elevit vitamin hapı

hasretaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2010
64
1
40
Kızlar 24 haftalık hamileyim. Çok fazla yemediğim halde hızla kilo alıyorum anlam veremedim. Acaba kullandığım Elevit vitamin hapımı yapıyo bilmiyorum. Arkadaşlar bu hapı bıraksam nasıl olurki fikri olan varmı ?

canım benım bu eliviti cok duydum su kacıncı ayda kac kılosunuz bebeklerınz adlı baslıkta bu haptanmıs sanırım ben kullanmadım ben folic plus kullandım kıloda almadım doktoruna danısmadan bırakma canım yada bunu baska vıtamın hapıyla deyıstıremeyeceyını sor

Ben de elevit aliyorum ama diyabet nedeniyle diyetteyim ve spor yapiyorum ve de hic kilo alamiyorum bu nedenle. Kisacasi, vitamin hapi yapmiyor kilolari, yediklerimiz yapiyor:)

ben de 8 . ayımdayım ve en başından beri elevit içiyorum her gün karnım dışında kilo almadım diyebilirim ama zaman zaman kabızlık yapıyor

canım bende kullanıyorum; ilk zamanlar dr'un söylediği gibi sabah kahvaltıyla alıyodum. feci hızlı kilo aldım o dönem.
sonra burda okudum; kullananlar gece yatmadan önce içiyorlarmış iştahı ve kilo almayı engellemek için.
aklıma yattı; ondan beridir gece yatmadan içiyorum; kilo alımım normale döndü şimdi şükür.

canım bende kullanıyorum; ilk zamanlar dr'un söylediği gibi sabah kahvaltıyla alıyodum. feci hızlı kilo aldım o dönem.
sonra burda okudum; kullananlar gece yatmadan önce içiyorlarmış iştahı ve kilo almayı engellemek için.
aklıma yattı; ondan beridir gece yatmadan içiyorum; kilo alımım normale döndü şimdi şükür.

elevit değil bence yediklerimiz yapıyor. ilk hamileliğimde 4. aya 4 kilo fazlayla girmiştim. diğerinde ki gibi yediklerimi abartmadığım için de bunda 1.100 gr. aldım. bebeğim için günlük kalori ihtiyacı 250ymiş diye bir yerden okumuştum. ondan bu yana abartmadan yemek yiyorum. abur cubur yok.

doktorum banada verdi elevit. 1 kartelini kullandım.baktım ki iştahım açıldı hemen bıraktım.zaten yeterince besleniyordum.süt yumurta peynir vs...sonra bende geceleri el ve bacaklarda uyuşma başlayınca doktorum bana suda eritilen d vitamini ve calsiyum içeren tabletten yazdı.suan onlardan kullanıyorum.kilo alımım normal gidiyor.5.ayımın içerisindeyim.toplam 4 kg aldım.elevit gerçekten iştah açıyor.

arkadaşlar vitamin kilo alımına destek oluyor,hele demir ilacıyla alınca kolkola verip dubaya çeviriyor insanı:))
sırf suçlu ilaçlar değil tabi,dikkatli beslenmek lazım:)
vitamin iştahımı açıyor diyenler gece yatarken almayı denesinler,bir hafta sonra kilo kontrolu yapınca çıkar ortaya kimmiş kilo aldıran :))
ben doktorumun onayıyla gün aşırı yatarken alıyorum,anında yavaşladı kilo alışım..

bn 6-7 ay hep kullandım hamileliğimde yatarken almıştım hep sadece 10 kilo aldım 5i gitti doğumda kaldı 5 oda gidiyor zaten zamanla gece yatarken içmeyi dene bnce sende

bende hamileliğimin başından itibaren elevit kullanıyorum.fazla kilo almadım.iştahımda normal.6aylık hamileyim toplam 5 kilo aldım. bence doktoruna danışmadan bırakma ilacı. hamilelikte bazı kişiler fazla kilo alır, bazıları az. bence ilaçtan değildir bu. bazı arkadaşlarım var hamileliklerinde aşırı yedikleri halde çok kilo almıyolar, kimileride ne yese alıyor. bünyeden sanırım.

ben ilk başta başka vitamin kullanıyodum sonra bitince elevit verdi doktor mahvetti beni iştahımı açtı birden bayada kllandım sonra arkdaşa doktor bırak demiş 5 aydan sonra bende 2 aydır falan içmiyorum ama o içtiğim ay yetti birden şiştim gören şok oluyodu noldu sana diye psikolojim bozuldu o ara valla şimdi iyiyim bebeğimin gelişimide normal allaha şükür

X