Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
findik yagi surun yada findigi teflonda az kavurduktan sonra sicak sicak kaslariniza surun gece yatmadan once uygulayin haftada 4 gun uygulayin israrli bi sekilde uygulamaya devam edrseniz faydasini gorursunuz arkadaslara.s

Annem de yapıyormuş genç kızken :) Annem hep söyler yer fıstığını ateşte kavur siyahlaşana kadar kaşına kirpiğine sür a.s Annemin gençken inanılmaz gürmüş kaş ve kirpikleri :1rolleyes: Hala da gür. Ben de denicem bakalım zemuszemus

Selamlar!

Canıma tak ettiği bir anda kazıdım kaşlarımı, (1.09.2010 gecesi) Mona Lisa gibi dolanıyorum ortalıkta, çok da sorun olmuyor aslında 72 ekran güneş gözlüklerini takınca kimse bir şey anlamıyor, gece oldu mu zaten yalnızım... Zeytin yağı sürüyorum ben ama öyle bulaya bulaya değil çok az, parmağıma değdi değmedi, bir güzel de masaj yapıyorum kaş etlerime... Bakalım, daha sadece üçüncü günümdeyim, şimdilik kalın kalın sert sert baş verdiler, iyiden iyiyie çıktıklarında bilgilendiririm sizi tekrardan. :nazar:

Kalın sağlıcakla!

benim de kaşlarım dökülmeye başladı badem yağı denedim ama bu sefer rengi koyulaşıyor. şimdi yeni kaş bakım yağları çıkmış 7 -8 tl gördüm ama nasıldır acaba

badem yağını tek geçerim... benim kaşlarım seyrekti, şimdi daha gür ve sağlıklı... o kaş bakım kremleri,yağları nasıl acaba??

bende çok ince almıştım kaşlarımı bir ara şimdide uzatmak istiyorum çok da hızlı uzamıyorlardı çok seyrekler makyaj yaparken onlarıda genelde boyardım.ben Arko krem sürdüm aklıma geldikçe. 2 haftada gördüm sonuçlarını acayip sıklaştı ve çok hızlı uzadı kaşlarım.

bendede kaşlarımın başladıgı yerde dökülme oldu.kepeklenme oldu kaşındı ve döküldü
dra gittim stresten dedi bir hap verdi birde kortizonlu krem.3 ay içinde çıkardedi.
ve çıkması çıksada koptuu.

sonra bilgili bir eczacıya sordum tanıdık.bemixs ampul ve bepantene ampul verdi karıştır sür dedi.
bütün hepsini bir şişeye kırdım.hergün sabah akşam sürüyorum 2 haftada çıktı.ama tekrar dökülürmü bilmem.
drun verdiği hapla ve kremle bu kadar dolmamıştı:KK43:

valla ben bu konuda aklınıza gelebilecek tüm yağ çeşitlerini kullandım.ama yağları çok uzun süre kullanamıyorsunuz hem kokuyor hemde kısa sürede sonuç vermediği için sıkılıyorsunuz.yılan yağı,sarımsak yağı ve kendisi,hint yağı,badem yağı...mavalanın DOUBLE LASH diye bi ürünü çevremde onu kullanan arkadaşlarım sonuçtan çok memnun kaldı.nettede araştırabilirsiniz kullananların %90'ı memnun ben şimdi onu deniycem...yeni bir yöntem bulursanız yine paylaşalımm...

benim kaşlarım gıttıgım kuaförün azizliğine uğradı ve baya ınceldı zaten cok seyrekler sımdı yok gıbı bısey bende aktardan sarımsak yagı aldım kullanıyorum sarımsak kadar kötü kokmuyor bı kac gun oldu kullanalı umarım işe yarar hem hızlı uzamasını hemde hemde sıkılasmasını istiyorum :)

öncelikle hepize selamlar arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.. benimde kaşlarım seyrek böle tane tane duruyo nerdeyse:KK25: ama bepanten ve arko krem sürdüğümdee kalınlaşıyo ve siyah bi görünüm alıyo :21: sizde ufaktan bi deneyin 2 3 günde zaten belli ediyo kendini

arkadaşlar kaş gürleştirmek için hint yağı badem yağı falan önermiştiniz acaba bunların içinden zeytinyağı da kullansam aynı sonucu verir mi?

ve bu yağın illa hakiki zeytinyağı mı olması lazım normal bildiğimiz komili zeytinyağı sürsek olmuyor mu?

benim kaşımda dökülme vardı, cilt doktoruna gittim; bana eczanede yapılan bir ilac verdi. eczanede ilacı yaptırıp uygulamaya başladım, kaşım hem çoğaldı hem de koyulaştı. çok memnunum, doktora gitmenizi tavsiye ederim. badem yağı, hint yağı, fındık yağı ben de kullandım ama bırakınca çıkanların hepsi yeniden dökülüyor.[/QUOTE

Doktor olarak hangi bölüme gittin ve ne dedin :KK57::KK14::KK5:

Arkadaşlar merhaba benim kaşlarımda şöyle bir problem var kaş teli
m çok uzun ama çok seyrekk nasıl kalınlaştırabileceğim hakkında bilgisi olan varmı?jilet vurmak dışındaa yerimseniben[/QUOTE

canım bi tane karanfili al onun kafa kısmını ocakta birkaç dakika yak sonra kaşlarına sür hem siyah renk veriyor hem de içindeki yağı kaşı besliyor gece yapsan daha iyi baya koyu renk veriyor çünkü sabaha yıkarsın :)

Benim de kasların oldukça seyrekti.. Şimdi bile gür sayılmaz ama eskiye oranla kaslarının iki kat gürleştiğini söyleyebilirim.kaşlarımı usturaya vurdurttum, kaş kalemi ile boyayınca belli olmuyo kesildiği..Kaşlarım badem yağı takviyesiyle iki ayda eski haline döndü. Mutlaka deneyin derim. Bayanlar bilir kesilen kıl daha gürleşerek çıkar

X