28-29 haftalarda bebeğin hareketlerindeki azalma

sevgi76

<a href="http://pregnancy
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2009
109
2
Merhaba kızlar bende sorunlu hamilelik geçirenlerdenim. 29+1 günlük hamileyim şimdide 2 haftadır bebeğin hareketleri değişti. önceden tekme şeklinde bebeğin hareketlerini hissederken.haftalar değiştikçe sadece kımıldama şeklinde hissediyorum. 50gr.şekerimde 153 çıktı bundan kaynaklı olabilirmi bilemiyorum. bu normal mi? böyle birşey yaşayanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.

canımbenm nette okuduğum kadarıyla bebeklerin 28 haftadan sonra hareketleri net ama az olurmuş , çünkü yerleri daralırmış..dr una da danış tabiki ama sanırım normal bir durum bu..

ben 29. haftadayım bende aynı sıkıntıyı yaşadım dün dr a sordum.yeri daraldığı için ve artık eskisi kadar hareket etmesine gerek olmadığı için miş.bebekler kas gelişimleri için hareket ederlermiş.birde eğer bebeğin biraz büyükse(benim kızım gibi:) 3 hafta sonraki kilosunda) normal.önerilen sabah kalkmadan 20 dakikaelini karnına koyup bekle hareke etmiyorsa bir sorun var.ama kımıldama varsa takma kafana.tembellik yapıyodur bebişin:)

canım korkma hıc bende 28.haftamda böyle olmustum bebekler bu haftada hareketlerınde tutarsız oluyormus

canım benim de bu hafta öyle oldu ben de çok tedirgin oldum hemen gidip kalp atışlarını dinledim şükür iyi dediler. yorgunluktan da olurmuş bi iş yapmamıştım ama kendimi çok yorgun hissediyodum çok uyumuştum ondan da olabilir

kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için içime su serptiniz.bu konuda yalnız olmadığımı anladım.dr. um kalp atışlarında problem yok dedi fakat ben genede çok tedirgin oluyorum. inşallah bebişlerimize bişey olmadan sağlıklıca hayırlıca dünyaya getiririz.hepinize bebebişlerinizle sağlıklı günler diliyorum.

merhaba kızlar bende sorunlu hamilelik geçirenlerdenim. 29+1 günlük hamileyim şimdide 2 haftadır bebeğin hareketleri değişti. önceden tekme şeklinde bebeğin hareketlerini hissederken.haftalar değiştikçe sadece kımıldama şeklinde hissediyorum. 50gr.şekerimde 153 çıktı bundan kaynaklı olabilirmi bilemiyorum. Bu normal mi? Böyle birşey yaşayanlar varsa paylaşırlarsa sevinirim.

slm canım bende dün ilk defa çok korktum bebeişim hiç hareket etmedi inanılmaz hareketlidir oysa, dışardan bile ne t görülür hareketleri , bu arad 27. Haftamdayım bende

gece uykum kaçtı hareket etmiyor diye , sabahda ilk iş sağlıkocağına gittim, kalp atışını dineldik iyi herey yolunda çok şükür

canım korkma hıc bende 28.haftamda böyle olmustum bebekler bu haftada hareketlerınde tutarsız oluyormus

demekki tam haftasında oluyor çok saolun kızlar bende çok kokrtum anlatamam:KK43:

canım benim de bu hafta öyle oldu ben de çok tedirgin oldum hemen gidip kalp atışlarını dinledim şükür iyi dediler. Yorgunluktan da olurmuş bi iş yapmamıştım ama kendimi çok yorgun hissediyodum çok uyumuştum ondan da olabilir

yorgun değilim bend eama kendimi yorgun ve çok uykusuz hisseidyorum 2 gündür, hatta dün öğlen nerdeyse 1 saat uyumuşum hiç uyumazdım daha önce

kızlar çok teşekkür ederim cevaplarınız için içime su serptiniz.bu konuda yalnız olmadığımı anladım.dr. Um kalp atışlarında problem yok dedi fakat ben genede çok tedirgin oluyorum. Inşallah bebişlerimize bişey olmadan sağlıklıca hayırlıca dünyaya getiririz.hepinize bebebişlerinizle sağlıklı günler diliyorum.

aminn canım hepimiz inşallah sağlıklıca alırız kucağımıza bebişlerimizi, ayrıca bu konuyu açtığın için çok teşekkür ederim tam aklımdan geçiyordu bugün ilaç gibi geldi banada.

Demekki çok normalmiş kızlar :))

X