Doğuma Hazırlık Bebek Odası Aksesuarları(Perde, halı, cibinlik, abajur)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Chocuk

Guru
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2009
429
146
Bebek odasına perde, halı cibinlik ve tavan lambası almam gerekiyor.Ancak bir türlü beğenip de alamadım.
Nerden alınmasını tavsiye edersiniz.Hem uygun fiyata hem birbiriyle uyumlu hem de güzel bişeyler olsun isteyince insan zorlanıyor.

Çilekten beğendim ama bazı aksesuarlar gereksiz pahalı bazıları ise uygun.Farklı farklı yerlerden ürün alırsam uymaz diye endişeleniyorum.

Bebek odasına perde, halı cibinlik ve tavan lambası almam gerekiyor.Ancak bir türlü beğenip de alamadım.
Nerden alınmasını tavsiye edersiniz.Hem uygun fiyata hem birbiriyle uyumlu hem de güzel bişeyler olsun isteyince insan zorlanıyor.

Çilekten beğendim ama bazı aksesuarlar gereksiz pahalı bazıları ise uygun.Farklı farklı yerlerden ürün alırsam uymaz diye endişeleniyorum.

çilek falan acayip pahalı ya arkadasım..ben abajurunu mobilyasını aldığım yerden bunuda istiyorum deyip bedavaya aldım.sonuçta dünyanın parasını ödedik öyle ufak tefek hediye vericekler tabi..
halısınıda sezon sonu ürünler satan bi halıcıya girip yolluk şeklinde krem üstü pembe lila çiçekli aldım 75tlye..100*150 ölçülerinde
stor perdem vardı zaten üstüne tüm tülcüleri gezip katlamalı bi perde yaptırdım.pembe zemin üstünde şeker pembe daireler var ve harika oldu..çok marklı şeylere hiç gerek yok
ama tül diktireceksen linenste %50 indirim var ve bi kartelanın hem pembesi hem mavisi var.süper şeyler var uyguna geliyo bitmek üzere o kampanya bi bak istersen.
lamba içinse eger ben mobilyacıdan alamasaydım şu çatlak cam modellerden alıcaktım 1 milyoncudan.15tlye satılıyoduolumunekankayizsmile

canım bebeğine mobilya aldığın yerde abajuru veriyorlar..
vermezlerse sen iste...
ben cibinliği burda bim diye marketler var tesadüfen orda bulmuştum ve 13 tl almıştım..
üstünüde ben süsledim

izmirde ıkea varmı ?????????????
varsa orda çok şeker cibinlikler var...
bu arada ikea da 4 tl ye kağıt yuvarlak lambalar var onlardan alıp süsleyebilirsin..
mudo da onların renklileri var..

Halı olayınıda banyo ve mutfaklara konulan yumuşacık altıda kaymaz lastikden
olan küçük halılardan aldım..ama kadife gibi yumuşacık...

Tül perdesinide tchibo diye bir marka açıkdı mağazları var..
izmirde de vardı ordan 33 tl ye almıştım...

canım bebeğine mobilya aldığın yerde abajuru veriyorlar..
vermezlerse sen iste...
ben cibinliği burda bim diye marketler var tesadüfen orda bulmuştum ve 13 tl almıştım..
üstünüde ben süsledim

izmirde ıkea varmı ?????????????
varsa orda çok şeker cibinlikler var...
bu arada ikea da 4 tl ye kağıt yuvarlak lambalar var onlardan alıp süsleyebilirsin..
mudo da onların renklileri var..

Halı olayınıda banyo ve mutfaklara konulan yumuşacık altıda kaymaz lastikden
olan küçük halılardan aldım..ama kadife gibi yumuşacık...

Tül perdesinide tchibo diye bir marka açıkdı mağazları var..
izmirde de vardı ordan 33 tl ye almıştım...

mrb cibinlik gerekli mi sizce bizde odasını aldık ama cibinlik gerek yok die düşündüm ???

cibinlik bence gereksiz bir aksesuvar,bizimde vardı,az önce sinirlendim söktüm attım,:)şimdide bu soruyu görünce cevap vermek istedim.süslü püslü pahalı bişeydi bizimkia ama üstü sırf tozz,gereksiz almayın bence..

aslında cibinliğin üstünün toz olması daha iyi değilmi en azından bebeğin beşiğine yatağına yorganına gelen tozu tutar üstünde koruyudur.bana cibinlik çok gerekli gibi geliyo.
ben funnababyden aldım in my car modelini bi de odaya güzel bir atmosfer katar diye düşünyorum

denokids.com a bi bak istersen. orda dediğin gibi takım halinde uyumlu şeyler var.

merhabalar
çilek mobilyanın ürünleri çok güzel ve ben yarı fiyatına aldım.
sahibindenden linkini koyıyım
bir bakın isterseniz.bir sürü çeşit tül perde cibinlik uyku seti falan var.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...ik-kargo-dahil-sok-fiyat-70-tl-45214271/detay
burasıda canım kızım için yaptığım oda.
$DSC00089.JPG $DSC00088.JPG

Son düzenleme:
merhabalar
çilek mobilyanın ürünleri çok güzel ve ben yarı fiyatına aldım.
sahibindenden linkini koyıyım
bir bakın isterseniz.bir sürü çeşit tül perde cibinlik uyku seti falan var.
ÇOCUK ODASI PERDE-GÜNEŞLİK KARGO DAHİL ŞOK FİYAT 70 TL. - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com' da
burasıda canım kızım için yaptığım oda.
Eki Görüntüle 166281 Eki Görüntüle 166282

canım perde için dediğin yere baktım ama senin aldığın gibi bir renk yok orada bende pembeli istiyorum bir de ölçüler tutmuyor

canım perde için dediğin yere baktım ama senin aldığın gibi bir renk yok orada bende pembeli istiyorum bir de ölçüler tutmuyor
var tatlım ölçüsüne bi bakıyım istersen 210 a genişlik yükseklik 2.60 senin camın kaç cm ölçtünmü....
bi benim modelimden var love modeli
bi prenses perde modeli var
bide alımlı modeli var
bide flora var
bunlar pembeli
sennmi göremedin canım linki tıkla sağ tafta satıcının diğer ilanları var orda hepsi mevcut
çileğin sitesindende bakabilirsin modellere

Son düzenleme:
cinbinliği bende çok istemiştim kızıma ama inanılmaz toz topluyor ben çalışan bir anneyim her hafta onu çıkarıp yıkayamıyacağımı düşündüğümden vaz geçtim siz bilirsiniz eğer çıkarır yıkar takarım derseniz çok şık çok cici duruyor =)

X