Eyüp balat hastanesine giden doğum yapan arkadaşlar...

derenimdurum
hayırlı doğumlar.Sağlıkla bebişini kucağına alırsın inşallah.
Bende allah kısmet ederse mart başında hastanede doğum yapacağım ama aile doktorumuz dışarıdan başka bir hastaneden gelecek..

Neden balat hastanesini tercih ettin acaba ozel Bir nedeni varmi???? Iyi biseyler duymak istiyorumda :))))

İlgili alakalı temiz oluşları..
Odalarını gezdim.
Hoşuma gitti.
Ve birde evime yakın olması tercih sebebim oldu.
Siz memnun kalmadınız mı _?:26:

benim içinde balat hastanesi bugüne kadar gittiğim yerlerdeki en iyi hastanerden biri
ben doktorumdanda hastane persolnelinden çok ama çok memnunum
geçen hafta küçük bir sıkıntımız oldu bizim meltem hn gittik hemen o çok aydınlatıcı bir şekilde anlattı bize herşeyi
diğer gittiğim yerden ağlayarak çıkmıştım oysaki:KK25::KK25:
meltem hn bizi mehmet beye yönlerdi o bu konuda daha uzman olduğu için
mehmet beyin bulunduğu hastaneye gidttik içerdeki hasta çıkınca mehmet bizi gördü ve hemen aldı içeriye çok iyi baktı oğlumuz bir sorun yok dedi..ve hemen meltem hn arayıp durumu bildirdi ertesi günde biz meltem hn la telefonda görüştük.
şimdi bu akşam yine kontrolumuz var içlerinde şüphe kalmasın diye ikinci bir kontrol yapılacak.

benim içinde balat hastanesi bugüne kadar gittiğim yerlerdeki en iyi hastanerden biri
ben doktorumdanda hastane persolnelinden çok ama çok memnunum
geçen hafta küçük bir sıkıntımız oldu bizim meltem hn gittik hemen o çok aydınlatıcı bir şekilde anlattı bize herşeyi
diğer gittiğim yerden ağlayarak çıkmıştım oysaki:KK25::KK25:
meltem hn bizi mehmet beye yönlerdi o bu konuda daha uzman olduğu için
mehmet beyin bulunduğu hastaneye gidttik içerdeki hasta çıkınca mehmet bizi gördü ve hemen aldı içeriye çok iyi baktı oğlumuz bir sorun yok dedi..ve hemen meltem hn arayıp durumu bildirdi ertesi günde biz meltem hn la telefonda görüştük.
şimdi bu akşam yine kontrolumuz var içlerinde şüphe kalmasın diye ikinci bir kontrol yapılacak.

Bende ilk başlarda meltem hanıma gidiyordum sonra nevin hanıma tavsiye ettiler ona devam ettim..
Derken nevin hanımdan da pek memnun kalmadım..
Dışardan özel bir doktora gitmeye başladım.
Ve gayet memnunum şuan da.
Hastanede doğumuma da özel doktorum gelecek..
Siz odaları falan gezip fiyat aldınız mı:26:

Bende ilk başlarda meltem hanıma gidiyordum sonra nevin hanıma tavsiye ettiler ona devam ettim..
Derken nevin hanımdan da pek memnun kalmadım..
Dışardan özel bir doktora gitmeye başladım.
Ve gayet memnunum şuan da.
Hastanede doğumuma da özel doktorum gelecek..
Siz odaları falan gezip fiyat aldınız mı:26:

ben meltem hn dan çok memnunum:KK16::KK16::KK16::KK16:
fiyat olarak şöyle söyleyebilirim biz 2012 de başladık hastaneye ama doğum 2013 de olacağı için biz ilk gittiğimizde muhasebeye uğradık fiyat için.onlarda karta yazıp verdiler.bu fiyat üstünden uygulama yapılacak size diye...
doğum şekline doktor karar verirse 1750 tl ister sezeryan ister normal ama kendi isteğiniz üzere sezeryan olursa 2250 tl epudural olursada 2350 tl
odalarda ssklı odası biraz küçük ve sadece kapı süsü var.paket içinde.
100 tl lik oda biraz daha büyük kapı süsü ve loğusa şerbeti ikamı varmış onda
150 tl lik odası arkada deniz manzaralı kapı süsü ve ikramlık var yine
birde üst katta suit oda varmış 200 tl iki yataklı falanmış orasıda:KK34:

20 gun once dogum yapmıs bırı olarak hastane ıle ılgılı ızlenımlerımı paylasmak ıstedım
benım zorunlu sezeryan oldugu ıcın 1750tl dogum ucretı
bız suıt odalardan bırını tuttuk denız tarafı olsun dıye gecelıgı 175 tl ıdı
yaklasık 1,5 senedır meltem hn hastasıyım hamılelıkten oncede kendısıne gıdıyordum
cok cok memnunum kendısınden,bundan sonrada perıyodık kontrollerıme devam edecegım
hastaneden genel olarak herseyıyle cok memnun kaldık
oncelıkle hakıkaten cok temız
amelıyatım cok ıyı gectı,hıc agrı cekmedım dıyebılırım
personel oldukca ılgılı
amelıyathanede cok ıyı karsılandım kı,bence cok onemlı ınsanı rahatlatıyolar
odada sureklı bırılerı gelıp halımızı hatırımızı soruyodu hıc bos bırakmıyolar
hemsıreler cok sıcaktı
bız bebısımızle cok mutlu ayrıldık hastaneden
darısı sızlerın basına ınsallah

Merhaba,
Ben de Balat Hastanesinde 13 Aralık'ta doğum yaptım. Hamile kalmadan önce de hastanenin doktorlarından Meltem hanımın hastasıydım. Kendisi benim hamile kalmam konusunda epey bir süre kontrol ve takip altında tuttu beni ve saolsun çabalar boşa çıkmadı. Doğumumu kendisi yaptırmakla birlikte o hastanenin ve Meltem hanımın hastası olmaktan memnunum. Hamilelik ve doğum sürecimde de tüm hastane çalışanlarının ilgi ve alakalarından,hastane yemeklerinden son derece memnun kaldık ailece. Sezeryan ile 1.750TL' ye mal oldu bize doğum. Doğumdan itibaren ilk 10 gün boyuncaki muayeneler ücretsiz. Yeni yılda muayene ücretlerinde bir miktar artış olmuş. Kadın doğum bölümü 70TL, Çocuk hastalıkları bölümü 72TL. Standart odada kaldık ama gayet büyük ve ferah konforlu bir odada kaldık. Bu sebeplerden dolayı hastane hakkında bilgi isteyenlere anlatabileceklerim bu şekilde.

Merhaba ,

Bende balat hastanesi ve doktorum nevin şençoban ile 2008 yılında tanıştım diyebilirim.Tavsiye üzerine gittim çok tereddütle gittim nasıl bir yerdir hiç duymamıştım çünkü o zamana kadar öyle bir hastanenin varlığından haberim yoktu. Ama iyi kide gitmişim.İlk kızıma hamile kalmadan gitmiştim kontrol amaçlı sonra doğumumu 2008 kasımda orada yaptım .Süper bir hastane , süper bir personel çok ilgili alakalı.Şimdi ikinci bebeğime hamileyim nasipse cumartesi randevumu aldım tekrar başlıyorum nevin hanımla inşallah yine doğumumu orada yapacağım..Kesinlikle sonuna kadar tavsiye edebileceğim bir hastane.Sadece doktor alakası yetmiyor bazen bütünüyle iyi olmalı bence hastane..Burası aynen öyle bir yer ..

20 gun once dogum yapmıs bırı olarak hastane ıle ılgılı ızlenımlerımı paylasmak ıstedım
benım zorunlu sezeryan oldugu ıcın 1750tl dogum ucretı
bız suıt odalardan bırını tuttuk denız tarafı olsun dıye gecelıgı 175 tl ıdı
yaklasık 1,5 senedır meltem hn hastasıyım hamılelıkten oncede kendısıne gıdıyordum
cok cok memnunum kendısınden,bundan sonrada perıyodık kontrollerıme devam edecegım
hastaneden genel olarak herseyıyle cok memnun kaldık
oncelıkle hakıkaten cok temız
amelıyatım cok ıyı gectı,hıc agrı cekmedım dıyebılırım
personel oldukca ılgılı
amelıyathanede cok ıyı karsılandım kı,bence cok onemlı ınsanı rahatlatıyolar
odada sureklı bırılerı gelıp halımızı hatırımızı soruyodu hıc bos bırakmıyolar
hemsıreler cok sıcaktı
bız bebısımızle cok mutlu ayrıldık hastaneden
darısı sızlerın basına ınsallah

merhaba,meltem hanımdan herkes çok memnun anlaşılan .benim henüz çocuğum yok ve bu ay ilk defa deniyoruz.yana yakıla doktor arıyordum bu yorumları görmek benim için çok iyi oldu.ben ilk aydan doğuma kadar tek doktorla devam etmek istiyorum tabi bunu herkes ister ama ilk zamanlarda ilgili olan doktorların sonradan değiştiklerini çok duydum ve okudum ama meltem hanım sanırım böyle değil.ben hasköyde oturuyorum hastane evime çok yakın bu konuda çok iyi olur benim için hastane temizmiş personel ilgiliymiş ve doktorda çok iyiymiş anladığım kadarıyla.fiyatta bana uygun geldi.ama tecrübesiz olduğum için bana biraz anlatabilir misiniz ne sıklıkta gittiniz ne gibi testler istendi ekstra ücret ödediniz mi:)umarım görür ve cevap verirsiniz

ben 27 mart da isteğe bağlı spinal anezteziyle doğum yaptım meltem hn da.
doktorumdan da hastaneden de çok memnun ayrıldım tahmin ettiğimden daha rahat ve kolay oldu herşey.
benim herşeyimle hemşireler ve hasta bakıcılar ilgilendi.rahat olması içinde suit oda tutmuştuk.biz iki gece kaldık hastanede herşey dahil 3000 tl verdik.isteğe bağlı sezeryan olduğu için ssk fiyatından yararlanamadık.
şimdi bebeğimin aylık kontrolleri içinde oraya devam etmeyi düşünüyoruz aşıları onlarda ücretsiz yapıyormuş.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba,meltem hanımdan herkes çok memnun anlaşılan .benim henüz çocuğum yok ve bu ay ilk defa deniyoruz.yana yakıla doktor arıyordum bu yorumları görmek benim için çok iyi oldu.ben ilk aydan doğuma kadar tek doktorla devam etmek istiyorum tabi bunu herkes ister ama ilk zamanlarda ilgili olan doktorların sonradan değiştiklerini çok duydum ve okudum ama meltem hanım sanırım böyle değil.ben hasköyde oturuyorum hastane evime çok yakın bu konuda çok iyi olur benim için hastane temizmiş personel ilgiliymiş ve doktorda çok iyiymiş anladığım kadarıyla.fiyatta bana uygun geldi.ama tecrübesiz olduğum için bana biraz anlatabilir misiniz ne sıklıkta gittiniz ne gibi testler istendi ekstra ücret ödediniz mi:)umarım görür ve cevap verirsiniz

Hemen cvp vereyim, ayda Bir kontrollere gittim son Ay Her hafta cagirdi, testlerin Bir kismini hastanede Bir kismini disarida yaptirdim, 2 li tarama yaptirdim sonuc temiz cikarsa 3 luye gerek duymuyor, detayli ultrason istiyor, birde seker yuklemesi, Bizim herseyimiz yolunda gitti sukur, bunlarin harici hicbir sey yaptirmadm, son Ay 4 kere falan nst ye girdim, nst icin ekstra ucret odeniyor Her seferinde, bunlar haricinde dogum esnasinda odedigin ucrete hersey dahil oluyor korse ucreti haric 35 tl :KK66: bence gozun kapali guvenebilirsin...

12 haftalik hamileyim bende nasip olursa yarin ilkkez meltem hanime gidicem umarim iyi bir doktordur ve anlasiriz henuz kendime doktor bulamadim :KK43:

Merhaba arkadaşlar

12 haftalık hamileyim

nevin şençobana gidiyorum

hastane ve doktorum çok ilgili odaları hiç görmedim doğum yaklaştımı hepsinin fiyatını alacağım

ama çoook memnunum

sezeryan ile isteğe bağlı doğum yapmak istiyorum

balat hastanesi sistem olarak gayet iyi bencede..dr olarakta meltem hn tavsiye ederim.herkes sevdiği mesleği yapamıyor ama meltem hn bana göre tam kendisine uygun mesleği seçmiş ve başarı ile yapıyor... maddi anlamda ise rakamlar bence yüksek ama bir okadar kaliteli..

Kasımda doğumum olacak

27 haftalık hamileyim ssklı çalışan olarak 76 tl muayene ücreti ödüyorum

+

2500 tl sezeryan doğum ücreti onu öğrendim

bilginiz olsun arkadaşlar

Bende tavsiye uzerıne gittim cok memnundum uzak olmasina ragmen dogumu orda yapmak istiyodum. Basima gelecek vardi ya. Kontrollere gıderken okadar ilgıli sicaktilar ki tabi suratsiz ebe haric. Nese dogum sabahi lekelnmem ve hafifde sanclarim oldu gittik. Muayne sonucu rahm iki cm açms dogumu bugun yapicaz dedi doktorm meltem hanim gunlrdende persembe ogledn snra calsmior doktor. Nese yatsimi yaptilar ben hep normal dogum istdm. Taktilar bana suni sanci nst yide yatrdilar yataga. Bir sancılar vuruyo bana ama olucem yanı. Geliolar gidiolar muayne ediolar rahim hala iki cm. Akrablr ario sesimi duyan 5 dk dogurur dio ama nerde rahim acmio ki saatlerce sanci cektm ama ne sanci. Bırde bi suratsız bi ilgsiz davraniolar anlatamam. Artk o kadar candan oldum sezaryen istedım okadar acidan sonra. Meger cocuga kordon dolanmıs ama kim normal dogmdan sezaryene gittıse hep kordon problem naslda denk gelmıs anlamdim.Amelyattn snra guleryuzlerı ortaya cıktı. Daha neler nelr. Yani sızsız olun normal dogum ıcn oraya gtmeyın. Sezaryende ıse pasalar gibi bakılrsınz. Bana sorarsanz bır daha o hastanemi asla balata dahi gıtmem. Sayelernde psikolojik destek alma durumuna geldim...

Bende tavsiye uzerıne gittim cok memnundum uzak olmasina ragmen dogumu orda yapmak istiyodum. Basima gelecek vardi ya. Kontrollere gıderken okadar ilgıli sicaktilar ki tabi suratsiz ebe haric. Nese dogum sabahi lekelnmem ve hafifde sanclarim oldu gittik. Muayne sonucu rahm iki cm açms dogumu bugun yapicaz dedi doktorm meltem hanim gunlrdende persembe ogledn snra calsmior doktor. Nese yatsimi yaptilar ben hep normal dogum istdm. Taktilar bana suni sanci nst yide yatrdilar yataga. Bir sancılar vuruyo bana ama olucem yanı. Geliolar gidiolar muayne ediolar rahim hala iki cm. Akrablr ario sesimi duyan 5 dk dogurur dio ama nerde rahim acmio ki saatlerce sanci cektm ama ne sanci. Bırde bi suratsız bi ilgsiz davraniolar anlatamam. Artk o kadar candan oldum sezaryen istedım okadar acidan sonra. Meger cocuga kordon dolanmıs ama kim normal dogmdan sezaryene gittıse hep kordon problem naslda denk gelmıs anlamdim.Amelyattn snra guleryuzlerı ortaya cıktı. Daha neler nelr. Yani sızsız olun normal dogum ıcn oraya gtmeyın. Sezaryende ıse pasalar gibi bakılrsınz. Bana sorarsanz bır daha o hastanemi asla balata dahi gıtmem. Sayelernde psikolojik destek alma durumuna geldim...

Bebeginizi kucaginiza almissiniz hayirli olsun, hastane icinde gecmisler olsun :KK43: bende 39 haftalik hamileyim meltem hanima gidiyorum benimde endiselerim var hastanede hic normal dogum yapan yok, nstye baglaniyorum ebelerle konusuyorum hepsi sezeryan yanlisi bu durumda meltem hanimdam da suphe duymaya basladim sizce ne yapmaliyim

24 haftalık hamileyim, benim de doktorum Meltem hn. Hastane ve doktorumdan memnun olmama rağmen pahalı diye şansımı 4'te bir fiyatına doğum ve muayane yaptıran Bağcılar Memorial hastanesini denemeyi düşünüyordum 1 aydır. fakat internette çok fazla şikayet var memorial için, vazgeçtim şimdiden.

ben sezeryan istiyorum fakat bana Meltem hn hiçbir yönlendirme yapmadı. yani sezeryan ol diye bi baskı yok çünkü fiyatlar aynı zaten.

ben sezeryan istiyorum fakat bana Meltem hn hiçbir yönlendirme yapmadı. yani sezeryan ol diye bi baskı yok çünkü fiyatlar aynı zaten.

Canim 24 haftaliksin daha dogum icin konusmak erkendir zaten doguma yaklastikca cati muaynesinden sonra soruyor dogumu nasil dusundugunu, sezeryan istiyorsan problem yok cunku hastanede cok planli sezeryan var ama ben normal istiyorum :KK43: ve ordaki ebeler, doktor cok sezeryanci

X