Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
merhaba, ben de forumun yeni üyelerindenim.
benim de kaşlarım seyrek, birkaç hafta önce aktardan badem yağı almaya gitmiştim.aktar bana birkaç yağdan yaptığı bi yağ karışımı verdi.kaşlarıma sürüyorum ve farketti epey,biraz daha sıklaştı ve kaşlarımın rengi de koyulaştı,hatta kaşlarımı aldırmaya gittiğimde kuaför bile farketti birşey mi sürüyorsun dedi.sürekli kullanmıyorum unutuyorum genelde ama faydası oldu. karışımın içinde hangi yağlar var sormadım ama herhalde pek çok aktarda buna benzer birşeyler vardır.sormak lazım

aramıza hoşgeldin canımm eğer yağlarıınn ismini öğrenipp bizede yazarsan çok sevinirimm:1hug:

akşam yatarken ( evliler icin zor olacak ) sarımsağı ezip dökülen ,seyrek olan yerlere bastırarak sürün ,1 ay bunu yapın,kaşlarınızın cıktığını göreceksiniz.gündüzleride badem yağı kulanın :) uzman profösür yazdı,test edip onaylanmıştır

benim de kaşlarımın yarıdan itibaren yok sayılırdı çok özenirdim uzun kaşlı insanlara sonra aktardan badem yağı aldım uzun bir süre her akşam yatmadan önce kaşlarıma sürdüm ve kaşlarımı uzun bir süre aldırmadım makyajla falan kapattım sonuca ben bile inanamadım iki seneden beri görüşmediğim üniversiteden arkadaşım beni görmeye geldiğinde ilk söylediği şeylerden biri sen kaş mı ektirdin olmuştu mutlaka deneyin ama 15-20 gün değil uzun süre devam edin derim ben.

bende hint yağı sürüyorum sanki biraz rengi siyahlaştı daha sürmeye başlayalı 1 hafta bile olmadı daha kötü durmaz inşallah birde bu var şimdi kafaya taktım :kahve:

benim kaşımda dökülme vardı, cilt doktoruna gittim; bana eczanede yapılan bir ilac verdi. eczanede ilacı yaptırıp uygulamaya başladım, kaşım hem çoğaldı hem de koyulaştı. çok memnunum, doktora gitmenizi tavsiye ederim. badem yağı, hint yağı, fındık yağı ben de kullandım ama bırakınca çıkanların hepsi yeniden dökülüyor.

ben sarımsak kullandım gözle görülür bir değişiklik olmadı ama düzenli kullanmak gerekiyormuş koktuğu için her zaman kullanılmıyor maalesef...

ben hergün badem yağı sürüyorum..benim de kaşlarım pek çıkmıyo..4-5 ayda bir kuaföre gidiyorum kaşlarım için..çünkü ancak çıkmış oluyo..biraz kalınlaştı kaşlarım ama daha etkili bi çözüm buldum ben..çok basit aslında..kaş rengime uygun bi kalem aldım..onu kullanıyorum..hem belli olmuyo,boyalı gibi dumuyo yani..dövmeye okadar para verilmez zaten pek hoş da olmuyo yaptıran bi arkadaşımdan biliyorum..eee çok uğraşıyoruz,sarımsak..b.yağı v.s..en iyisi bu bence kızzlarrr..

kızlar benim uzun simsiyah kalın kaşlarım vardı ten rengim de açık olduğu için baya belirgindi ama kuaforler hep istediğimden fazla aldılar kaş küstü çıkmıyo yer yer boşluklar var. badem yağı, hint yağı, vitamin ampulleri daha bisürü şey denedm ama olmadı. ayrıca evliyim gece yatağa sarmısaklı veya yağlı kokan bi kaşla girmek çok komik oluyo. nese sonunda hiç bişi olmadı kokmayan bişi arıyorm bulamıyorm. bulursanız nooluur söyleyin bana. kaşlarımı çok özlüyorm:bbo:

kaşlarını gürleştirmek isteyen arkadaşlara bir tawsiye!!!
kaşlarınızı istediğiniz şekilde aldıktan sonra,cımbızla hafif dokunuşlarla, yolmadan,derinizin üzerinden bikaç kez geçin.cildiniz hafiften kızardıktan sonra susam yağı ya da çörekotu yağı sürün.
mewcut kaş sayısını artırmadan kalınlaştırmak isteyenler badem yağı, uzatmak isteyenler hint yağı kullansın.
sewgiler..

kainat güzeli susam yağını denememiştim anlattıın şekilde bugün deniycem saol canım:dance:

Bana da kuaför sarımsağı önerdi geceleri yatarken yapıyorum bir diş sarımsağı ikiye bölüyorum yarını birinr yarısını diğerine derinlemesine sürüyorum işe yaradı gerçekten.

Ya arkadaşlar benimde erkek arkadaşımın kaşları seyrek gür olsa ne güzel olur.Erkekler de bu badem yağı kürünü uygulasa bi yan etkisi olurmu?
Bide badem yağı kürü tam olarak nasıl uygulanıyor?
Akşam yatmadan önce sürüp yatıyoruz sabah kalktığımızda neyle yıkıyoruz yada yıkamıyormuyuz?

Kaşın seyrek yerlerinemi yoksa heryerinemi sürüyoruz?

Bilenleriniz yanıtlarsa sevinirim..

Arkadaşlar merhaba benim kaşlarımda şöyle bir problem var kaş teli
m çok uzun ama çok seyrekk nasıl kalınlaştırabileceğim hakkında bilgisi olan varmı?jilet vurmak dışındaa yerimseniben

cnm kas kontr fiyatı 5 senelik 200-250 ytl arası buda güsellik salanlarındaki fiyat ayrıca 5 seneden sonra tekrar yaptırdına ömür boyu kullanabiliorsun cnm

bana aktarda hint badem susam yağını karıştır sür iyi gelir dediler aldım ama düzenli kullanamıyorum akıyo falan zor oluyo kullanan varmı:uhm:

kaş diplerimde kabuk kabuk döküntüler oluşuyor ve sonra da sulu yaralar beliriyor...

yardımmmsenağlama

X