Bebek Beslenmesi süt arttıran mucizem

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
cnm niye tatlı yiyorsun ki tatlı süt yapmaz kilo yapar.. bak biz bu topikte yazdık hep: rezene ve ısırgan çayları çok iyi süt yapıyor ayrıca semizotu da sütün kalitesini arttırıyor gaz iç,n de bu rezene çayını iç çocuk da gazını rahatça çıkarır. süt de gaz ve kilo yapar cnm ama sen bilirsin bak bizim reçeteler de yazıyor bir bak geri sayfalara

Dereotunun gaz yaptığını hiç duymamıştım. Ama zannetmiyorum ayrıca yapsa bile yerim çünkü süt olmazsa mama verceksin o daha beter gaz yapıyor. En azından rezene gibi bir nimet var hem süt yapıyor hem gaz atıyor..

rezene gerçekten de süt yapıyor semizotunuda deniycem hemen. tatlı yiyince susatıyor ya bol su içiyorsun sanırım süt te bu şekilde oluyorkaydirigubbakcemile3.biraz da psikolojiktir...yerimseniben

canm kk da yeniyim kolay ulaşamıyorum bilgilere bana tekrardan yazarmısın lütfeneyvahedigeldismile .aslında benim 2.çocuğum ama sanki bişey hatırlamıyorum.bulguru hatırlıyorum yani kısır süper süt yapıyordu....çok severim üstelik ama bebek çok küçük rahatsız etmesinden korkuyorum.ilk çocuğumda 50 kilo ile hamile kaldım 68 ile doğurdum bunda da aynısı 50 ye 68 :hulya:eek:nda 3 ay sonra 52 kiloydum oda bombaların farkıydı sanırım...umarım bunda da aynı olur.üstelik hiç bişey yapmamıştım...

dere otunu hiç denemedim ama tere otunu yiyorum faydasını görüyorum.gerçi onunla birlikde bir çok şey yiyorum artık hangisi daha çok etkiliyor bilemiyorum.

arkadaşlar süt olayı sanıldığı kadar basit bir olay değil,karmaşık ve çok da açıklanabilir değil.Herhangi bir yiyecek ya da içeceğin sütü arttırdığına dair bilimsel bir çalışma var mı? Ben sadece Humana Still Tee için öyle bir araştırma ve verilerini okumuştum.
bu arada 2 hafta süt kürü yaptım sütüm çok azdı ve bebeğim bu yüzden emmeyi bıraktı diye.Denediğiniz,okuduğunuz,bildiğiniz ya da bilmediğiniz her türlü yiyecek ve içeceği denedim,10 cc bile arttıramadım sütümü.Bu yapı meselesi,süt bezleriyle ve hormonlarla da ilgili.Kiminde 2 bebeğe yetecek süt var,kiminde benim gibi yok denecek kadar az.

Ayy yorumları görünce cok güldüm bende sütüm cogalsın diye sürekli sagıyorum bebek odasında eşim dalga geçiyo karpuz kapuklarını atalımda ye diye :)

X