Hodan yağı ve ozon yağı cilde dolgunluk veriyomuş

ben 3 aydır biogren kullanıyorum.önce 15 tl olandan aldık. yanıkta mükemmel sonuç verdi. ne iz kaldı ne acı. 10 dk da kaynar acısı gitti.ı
ama ben daha çok yüz lekelerime almıştım. pek sonuç alamadı. 3 aydır. ayrıca müthiş sivilce doldu .yağ bezeleri irirli ufaklı doldu.
sonra 37 tl olandan aldık sonuç aynı.
ayaktaki tırnak mantarında biraz etkili oldu.

ben hodan yagi kullanali nerdeyse uc ay oluyor gercekten cok memnunum sabah aksam suruyorum hic yaglanma yada yag bezesi falan olmadi gozeneklerim kaybolmaya basladi hatta goz cevremde bi kac kirisigim vardi gulerken daha bi gozume batan duzlestiler sanki cok memnunum fakat kokusu biraz kotu esim gecenlerde bana sen artik yanmis kuzu yagi gibi kokuyon dedi cok uzuldum ohaoldumsmileparfumle idare etmeye calisiyorum ama sadece aksamlari sursem iyi olacak

bende aldim hodan yagi gül suyu püskürtüp üzerine yagi sürüyorum güzel yumusak oluyor. bakalim zaman ne gösterecek cildim kuru ve kisin pullanmalar oluyor o yönden ümit ediyorum.

Hayalimsin aslında ben çalıştığım için anneme sipariş verdim o soruyor gördüğü aktarlara yokmuş diyor.
Acaba unutuyor da beni mi oyalıyor napıyor? bilmiyorumkismile
Dur ben şu işe bir el atayım? Artık şart oldu bu Hodan yağını almak..

Hayalimsin aslında ben çalıştığım için anneme sipariş verdim o soruyor gördüğü aktarlara yokmuş diyor.
Acaba unutuyor da beni mi oyalıyor napıyor? bilmiyorumkismile
Dur ben şu işe bir el atayım? Artık şart oldu bu Hodan yağını almak..

gec bile kaldin al artik su yagi

benim cilt sevmedi galiba bu hodan yagini, sanki cildim dahada kuruyup geriliyor gibi. gözeneklerim falanda belirgenlesti gibi :KK43: kötü kokusuda cabasi. o yüzden onu biraktim bugün itibariyle ozon yagina geciyorum bakalim. Gercektende ozon kokuyor yag resmen.
Sizlerdeki ozon yagi nasil hafif katimi cok akiskan degil benimki. Buzdolabinda daha kremsi oluyormus,birde böyle kavonozun icinde.

merhaba ben aranıza yeni katıldım..

hodan yağını ve ozon yağını aldım..( kayısı çekirdeği yağında olanı aldım, kayısı çekirdeği yağı göz çevresinde de kullanıldığı için tercih ettim) iki gecedir kullanıyorum.. bulunduğum şehir çok sıcak ve çok güneşli olduğu için kışa kadar sadece gece süreceğim.. dün (ilk sürüşümdü) ablam geldi ve yüzümün yukarıya doğru toparlanmış gibi olduğunu söyledi.. inanamadım..yani bir kerelik kullanımda çok etki edeceğini düşünmüyorum..zaten kırışıklarda olduğu yerde duruyorlar şimdilik.. yaş 53 , dün gece yüzümü ilk olarak peeling temizleyici ile yıkadım..yüzüme önce ozonu sürdüm yarım saat sorada hodanı sürdüm.. bu gün yüzümde değil ama boyunumda hafif bir gerginlik hissediyorum.. bu arada gündüz bebe kremi kullanıyorum.. bakalım ilerleyen günlerde ne olacak.. :uhm:

arkadaşlar buradaki yorumlarınızı okuyarak bende hodan yağı ve ozonlanmış zeytinyağı aldım ,benim cildim de ergenlikte bir sivilce bile çıkmazken şimdi 30 yaşımda t bölgesinde sıkıntı var.bakalım bu yağlar bana fayda verecekmi?

ozon yağı ve hodan yağı yağlı cilde de iyi gelebilir mi.hanmi zeytinyağından yapılıyor ya ozon kremi.

hodan ve ozonlu kayısı çekirdeği yağını 5 gündür kullanıyorum..yüzümde bir dolgunluk var. boyun cildimde gerginlik hissediyorum.. ellerimdeki kırışıklar derindi şu anda daha ince, önce yüzümü, boynumu, dekolteyi bebe şampuanı ile yıkıyorum, sonra önce ozonlu yağı sürüp masajı yapıyorum, yarım saat sonra hodan yağını sürüyorum masaja devam ediyorum.. bundan sonra haftada 2 gün yüzüme bebeklerin pişik için popolarına sürdüğümüz kremle maske yapacağım... çünkü pişik kreminin içinde çinko olduğunu keşfettim... biliyorsunuz çinko hücre üretini tetikliyor..

canım,illaki pişik kremi kullanman gerekmiyor.içerisinde çinko olan başka kremler de var.eczanelerde tüp içerisinde mesela.
çinkonun faydalarını biliyorum. benrejuvinin çinkolu serumunu kullanıyorum.başka çinko kremi henüz denemedim.

bende 5 gündür hodan yagini kullaniyorum zeytinyagli ve cok memnunum , dolgunluk hissi gercekten veriyor özellikle gözaltimda hafif bir dolgunluk hissettim. ve yumusacik yapiyor cildi.

gec bile kaldin al artik su yagi

Hayalimsin Cumartesi kavuştum Hodan Yağı'ma... Buldum sonunda 3 gündür sabah akşam sürüyorum. İlk gün bile cildime iyi geldiğini hissettim. Bakalım şimdi insanlardan iyi tepkiler almadan kesin birşey söylemiycem.. Ama bir de şu var benim cildimde gözle görülür bir sarkma, kırışıklık yok. Ancak ben farkedebiliyorum. Ben cildimden şikayet edince ne güzel cildin var diyorlar.. Yani yine belirgin bir etkisi görülmeyebilir ben farkederim diye düşünüyorum. Kendi fikrimi söylemem gerekirse bir sıkılık hissediyorum. Gülme çizgimi takip ediyorum bakalım ne zaman gidecek. hihoyyyt

Arkadaslar bisey söylicem ama korkuyorum erkenmi diye, ama catlicam sormazsam. sizlerde farkettinizmi ben bu ozon yagini kullanali 10 gün oldu ve kirpiklerim uzadi dolgunlasti ve kivrildi .cok asiri bir uzama degil ama gözle farkedebilecegim bir uzama. Kirpik permasi yapmistim bikackez yillar önce o zamandan beri cok kisalmislardi düz ve soluktular. Inanamiyorum bakip bakip bu bir mucize benim icin.
Hatta abartmayayim ama gözaltlarimda bile cok hafif bir dolgunluk hissediyorum.
Sizlerde bir dikkatli bakin bakalim bir fark varmi kirpiklerinizde.

X