Doğuma Hazırlık Bebek Odası Aksesuarları(Perde, halı, cibinlik, abajur)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebek odasına perde, halı cibinlik ve tavan lambası almam gerekiyor.Ancak bir türlü beğenip de alamadım.
Nerden alınmasını tavsiye edersiniz.Hem uygun fiyata hem birbiriyle uyumlu hem de güzel bişeyler olsun isteyince insan zorlanıyor.

Çilekten beğendim ama bazı aksesuarlar gereksiz pahalı bazıları ise uygun.Farklı farklı yerlerden ürün alırsam uymaz diye endişeleniyorum.

Nerde oturuyorsun? Ne kadarlik hamilesin?
Eger Istanbul'daysan ve disari cikabilecek durumdaysan, eminonune gitmeni ve havuzlu carsiya bakmani tavsiye ederim.
Hem envayi cesit bebek urunleri bulabilirsin hem de uygun fiyata bircok seyi alabilirsin... :KK34:

Tabii butun bunlar haricinde, Funnababy urunlerini ben de tavsiye ederim.
Hem kaliteli urunleri var, hem de fiyatlari o kadar fais degil.
N11 sitesine de bakabilirsin orada da farkli urunleri fiyat farklari ile gorebilirsin...
Simdiden hayirli olsun insallah...

fotoğraf varsa koyabilirmisin ?

$75-xl-2Eclhv1EyfHvpHmi.jpg pc ye kaydetmiştim alırken resimleri illaki var ama şuan yanımda diil çalışıyorum malesef =)

teşekkürler canım daha iyi güzelleri sizlerin olsun inşallah beşik sallanmıyor ama büyüyen altından tekrar yatak çıkıyor ben yatak koymadım eşya koyuyorum.. Annem aldı tam olarak fiyatını bilemiyorum canım ama isterssen sorarım

X