Dokuz Doğuranlar

divinity

♥vildan&pelin♥
Kayıtlı Üye
29 Ekim 2008
13.077
5.614
44
:KK53: hamile değiliz ...kalamadık malesef şimdiye kadar :KK25:
her ay acaba bu aymı diye diye bu zamana kadar dokuz doğurduk :KK24:
ama umudumuzuda hiç yitirmedik :KK31:
birgün gerçekten doğuracaz diyorsanız buyrun :KK42: :KK48: :KK3:

z4b9a627a421ae.gif

Son düzenleme:
yasasııııııııııııııııııııın ben sindik cıkmak zorundayım bebem artık yeni vatanım buraaaaaaaaaaaa:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

hoppppppppppppppppppppppppp burdayım ya çok iyi oldu bendemi dokuz doğursam neeeeeeeeeeeeee anammmmmmmmmmmm benim koca yandı desenizeeeeeeeee gerçi birini bilem bulamadıkkkkkkkkkkkkk haydiiiiiiii kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun bol bol hamiş dolsun inşallah :eek: hihoyyyt

iii de bize yer yok mu yaniiii hamile kalmak isteyenlerin topiği gibi olmuş başlık neyse olsun yer olsada olmasada ben geldimmm nasılsınız kızlarrrr kaydirigubbakcemile3

hoppppppppppppppppppppppppp burdayım ya çok iyi oldu bendemi dokuz doğursam neeeeeeeeeeeeee anammmmmmmmmmmm benim koca yandı desenizeeeeeeeee gerçi birini bilem bulamadıkkkkkkkkkkkkk haydiiiiiiii kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hoşgeldin ayşem Şeniz
kızlar yeni topiğimiz hayırlı olsun bol bol hamiş dolsun inşallah :eek: hihoyyyt
saol canım hoşgeldin Şeniz
iii de bize yer yok mu yaniiii hamile kalmak isteyenlerin topiği gibi olmuş başlık neyse olsun yer olsada olmasada ben geldimmm nasılsınız kızlarrrr kaydirigubbakcemile3

aşkolsun elifcim sizede başımızın üstünde yer var

bi farkımız var ama hamişlerimizden aklinialirimsmile
siz 1 tane doğuracaksınız biz her ay dokuz doğuruyoruz tuttu tutacak ,oldu olacak diye sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

topiği açıp kaçmış gibi olacam ama akşama yemek yapmam lazım
benim kız okuldan eve dar düşüyor
akşam görüşürüz artıkın

hayırlı olsun tatlım
heeh bende öle diyodum ama rabbim isteyince oluyomuş
allah çifter çifter versin inşallah sanada gör :) ezan saatinde bak

slm hanımlar a.s.
çok şükür eski günlere kavuşucaz sanırım :1hug:
günlerdir kkya bakıp çıkıyorum kimse olmuyor çünkü bu iyi oldu divinty topiğin hayırlı olsun :nazar:
canım bana yer varmı :icecream:

ekim annelerinden bi arkadaş bugün kürtaj oldu kalbi durmuş çok kötü oldum bugün hiç keyfim yok allahtan izmite gidicem eltiyle tanışcam stres atayım azcuk döveyimde tepeme çıkmasın
kendini beğenmişmiş doktor hanım gidiyimde alayım havasını
kaynanama gider gitmez kucana oturdumu diye soracam ben ilk tanışmaya gittiğimde hiç yakınlık göstermemişim geçen gene kavga ettikte ne var ne yok döktüm artık kozlar elimdeya hiiiç bişeyi sölemekten çekinmiyorum zemuszemuszemuszemus

hayırlı olsun tatlım
heeh bende öle diyodum ama rabbim isteyince oluyomuş
allah çifter çifter versin inşallah sanada gör :) ezan saatinde bak
hoşgeldin canım Şeniz
duaların kabul olsun inşallah kaydirigubbakcemile3
slm hanımlar a.s.
çok şükür eski günlere kavuşucaz sanırım :1hug:
günlerdir kkya bakıp çıkıyorum kimse olmuyor çünkü bu iyi oldu divinty topiğin hayırlı olsun :nazar:
canım bana yer varmı :icecream:

hoşgeldin sulezehra naber canım görüşemiyorduk ne zamandır
valla kızlar ısrar ettiler bende topik açtım öyle gelip selam verip kaçmak yok banane banane küserim yoksa tek bırakmayın beni

z4b9a627a421ae.gif

Son düzenleme:
ekim annelerinden bi arkadaş bugün kürtaj oldu kalbi durmuş çok kötü oldum bugün hiç keyfim yok allahtan izmite gidicem eltiyle tanışcam stres atayım azcuk döveyimde tepeme çıkmasın
kendini beğenmişmiş doktor hanım gidiyimde alayım havasını
kaynanama gider gitmez kucana oturdumu diye soracam ben ilk tanışmaya gittiğimde hiç yakınlık göstermemişim geçen gene kavga ettikte ne var ne yok döktüm artık kozlar elimdeya hiiiç bişeyi sölemekten çekinmiyorum zemuszemuszemuszemus

kız neyi paylaşamıyorsunuz eviniz ayrı yolunuz sapa boşver gitsin sallama bile

kendini bi halt sanar sen öyle yaptıkça
boşver şekerim ipini koyver gitsin şakkıdı

kızlar topiğimizde liste olmayacak üstüne basa basa söylemek istiyorum

olsun ben gene bana çektirdiklerini sorayımda içimde kalmasın anacım aklinialirimsmile

X