Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de yılan yağı mı denesem acaba sarımsak ve susam yağını 3 haftadır kullanıyorum.Pek bi değişim yok gibi.Ben hiç kaşımı aldırmadım ve seyrek.Yılan yağını birşeyle karıştıryor musunuz?Bana aktar badem yağı karıştır demişti off yaaa sinirlerim iyice bozuldu ne yapacağımı bilmiyorum.

yemek kaşığının tersini süreceksin metal olan şeyler sarımsak kokusunu alır yemek kaşığını al
kaşına sür bu kadar

sarımsak sürebilirsiniz kuaför tavsiyesi diye bana verildi denedim ve olumlu sıklıkla her akşam gece yatarken 1 ay deneseniz yeterli olacaktır kolay gelsin umarım ii sonuçlar elde edersiniz

sarımsak sürebilirsiniz kuaför tavsiyesi diye bana verildi denedim ve olumlu sıklıkla her akşam gece yatarken 1 ay deneseniz yeterli olacaktır kolay gelsin umarım ii sonuçlar elde edersiniz

canım yani kaş çıktı diosun 1 ay kullanım sonucunda öylemii

ben zeytinyağı kullanıyorum.. bütün gün bekletiyorum kaşımda..
ilk 4-5 günden sonra ince ince tüyler çıkmaya başlıyo ama onları nası kalınlaştırıcam onu bilmiyorum işte...
kullanırken biraz dikkatli olmak lazım çünkü zeytinyağı akıyo ve aktığı yerlerden de incecik tüyler çıkıyo..

evet ya bencede en güzeli hakiki zeytın yağı am aöle çiçek yağı felan değil şu salatalarımıza attığımız saf zeytin yağlkarından sürün annem öle derdi bana o yapmış kaşlar maşallah yane bende ise cıkssssss :jeyyar:

ben kuaförüme sordum kıl kökleri gece çalışıyomuş,akşam yatmadan önce susam ve lavanta yağını karıştırıp sür kaşlarına.ama bunu her gün yap.
arko kremin de kaşları sıklaştırdığını duymuştum...

şu bildiğimiz eski tip olan yeşilbeyaz tüpteki arko yağlı krem mi canım ?
kaşı sıklaştırmak derken kaş çıkmayan yerlerden yeni kökler mi beliriyo yoksa mevcut olan kaş tellerini mi uzatıyor ?

arkadaşlar bi problemim var kaşlarımı şuan almıyorum daha önce -2 ylı önce- 2 kez aldırdım çektikçe kopmaya dökülmeye başlamıştı biraz seyrelmişti şimdi iyi ama çektikçe kopuyor bazen ne yapmalıyım kızlar

kaş kalemleriyle hafiften boyayarak aradaki boşlukları kamufle edebilirsin..daha çok qörünür..

teşekkürler kuzucuğum.sonunda bir cevap veren çıktı.sarımsağı duydum ama susam yağı ile karıştır dediler.Bir haftadır yapıyorum.bakalım ne olacak.İNŞALLAH işe yarar.fena halde taktım.psikolojim bozuldu.sokağa bile çıkmıyorum desem yerdir.

al benden de o kadar arkadaşım.....6 yıldır kaşımı aldırdığım kuaför elemanı doğum yapıp,işi bıraktı...tabi ben de yeni bir kaşçı bulmak zorunda kaldım...:KK43:( bulmaz olaydım.....mahvetti kaşımı dün,,,,okadar da anlatıp resim göstermeme rağmen..bak böle olucak,yeterli kaşım var bu model için dememe rağmen........kuş gibi yoldu çıktı işin içinden.....benim de pskolojim bozuldu 2 gündür,öle hatalar yapmış ki kaş kalemiyle rötüşlencek gibi bile değil...:KK43: sarımsak yağını okudum burda arkadaşlardan..onu denicem...umarım sonuç alırım........bir de benim kaşlar geç uzuyolar,2,5 ay gibi bi sürede...ee yaz da geliyo:KK43:( maymun maymun dolaşmak da istemiyorum:KK43:(( şeytan diyor ki git dayının al tabancasını kaşımı alan salağın şakağına daya:eek:klava:.....:KK43: arkadaşlar kaş çıkarmak için ilaç ismi bilen varmı? ama denenmiş teyit edilmiş olsun.....parasından da geçtim...pahalı ucuz hiç farketmez...yeterki yardım edin,,nolurr:KK43:((

benimde kaşlarım seyrek keşke bir çare olsa. Güzellik uzmanım bir ilaç adı söyledi sürünce kaş çıkartıyor diye ama adını unuttum öğrenirsem yazarım.

ilacın adını yazarsan çok sevinirim cicimocumdelikafadulden,,teşekkürler...

banada aktar yılan yagıyla badem yagını karıstır her gece yatmadan önce sür dedi.1aydır kullanıyorum gözle görülür derecede cogalma var sanki. boşluklarım vardı suanda görünmüyorlar.tavsiye edebilirim :)

selam arkadaşlar bende ebru şallıdan duydum bi formül 2-3 tane sarımsağı kesiyoruz üstüne 1 tatlı kaşığı badem yağı 1 çay kaşığı çam yağı koyuyoruz karıştırıp 2 saat beklioruz sonra sürüyoruz kaşlar kirpikler gürleşiyormuş

arkadaşlar benimde kaşlarım aynıydı sadece sarımsak sürdüm akşamları gürleşti deneyin isterseniz

selam kızlar ben de aynı dertten muzdaripim.zamanında ala ala şimdi hiç kalmadı kaşım :KK43: uzatmaya çalışıyorum ama alakasız yerlerden çıkıyo ve hiç çıkması gereken yerlerden çıkmıyo.seyrek seyrek kel kel duruyo.sephoranın kaş farını kullanıyorum çok memnunum ama ben doğal halinin öyle olmasını istiyorum.onun için badem ve hint yağını kullandım arada susamı da ekledim aklıma geldikçe her akşam ama ehhh yani sürmeseydim de bu kadar uzardı.sonra gittim aktardan burda okuduklarımın ışığında,sarımsak yağı aldım büyük bi hevesle ve mutlulukla ama açtığımda neredeyse kusuyoduummmmm :KK43: ay o nasıl bir kokuuuu sanki 1 kilo sarımsak yemişim gibi midem rahatsızlandı resmen.aynen çöpe attım şimdi kozmetik bişey arıyorum talika gibi fln.ama çok pahalı ya işe yaramazsa kalkıp sarımsak yağı gibi çöpe atamazki insan :KK43: kızlar haydi araştırmaya devam çözüm bulalım yaaaa :KK43:((

slm arkadaşım,
Talikayı aldım ben....Tam ismi talika eyebrow lipocils......Hiç bir işe yaramıyor,,iddaa edildiği gibi.....bir ümittir diye aldım ama pişman oldum...çünki oldukça pahalı( 80küsür tl).....o kadar paraya işe yaramaması iyice canımı sıktı....ambalajı ve rahatsız edici bir kokusu olmaması(renksiz-saydam aynı zamanda)olması avantaj ama fonksiyonu yok.....ilgilenenlere duyururum.......yılan yağını denemeyi düşünüyorum......sırada o var.....herkese kaşlı günler:Saruboceq:

ben, badem yagi, zeytin yagi ve sarimsakla kaslarimi gozle gorulur sekilde cogalttim.
ama hala tam istedigim kivama gelmediler, yilan yagini cok ovuyorlar. Su an yurt disindayim, alamiyorum ama Turkiye'ye gelince hemen yilan yagina baslayacagim :KK70:

Ben yılan yağını doğal ürünler satan bir yerden aldım, tüm lokman hekimlerde ve bu tarz yağ satan yerlerde satılıyor. Şişenin üzerinde "SNAKE OIL" yazıyor, yılan resmi var, arapça yazılar var başkada birşey yok. Ayrıca böyle yoğun bir kokusu var ama çok kokmuyor, böyle zeytinyağı kokusu gibi. Ben bir hafta kullandım dün kuaföre gittim bayağı çıkmış devam et dedi. Her akşam uyumadan önce sürüyorum. Hatta bu yılan yağı en çok saç dökülmelerinde tavsiye ediliyormuş,Fatih hastanesinin bir yazısında saç dökülmelerini %40 azaltır diyordu. Eğer öyleyse kaşlarda daha çok işe yarar bence..

slm,arkadaşlar.....
bu bahsedilen yılan yağının sanırsam sahteleri de var.......Nete bakıyorum 15-20tl,aktara soruyorum 5tl civarı.....bu fiyat farkı sizce nerden kaynaklanıyor?? bu kadar orantısal olarak fark olması mümkün değil çünki......bir de benim aktarda bulduğum yılan yağının üzerinde cobra yazıyordu......ama bazı şişelerin üzerinde bu yazı yok........alternatif ürün olduğunu da düşünmüyorum.....hangisi sahte acaba? bilen var mı? üzerinde cobra yazanı alan kullanan varsa etkisi hakkında bilgilendirirse sevinirim.......kaşlarımla ilgili zor günler yaşıyorum çünkimirmirmirmir...teşekkürler....

slm,arkadaşlar.....
bu bahsedilen yılan yağının sanırsam sahteleri de var.......Nete bakıyorum 15-20tl,aktara soruyorum 5tl civarı.....bu fiyat farkı sizce nerden kaynaklanıyor?? bu kadar orantısal olarak fark olması mümkün değil çünki......bir de benim aktarda bulduğum yılan yağının üzerinde cobra yazıyordu......ama bazı şişelerin üzerinde bu yazı yok........alternatif ürün olduğunu da düşünmüyorum.....hangisi sahte acaba? bilen var mı? üzerinde cobra yazanı alan kullanan varsa etkisi hakkında bilgilendirirse sevinirim.......kaşlarımla ilgili zor günler yaşıyorum çünkimirmirmirmir...teşekkürler....

benimkinde "snake oil " yazıyordu üzerindede bi kobra resmi vardı. Ama benim şöyle kötü bir haberim var :KK43: ilk kullanmaya başladığımda çok iyiydi kaşlarım sıklaşmıştı. ama sonra göz kapaklarımda yağ bezecikleri oluştu :KK43: bende yılan yağını bırakmak zorunda kaldım. İşin en kötü tarafıda yılan yağını bırakınca çıkan kaşlarım geri döküldüü:sinifsinif: şaka gibi..umarım sizde böyle bişey olmaz..

selam,yılan yağını nerden bulabiliriz?daha doğrusu sahteleri fln varmış galiba..gerçeğini nasıl anlicaz,bir de zarar vermesin? kaş yaparken göz çıkarmayalım kaydirigubbakcemile3

ben yılan yağını "doğal ürünler" yazan biyerden aldım ama lokman hekimde,aktarlarda da varmış. Sahtesini nasıl anlarız bilemiyorum ama benimkinin üstüne kırmızı bir yazıyla snake oil yazıyodu. 10-15 tl ye almıştım.

X