Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
evet badem yağı diyolar...ama hiç denemedim vallah:tomato::tomato::tomato::tomato::tomato:

ben kuaförüme sordum kıl kökleri gece çalışıyomuş,akşam yatmadan önce susam ve lavanta yağını karıştırıp sür kaşlarına.ama bunu her gün yap.
arko kremin de kaşları sıklaştırdığını duymuştum...

benim kaşlarımda dökülme vardı her gece susam yağı sürdüm 2 haftada dökülenler yerine çıkmaya başladı ve 1 ay içinde gürleşti..

sarımsağı ikiye bölün ve sulu kısmın kaşlarınızınn diplerine iyice sürüp yedirin sonucunu kısa zamanda göreceksiniz..

benim kaşımın birinde seyreklik var ama diğerinde yok çok kötü düruyo diğeri gibi olması için napabilirim

sarmısağı ikiye ayırıp kaşlara sürünce gürleştiriyormuş....:sm_confused::sm_confused:

Slm kaşlarınızın boyunu uzatmak vs.. istiyorsanız yapmanız gereken şey kaşınızdaki kalın tüylerin yanındaki yada altındaki zayıf ve sarı tüyleri yolmak ve akşam yatmadan önce susam yağı kullanmak. İnanın ben kuaförümün bana söylediği bu yolla hem kaşlarımın boyunu uzattım hem de gürleştirdim ki, sarışın olduğum için kaşlarım seyrektir, bir iki kıl bile dökülse arası hemen açılır ve bütün kaşım mahvolur. Şimdi rahatım çok şükür ama ya sabır diyeceksiniz biraz!!

Slm kaşlarınızın boyunu uzatmak vs.. istiyorsanız yapmanız gereken şey kaşınızdaki kalın tüylerin yanındaki yada altındaki zayıf ve sarı tüyleri yolmak ve akşam yatmadan önce susam yağı kullanmak. İnanın ben kuaförümün bana söylediği bu yolla hem kaşlarımın boyunu uzattım hem de gürleştirdim ki, sarışın olduğum için kaşlarım seyrektir, bir iki kıl bile dökülse arası hemen açılır ve bütün kaşım mahvolur. Şimdi rahatım çok şükür ama ya sabır diyeceksiniz biraz!!

ya aynı sorun bende de var.sarışınım bir iki tel kopsa araları boş boş duruo çok kötü bir görüntü.
dün aktardan hint yağı ve badem yağı aldım fakat ben kaşlarımın rengini koyulaştırmak yada uzatmak istemiorum sadece gürleşmesini istiorum sizce doğru yağları mı almışım?yardım lütfen :çok üzgünüm:

benmde kaşlarım az ve çok seyreti aralarındaki boşluklar vardı 20 gündür yılan yağı we hint yağını karıştırıp hergün sürüyorum kirpiklerime ve kaşlarıma gözle görülür derecede düzelme var kirpiklerim sanki kıvırmışım gibi duruyo tabi birazda kmdim bıraktm almadm diplerini ayrıca kokusuda yk öneririm :KK66:

Kuaför hatasi sonucu kaşlari incelmiş daha sonra hoş kalinlikta ve kavisli kaşlara sahip olmuş biri olarak söyleyeyim arkadaşlar,bana en kesin çözüm sarimsak yaği oldu...badem yaği,çörekotu yaği hepsini denedim fayda göremedim.1 yil haftasonlari ve dişari çikmadiğim zamanlar sürdüm.şimdi herkes kaşlarin çok güzel nasil bu hale geldi diyor.kokusu hoş değil biliyorum ama güzellik için değmez mi?

valla bende badem yag dudum arkadaslardan ve suan kulaniyorum dur bakalim ama ben bide yilan yagi duydum cok faydasi varmsi ama ben yurt disinda oldugum icin alamiyorum burda bulamiyorum

uzun vadeli, kaş çıkaracak şekilde bir yöntem bilmiyorum ama
kaşları yoğun göstermek istiyorsanız kaş rimelleri var, onlar işe yarar.
benim kaşlarım siyah, saçlarım kahve, o yüzden kahve kaş rimeli almıştım.
hafifde olsa kahveleştiriyor, daha güzel gösteriyor kaşlarımı :lepi:
ama asıl amacı kaş rengi değiştirmek değil, kaşları yoğum göstermek bu rimellerin :lepi:

Selam ben badem yag kullandim ama o kaslarimi sanki daha fazla dokmeye basladi
benim kaslarim kepeklenmeye basladi ve yag surmessem cok kuruyor kepekleniyor,bunu hickimseden duymadim

ama simdi susam yag kullaniyorum dokulmuyor sanki

isallah ise yarar ya da sarimsak surerim

Herkez birsey tavsiye ediyor surmedigimiz sey kalmadi kasimiza:))))bu gidisle olanlarida kaybedicez:roflol::roflol:en guzeli kazimak:)))))varmi boyle birsey yapan:jeyyar:

X