Eyüp balat hastanesine giden doğum yapan arkadaşlar...

Ben cuma gunu dogum yaptim pakette dogum yenidogan testleri ilk asi isitme testi dahil. Ayrica bebegin cinsiyetine gore kapi suslemesi besik susu ve lohusa serbeti vardi. Ama lohusa serbeti korkunctu ona guvenip almamazlik etmeyin derim

Merhaba, ben de taner toprak'a gidiyorum, şimdilik memnunum, ama doğum anında sezeryana yönlendirir mi bilmiyorum, bir aksilik olmazsa eğer ben tamamen normal bi doğum istiyorum, ne suni sancı, ne epudral, ne epizyo, hiç birini istemiyorum, onlardan doğurmaktan daha çok korkuyorum, bu yüzden sabırlı bir doktor şart, umarım o da öyledir.. Size yazdıklarımız dışında bir şey daha sormak istiyorum, gece orda kaldığınızda onun için extra ücret alıyorlar mı acaba, genelde pakete dahil oluyor ama siz belirtmemişsiniz, yok mu acaba diye düşündüm.. Bir de acaba normal mi yoksa sezeryan mı yaptınız öğrenebilir miyim?

Merhaba Nevin Hanım'a gidiyorum, ilk baştan beri ona gittiğim için memnunum :) 2016 yılından itibaren kontrollerimi yaptırdığım için 3.250.- TL doğum ücreti olduğunu söylediler.

Merhabalar, biz önümüzde ki aylarda çocuk düşünüyoruz bu sebepten kontrol amaçlı bir doktor belirleyip devam etmek istiyorum. Konu en son Nisan 2017 de yanıtlanmış. Balat Hastanesinde kadın doğum doktoru önerisi verir misiniz? Yakınlarda da doğum yapan varsa memnun kaldı mı acaba bir haftadır araştırıyorum kafam çok karıştıı :)

Merhabalar, biz önümüzde ki aylarda çocuk düşünüyoruz bu sebepten kontrol amaçlı bir doktor belirleyip devam etmek istiyorum. Konu en son Nisan 2017 de yanıtlanmış. Balat Hastanesinde kadın doğum doktoru önerisi verir misiniz? Yakınlarda da doğum yapan varsa memnun kaldı mı acaba bir haftadır araştırıyorum kafam çok karıştıı :)
Taner Toprak hocayı tavsiye ederim.

Evet hala Balatta görev yapıyor, ancak öğleden sonra 16:00 dan sonra orada sabahları ise Alibey hospitalda görev yapıyor. düşünürseniz alibey hospital muyane ücreti 50 TL, balatta daha pahalı
Ben alibeyde hastasıyım hastane çok yakınımda ve ücreti çok uygun olduğu için oraya gidiyorum ama orda da yoğun bakım ünitesi yokmuş. Taner beyden de çok memnunum bidahaki muayenemde sorucaktım hala orda çalışıp çalışmadığını sizin yazınızı görünce size sorayım dedim. Çok teşekkür ederim kontrollerime alibeyde devam edip doğumu balatta yapsam diyorum

Ben alibeyde hastasıyım hastane çok yakınımda ve ücreti çok uygun olduğu için oraya gidiyorum ama orda da yoğun bakım ünitesi yokmuş. Taner beyden de çok memnunum bidahaki muayenemde sorucaktım hala orda çalışıp çalışmadığını sizin yazınızı görünce size sorayım dedim. Çok teşekkür ederim kontrollerime alibeyde devam edip doğumu balatta yapsam diyorum
Şu an bende sizinle aynı durumdayım. 24. haftalık gebeyim bende kontrollerimi alibeyde oluyorum. bu hafta bize iki hastane çinde artı ve eksileriyle bir fiyat çıkartacak. ayrıca ileride derece ultrasonu da balatta yaptırdım Taner beyin tavsiyesi ile memnun da kaldım. Bakalım bu hafta fiyat söyleyecek. açıkçası hem yetişkin hem de çocuk yoğun bakımı olduğu için bende balat hastanesini istiyorum.

Şu an bende sizinle aynı durumdayım. 24. haftalık gebeyim bende kontrollerimi alibeyde oluyorum. bu hafta bize iki hastane çinde artı ve eksileriyle bir fiyat çıkartacak. ayrıca ileride derece ultrasonu da balatta yaptırdım Taner beyin tavsiyesi ile memnun da kaldım. Bakalım bu hafta fiyat söyleyecek. açıkçası hem yetişkin hem de çocuk yoğun bakımı olduğu için bende balat hastanesini istiyorum.
Aa çok güzel oldu bu bana da bilgi verir misiniz? alibey 1000 demişti normal doğum için bize. Sanırım taner bey alibeyde normal doğumlarada girmiyor. Gittiğimde sorucam bunu. Ben 17. Haftadayım ayrıntılı ultrason için beni de oraya yönlendirecek demek ki. Ne kadar ödediniz acaba

Aa çok güzel oldu bu bana da bilgi verir misiniz? alibey 1000 demişti normal doğum için bize. Sanırım taner bey alibeyde normal doğumlarada girmiyor. Gittiğimde sorucam bunu. Ben 17. Haftadayım ayrıntılı ultrason için beni de oraya yönlendirecek demek ki. Ne kadar ödediniz acaba
420 TL ayrıntılı ultrason ama memnun kaldım zaten size iki alternatif sunuyor diğeri de bir görüntüleme merkezi idi. Onunda fiyatı 20-30 tL daha aşağıydı.

420 TL ayrıntılı ultrason ama memnun kaldım zaten size iki alternatif sunuyor diğeri de bir görüntüleme merkezi idi. Onunda fiyatı 20-30 tL daha aşağıydı.
Ben bugün gittim bana Balatı hiç söylemedi fındıkzade de bi görüntüleme merkezini söyledi sizinde bahsettiğiniz herhalde.. balattaki perinatoloji uzmanı sanırım fındıkzade de ki radyoloji pek içime sinmedi. Ama balatta bize telefonda 480 dedi napsam bilemedim

Fiyat aldınız mı balatta doğum ne kadar ?

Merhabalar , ben de Balat Hastanesi Meltem Hanım 'a gidiyorum..Hastanede gerçekten sezeryana yönlendirme yapılıyor mu, şu an çok üzüldüm gerçekten
Sorunuzla alakasız olucak ama siz fiyat aldınız mı hastaneden

Ben geçen sene fiyatından anlaşmıştım, hamileliğimin başından beri buraya gidiyorum. Normal ve zorunlu sezeryan 3500, isteğe bağlı sezeryan 4250 lira ama yeni fiyatlar nedir bilmem

Ben geçen sene fiyatından anlaşmıştım, hamileliğimin başından beri buraya gidiyorum. Normal ve zorunlu sezeryan 3500, isteğe bağlı sezeryan 4250 lira ama yeni fiyatlar nedir bilmem
Teşekkür ederim sağlıkla kucağınıza alın inşallah

X