu. ben tavsiye etmiyorum bende büyük hayal kırıklığına uğradım tavsiye etmiyorum .şems hanımdan ayın birine randevu aldım .çok doluymuş.yorumlar çok ikna edici kendi çabamla bir yere varamadım belki bir destek iyi gelir birde kadının ürünleri doğal gelişmeleri yazarım

kızlar bu ürünü cildime uymadığı için satmak istiyorum ,nternetten satış sitelerine de gönderdim ama hala haber yok ilgilenirseniz fiyatın çok altında satıcam.şuan türkiye de satış fiyatı 300 demişlerdi.ben 150 satıyorum iki kez kullandım

şems hanıma gittim iki çanta ürün aldım bir çanta saç bakımı ürünleri vardı
cildimi porsonel gibi yapıcam dedi ama dediklerimi harfiyen yapıcan dedi bugün ürünlere başlıcam benim için dua edin muayene nakit 50 tl.cilt bakımı yapmadı mevsimden dolayı.eylül 18 de tekrar gidicem şimdilik sadece ürünleri kullanıcam.gelişmeleri paylaşıcam

Merhabalar ,tüm kalbimle dua ediyorum ,lekelerine ne teşhis koydu ,yani nasıl yorumladı derinliğini ve iyileşme şansını

ben dün yaptırdım cosmelan maskeyi.. sabah 6 da yıkadım maskemi.. ve şimdi renkten renge giriyor suratım ve yüzüm alev gibi.. forumun tamamını okudum.. faydasına çok inanmıştım ama şimdi sizlerin yazdıklarını gördükçe umutsuzluğa düştüm :KK43:

Yillardir lekeli yuzunden yakinan bir arkadasima 1 ay once cosmelen tedavisi uygundi.sonuc simdiden harika!!tedavi sureci 6 ay suruyor sonrasindada cildini koruyacak.doktor bu konuda uzman olmali bence herkese guvenilecek bir tedavi deil cunku cok ciddi islemlerden geciyorsunuz biz dr nezih karaca dan cok memnun kaldik...

dün itibarı ile soyulmaya başladı yüzüm.. ne olacak nasıl bir sonuç çıkacak ortaya bilmiyorum. nilgün Şentürk hanım uyguladı.. ona güveniyorum. şimdilik lekelerde bir değişme yok gibi. yüzümdeki kırmızılık oldukça azaldı.. söyledikleriniz beni yeniden umutlandırdı. umarım çözüm olur bu uygulama.. maskenin yarısı da hocamın uygun gördüğü vakit uygulanacak.. teşekkür ederim beni yeniden umutlandırdığın için nilbahar.. :)

Arkadaşlar bunu izledinizmi ya, ben çok umutlandım. nekadardır fiyatı. Hiç bu tedaviyi yaptıran varmı?

Son düzenleyen: Moderatör:
esmeraldam ; unutmuştum ben.Sagol vallahi vesile oldun.
Rnadevu aldım, yrn 15:00 Bakırkoy'de gorusmem var.
50 tl randevusu.Açıkçası hiç önemli değil, ne yapılacaksa yapılsın,kendimi ona emanet edicem.

Inşallah derdine derman olurda tabiki fiyat önemli değil bu durumda.

Bizide burada bilgilendirmeyi unutma canım.

Merhaba Ben yaklasik bir ay once isik peeling yaptirdim klinigine devam kremini halen gunde iki kez kullaniyorum ama halen yogun lekelerim var oradaki doktorum bana 2,5-3 ay Bekle dedi tv de 1,5 yada sonuc alinmisti. Beklemek ten baska carem
olmadigi icin bekliyorum su ana kAdar denemedigim yontem calmadigim kapi kalmadi ama hep lekeler daha cok artti. Kimsenin umudunu kirmak istemem ama zaten elinizden ve cebinizden geleni yapacaksiniz Ben sadece tecrubelerimi paylasmak istedim. Herkes farkli AMA bir kez lekeniz varsa yok etmek imkansiz kontrol altina alabilirseniz sanslisiniz.

Mrblar sedem 34 bende ışık peling yaptırmış biri olarak şunu diorum ki kesinlikle kandirmaca o kadına o yöntemle 1.5ayda kendi tecrübemle lekelerin gecmedigini gördüm kaç kere arayıp sordum hem tavirlari çok saygisizca hemde boşa para sacilan bir yöntem.3 ay sonra bile lekelerde azalma değil aksine artış oldu nerde oturuyorsun bilmiyorum ama kesinlikle parani geri al.

kızlar bu ürünü cildime uymadığı için satmak istiyorum ,nternetten satış sitelerine de gönderdim ama hala haber yok ilgilenirseniz fiyatın çok altında satıcam.şuan türkiye de satış fiyatı 300 demişlerdi.ben 150 satıyorum iki kez kullandım
markası nedir

X