Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
yok canım sen en iyisi kazıma herşeyde kulak asma önce bir araştır

badem yağı ve sarımsak yağı kullandım etkisini gördüm
özellikle sarımsak yağının yerimseniben
daha önceden sarımsağı ikiye bölüp sürmeyi denemiştim ama faydasını görmemiştim :bbo:
yatarken çok aktığı için gündüzleri sürmeyi tercih ediyorum gamyoncuiremsu

yok canım sen en iyisi kazıma herşeyde kulak asma önce bir araştır

yok yapamayacam zaten...kimbilir nezaman uzarlar geriye:)))))

badem ve hint yagi karisimina devam ediyorum bakalim ama sadece rengini koyulastiriyor oda sanirim aylardir pekbi faydasini gordum diyemem....kas uc kisimlarimda biraz sik olsa keske yoksa kaslarimi cok seviyorum yukari dogru kalkik:KK66:

iyi akşamlar ben siteye yeni üye oldum.Benim kaşlarım bildim bileli seyrek.Hint Yağı kullandım bir ara ama Pek bişey olmadı.Ve çok üzülüyorumm.Son zamanlarda arkadaşlarımda seyrekliği hakkında yorum yapınca üzüntüm daha da arttı.Önerilerinizi bekliyorum.Şimdiden hepinize çok teşekkürler...

Sarimsak yagi diyorlar arkadasim onu dene birde.)bende badem ve hint yagindan pek bi fayda gormedim hic onermeyecem....en iyisi kazimak yaaa:))))hahaaa

teşekkürler kuzucuğum.sonunda bir cevap veren çıktı.sarımsağı duydum ama susam yağı ile karıştır dediler.Bir haftadır yapıyorum.bakalım ne olacak.İNŞALLAH işe yarar.fena halde taktım.psikolojim bozuldu.sokağa bile çıkmıyorum desem yerdir.

bende kaşları seyrek olan bir kuaförün sarımsak ezip sürdüğünü görmüştüm.sonradan gördüğümde kaşları artmıştı ama yinede iyi bir araştırın derim

selam kızlar ben de aynı dertten muzdaripim.zamanında ala ala şimdi hiç kalmadı kaşım :KK43: uzatmaya çalışıyorum ama alakasız yerlerden çıkıyo ve hiç çıkması gereken yerlerden çıkmıyo.seyrek seyrek kel kel duruyo.sephoranın kaş farını kullanıyorum çok memnunum ama ben doğal halinin öyle olmasını istiyorum.onun için badem ve hint yağını kullandım arada susamı da ekledim aklıma geldikçe her akşam ama ehhh yani sürmeseydim de bu kadar uzardı.sonra gittim aktardan burda okuduklarımın ışığında,sarımsak yağı aldım büyük bi hevesle ve mutlulukla ama açtığımda neredeyse kusuyoduummmmm :KK43: ay o nasıl bir kokuuuu sanki 1 kilo sarımsak yemişim gibi midem rahatsızlandı resmen.aynen çöpe attım şimdi kozmetik bişey arıyorum talika gibi fln.ama çok pahalı ya işe yaramazsa kalkıp sarımsak yağı gibi çöpe atamazki insan :KK43: kızlar haydi araştırmaya devam çözüm bulalım yaaaa :KK43:((

Arkadaşlar benimde inanlımaz bir kaş problemim var kaşlarımın tam kavis olduğu yerde kaş yok, sinir oluyorum. tabi eskiden böyle değildi kuaförler mahvetti. şimdi küstü hiç biri çıkmıyor. Banada eczacı hanım yılan yağını önerdi, önceden badem yağı kullanmıştım hiçbir işe yaramamıştı. yılanyağından beri çok yavaş bir şekilde biraz tüylenmeye başladı ama bademyağından hızlı olduğu kesin. kalıcı makyajada cesaret edemiyorum ya beğenmezsem? Daha iyi bir yöntemi olan var mı?

ayrıca yılan yağı çok yağlı kaşıma sürüyorum kirpiklerime kadar geliyor. Gözlerimde yağ kesecikleri oluşmasını istemiyorum. Şimdi sarımsak denicem. Gelişmeleri size bildiririm..

Arkadaşlar benimde inanlımaz bir kaş problemim var kaşlarımın tam kavis olduğu yerde kaş yok, sinir oluyorum. tabi eskiden böyle değildi kuaförler mahvetti. şimdi küstü hiç biri çıkmıyor. Banada eczacı hanım yılan yağını önerdi, önceden badem yağı kullanmıştım hiçbir işe yaramamıştı. yılanyağından beri çok yavaş bir şekilde biraz tüylenmeye başladı ama bademyağından hızlı olduğu kesin. kalıcı makyajada cesaret edemiyorum ya beğenmezsem? Daha iyi bir yöntemi olan var mı?

selam,yılan yağını nerden bulabiliriz?daha doğrusu sahteleri fln varmış galiba..gerçeğini nasıl anlicaz,bir de zarar vermesin? kaş yaparken göz çıkarmayalım kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadaşlar yine ben.' haftadır sarımsak ve susam yağını karıştırıp kullandım ama pek bi fark eden bişey gibi.Sizce ne yapmalıyım

selam arkadaslar bende sarimsagi eve bile kuymazken kaslarim icin aldim iki kez surdum cok igrenc kokuyor:)

Ben yılan yağını doğal ürünler satan bir yerden aldım, tüm lokman hekimlerde ve bu tarz yağ satan yerlerde satılıyor. Şişenin üzerinde "SNAKE OIL" yazıyor, yılan resmi var, arapça yazılar var başkada birşey yok. Ayrıca böyle yoğun bir kokusu var ama çok kokmuyor, böyle zeytinyağı kokusu gibi. Ben bir hafta kullandım dün kuaföre gittim bayağı çıkmış devam et dedi. Her akşam uyumadan önce sürüyorum. Hatta bu yılan yağı en çok saç dökülmelerinde tavsiye ediliyormuş,Fatih hastanesinin bir yazısında saç dökülmelerini %40 azaltır diyordu. Eğer öyleyse kaşlarda daha çok işe yarar bence..

arkadaşlar sarımsak sürdükten sonra yıkıyormusunuz yoksa yıkamıyormusunuz
böyle sarımsak, yağ falan sürdükten sonra yıkamaman gerekiyor. en iyisi gece uyumadan önce sürüp sabah yıkaman. Çünkü tüy gelişimi en çok gece uyku sırasında oluyor

arkadaşlar size gelişmeleri bildiricem demiştimsüprizzzzz ya muhteşem bişeymiş kullanalı 10 gün oldu herhalde hiç çıkmayan kaşlarım orman gibi çıktı hatta gidip aldırdım bile bayaa kalınlaştı a.s hatta aldırırdıktan sonra 2 gün içinde hepsi geri çıktı, bu benim için muhteşem bişey çünkü benim kaşlarımın çıkması 1 ayı alıyodu.. Çıkmayan yerlerdede yavaş yavaş çıkmaya başladı . Ayrıca kuaför kaşlarımı koyu kahveye boyadı gözlerim ve kaşlarım çok belirginleşti kaşlarım daha kalın görünüyo, boşlularıda biraz kaş kalemiyle boyuyorum . artık kaşlarım istediğim gibi oluyor.sositososito

Ben de kuaför tavsiyesi ile ybir iki sene önce yıpranan saçlarım için yılan yağı almıştım. Sonra kozmetik marklarından ürünler alıp onu kullanmayınca atmıştım. naniknanik
Kokusu da kimyon gibiydi sevmiyordum zaten ama şimdi kaş çıkarabilecekse almaya ve kokuya katlanmaya değecek deneyeceğim ben de :eek:

Bu arada aylardır badem yağı kullanıyorum ondan öncede susam yağı kullandım, kesinlikle hiç bir yararı yok kullanmayın -tatlicadiarzu-

X