Hodan yağı ve ozon yağı cilde dolgunluk veriyomuş

Bugün hatta biraz evvel lavaboda aynaya baktım güldüm (nedense) :KK1:
Ne göreyim sanki yüzüm bir tavşan gibi olmuş elmacık kemiklerimin olduğu bölge toplamış..
Ağzımın iki tarafı gülünce çukurlaşıyor gamze gibi ve elimde ayna bir yandan bakıyorum yanaklarımdaki gamzeler de azalmış.. sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum garip hissettim. birine sormam lazım nasıl görünüyorum diye ama işyerinde utanırım soramam.. Ay ben napıcam. Benim gibi yüzünün şekli değişen oldumu Hodan Yağı ile... Şimdi korktum, burnuma ve gözlerime sürmiycem Allah muhafaza onlar da patlıcan gibi olur ağlarım artık. Etkisi ne kadar sürüyor acaba..

gulba canim sendeki tibet in etkisi olmasin, sende yapiorsun onu degilmi ? birde sadece hodan yagimi kullaniyorsun yada ozon yagiylami ?

Bugün hatta biraz evvel lavaboda aynaya baktım güldüm (nedense) :KK1:
Ne göreyim sanki yüzüm bir tavşan gibi olmuş elmacık kemiklerimin olduğu bölge toplamış..
Ağzımın iki tarafı gülünce çukurlaşıyor gamze gibi ve elimde ayna bir yandan bakıyorum yanaklarımdaki gamzeler de azalmış.. sevineyim mi üzüleyim mi bilemiyorum garip hissettim. birine sormam lazım nasıl görünüyorum diye ama işyerinde utanırım soramam.. Ay ben napıcam. Benim gibi yüzünün şekli değişen oldumu Hodan Yağı ile... Şimdi korktum, burnuma ve gözlerime sürmiycem Allah muhafaza onlar da patlıcan gibi olur ağlarım artık. Etkisi ne kadar sürüyor acaba..

benimde gamzelerim dolmak uzere benimkiler cakma gamze gerci uzun hikaye kisaca anlatayim 5-6 yil once yuzum cok zayiflamisti bende biraz dolsun diye gittim yuzume dolgu enjekte ettim sans yokya 5000 de bir insanda gorulen alerji bende oldu ve yanaklarim her iki tarafi bilye buyuklugunde sislikle dolastim tam 2 yil:kedi: neler cektim ya of tekrardan gerildimeyvahedigeldismile simdi neyse iste ogunden sonra gulunce cakma gamzelerim oldu ama hodan yagiyla yuzum doldu ben cok memnunum yuzum bebek gibi oldu :lepi:eek:yuzden hep tavsiye ediyorum kullanin ya su yagi

bende dün aldım hodan yağını
sizinkilerin markası ne
birde nasıl kullanıyorsunuz

hangisini alalım şimdi arkadaşlar ? hodan yağı mı dolgunluk veriyor ozon yağı mı ? yoksa ikisini birden mi kullanmak gerekiyor

ben hodan yagını yüzümdeki çukurlar için aktardan almıştım hiç bi işe yaramadı ilk iki gün cildim bebek gibi oldu sora sürmeyince eski haline döndü.acaba sahtemiydi o bilmiorm çünkü gerçe ozan yagı kapsül içinde satılıouş ömer coşkun öle diodu

Ben hodan yağı kullanıyorum, şimdi yüzüm daha normal.. Ya da ben alıştım, ilk hafta içinde şok geçirdim ama ben abartmış da olabilirim kimseden bir tepki almadım.. Hatta anneme sordum bak gamzelerim yok olmuş dedim yooo varlar ama yüzün daha toplu dedi... Belki o da benim etkimdir. Ayyy bilmiyorum puffff.... bilmiyorumkismile
Tibeti bıraktım ben ramazanda, evvelsi gün tekrar başlamıştım, dün akşam yine unuttum... :kedi:
Şimdilik memnunum her akşam kullanıyorum. Hatta 3 akşamdır mavi anemon yağı ile birlikte sürüyorum.. Cildim iyi görünüyor. Yüzümde 2 tane kılcal damar fırlaması var nokta şeklinde onlara ve yine nokta şeklinde kahve benlere hiç etkisi olmadı. Gözeneklerim kapalı, daha parlak ve canlı görünüyor. :KK3:

yani arkadaşlar hodan yağıda yalan oldu. ben göz altlarımı elmacık kemik bölgesini dolgunlaştırmak için kullanmak istiyordum. bazılarında nasıl işe yaramış onu anlamıyorum. acaba bende denesemmi belki bende de işe yarar

merhaba arkadaşlar hodonve ozon yağlarını ne zaman ve ne sıklıkla sürüyorsunuz

Arkadaşlar yok ya kesin cildimde bir fark var, bence siz de deneyin Hodan yağını herkesi her ürüne tepkisi farklıdır.. Bir kere esinlikle şunu net söyleyebilirim ki gülme çizgilerim artık yok... zemuszemus
Bunu çok net söyleyebilirim.. Bazen kafam karışıyor ama bugün çok netim en azından bu konuda..

]
Arkadaşlar yok ya kesin cildimde bir fark var, bence siz de deneyin Hodan yağını herkesi her ürüne tepkisi farklıdır.. Bir kere esinlikle şunu net söyleyebilirim ki gülme çizgilerim artık yok... zemuszemus
Bunu çok net söyleyebilirim.. Bazen kafam karışıyor ama bugün çok netim en azından bu konuda..

:lepi:iste buna cok sevindim

allah askina yuzdeki olmus kirisiklar nasil gecer bir yagla hic anlamamdim sadece pisikolikmen insan rahatlar bence

hangi markayı kullanıyorsun ?

ben hodan yağını Dr.Ömer Coşkunun bir t.v programında tanıdım..hodan yağını öellikle cilt nemlendirmeve en önemlsi özellşkle göz çevresindeki mimik kırışıklıkları ütü gibi açtığı için ve vücutta oluşan çatlaklar için üstüne basa basa tavsiye ediyordu..böylece hodan yağını aldım acayip bi kokusu olmasına rağmen cildi yumuaştıp nemlendiriyor..ben kullanmaya başlayalı 10 gün oldu çok memnunum..yani cilt acayip elastik ve dokunduğunda pürüzsüz bir his yaratıyor..ayrıca vücudumada sulandırarak ve başka sabit yağlarla karıştırarak sürüyorum..yüzede aynı şekilde biraz seyreltilerek sürülmesi gerekiyormuşş.yada sabit bir yağın içine ( temizleme yağı mesela buğday yağı ,susam yağı,kayısı çekirdeği yağı içine onda bir oranında koyuluyor) ve o şekilde kullanılıyor..cildi pürüssüzleştiriyor ama ben asıl güneş lekeleri için kullanıyorum..henüz bi değişim yok ..ancak sırf makyaj altı olarak bile kullanılabilir..çünkü pürüzsüz ve kaygan nemli bi zeminn oluşturuyor kesinlikle..

çatlakları olan arkadaşlar bunu denemesini tavsiye ederimm.çünkü vücududa pürüzsüz ve pamuk gibi yapıyor..ben her banyo öncesinde başka bi sabit yağla suda ekleyip seyrelterek kendime bi losyon hazırlıyorum..5 dklık masajın ardından cilt yumuşacık ve nemli oluyor..yağdan eser kalmıyor...yani vıcık vıcık bi yağ kalmıyor..o kadar emicikii..hatta suyla temas ettiğinde pürüzsüzlük iyice artıyor..arkasından banyo yapıp çıktıktan sonra ten kadife gibi oluyor...

ben hodan yağını Dr.Ömer Coşkunun bir t.v programında tanıdım..hodan yağını öellikle cilt nemlendirmeve en önemlsi özellşkle göz çevresindeki mimik kırışıklıkları ütü gibi açtığı için ve vücutta oluşan çatlaklar için üstüne basa basa tavsiye ediyordu..böylece hodan yağını aldım acayip bi kokusu olmasına rağmen cildi yumuaştıp nemlendiriyor..ben kullanmaya başlayalı 10 gün oldu çok memnunum..yani cilt acayip elastik ve dokunduğunda pürüzsüz bir his yaratıyor..ayrıca vücudumada sulandırarak ve başka sabit yağlarla karıştırarak sürüyorum..yüzede aynı şekilde biraz seyreltilerek sürülmesi gerekiyormuşş.yada sabit bir yağın içine ( temizleme yağı mesela buğday yağı ,susam yağı,kayısı çekirdeği yağı içine onda bir oranında koyuluyor) ve o şekilde kullanılıyor..cildi pürüssüzleştiriyor ama ben asıl güneş lekeleri için kullanıyorum..henüz bi değişim yok ..ancak sırf makyaj altı olarak bile kullanılabilir..çünkü pürüzsüz ve kaygan nemli bi zeminn oluşturuyor kesinlikle..

Ben de o adamdan duymuştum, hatta geçen gün aktarda gördüm hodan yağını.

Ama bu seyreltme işini anlayamadım canım. Ondan bir derken. On damla sabit yap ir damla hodan yağı mı. Yoksa on kaçık sabit yağ bir kaşık hodan yağı mı. Biraz açsan :)

Benim de yanaklarım çok çöktü. Doldunlaştırıyorsa ne ala :)

X