Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

tutbet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2007
85
0
38
Arkadaşlar merhaba benim kaşlarımda şöyle bir problem var kaş teli
m çok uzun ama çok seyrekk nasıl kalınlaştırabileceğim hakkında bilgisi olan varmı?jilet vurmak dışındaa yerimseniben

badem yağı veya hint yağı kullanabilirsin gürleştiriyor besliyor vs vs.

badem yağı veya hint yağı kullanabilirsin gürleştiriyor besliyor vs vs.

tşk ederim canım ikisini karıştırmama gerek yok heralde sadece badem yağı kullansam yeterlimi?birde hangi sıklıkla mesela ben arada bazen sürüyorum akşam yatmadan sabah kalkıncaa normal yüzümü yıkıyorum sabunsuzz ama arada yapıyorum hangi sıklıkla nasıl kullanayımm

Arkadaşlar ben de 4 ay önce kaşlarımı aldırmıştım ve çok inceltmişlerdi daha sonra uzatmaya çalıştım ama 4 aydır yapmadığım şey kalmadı sarımsak sürdüm badem yağı ve hint yağını hala sürüyorum hiçbir gelişme yok maymun gibi gezmekten bıktım :KK43:((((

essen seninle aynı kaderi paylaşıyoruzz ne yapsak yaa demek sarımsak bademyağı vs yaramadıı ne olcak bizim bu halimizzz offff offff

benimde kaşlarım seyrek keşke bir çare olsa. Güzellik uzmanım bir ilaç adı söyledi sürünce kaş çıkartıyor diye ama adını unuttum öğrenirsem yazarım.

evet kalıcı makyajda bir yöntem ama geçici bir yöntem bir yerde sormuştum 700 dolar dediler 7 yıl kullanabilrmişim ama bana peki inandırıcı gelmedi 1 yıl sonra çıkarda giderim orda onları bulamam diye.Birde fiyatı pahalı geldi

benimde kaşlarım seyrek keşke bir çare olsa. Güzellik uzmanım bir ilaç adı söyledi sürünce kaş çıkartıyor diye ama adını unuttum öğrenirsem yazarım.

cicimo ne olur hatırlaa ilacın isminiiiÇok üzgünüm çoook

essen seninle aynı kaderi paylaşıyoruzz ne yapsak yaa demek sarımsak bademyağı vs yaramadıı ne olcak bizim bu halimizzz offff offff

canım kaşlar çok uzun zamanda uzarmış ama sanırım bizimkiler biraz zarar görmüş kökleri o yüsden ama dedim ya bazen şeytan diyor ki git adır boşver uzamayı ama sora pişman olmaktan çok korkuyorum bu kaş meselesini acayip taktım ya bir de benim kaşlarım seyrek değil gür ama boşluklar var daha kötü yani biri iki hafta daha beklemeyi düşünüyorum sora gidip aldırcam kafamçokkarıştı

Ayni dert bende de var ya,bademyagi diyorlar ama ben pek inanmiyorum,yinede denemekte fayda var.

benim kaşlarımda seyrek, her akşam badem yağı kullanıyorum, biraz farketti.pamuklu çubukla biraz nemlendiriyorum kaşlarımı.

evet kalıcı makyajda bir yöntem ama geçici bir yöntem bir yerde sormuştum 700 dolar dediler 7 yıl kullanabilrmişim ama bana peki inandırıcı gelmedi 1 yıl sonra çıkarda giderim orda onları bulamam diye.Birde fiyatı pahalı geldi

Hangi 700 Dolar'dan bahsediyorsun anlamyamadimfisfisfis , olur mu öyle sey ya ...
Türkiye'de arkadasim yaptirdi tam fiyat hatilayamiyorum ama cok ucuz. Yillik da yaptirabilirsin, 7 yillik olasa da.

canım nerde yaptırmış acabaa açıcası bir yıllık bana cazip gelimiyo ama olsunn onu bana öğrenebilirmisin canım?

benimde boşluklar var ya çok kötü hissediyom kendimi :çok üzgünüm:

bide dik gene uzuyor sinir oluyorum

findik yagi surun yada findigi teflonda az kavurduktan sonra sicak sicak kaslariniza surun gece yatmadan once uygulayin haftada 4 gun uygulayin israrli bi sekilde uygulamaya devam edrseniz faydasini gorursunuz arkadaslara.s

findik yagi surun yada findigi teflonda az kavurduktan sonra sicak sicak kaslariniza surun gece yatmadan once uygulayin haftada 4 gun uygulayin israrli bi sekilde uygulamaya devam edrseniz faydasini gorursunuz arkadaslara.s

laa yakmayalım kalanlarıda ??şakkıdı

X