tüpleri tıkalı olupta hamile kalamayanlar buyrun burda dertleşelim

beybisi35

❣Canıma can oğul👼
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2009
4.642
1.585
slm arkadaşlar ben 21 yaşındayım 4,5 senelik evliyim erken evlilik yaptım ama hiç pişman olmadım neyse ben evliliğimin başından beri korunmadım 2 sene bebek olmayınca tedaviye başladık benim tüplerde tıkanıklık ve yapışıklık olduğu tespit edildi ve bu durumdada tüp bebek yada ameliyat olmam söylendi ben bi dr bana %95 3 ay içinde hamile kalma şansı vermesi üzerine hiç düşünmeden ameliyat oldum dr bana tıkanıklığın çok uç noktada oldunu ve ufak bi kesiyle açılabileceni 3 ay içindede hamile kalacağımı söyledi ancak ameliyat esnasında durumun o kadarda basit olmadını anlayarak bana sezaryan dikişi büyüklünde bi kesiyle iki tüpümüde açtı ameliyatım baya zor geçtini söledi durumu ameliyattan çıkınca bana anlattı 3 ay korunduk dikişim büyük olduğu için hemen hamile kalmam tehlikeliymiş öyle dedi ve aradan 2 sene geçmesine rağmen bende tık yok her ay umutla bekledim bu zamna kadar ilaç tedavileri çatlatma iğneleri vs. bir sürü ıvır zıvır işlemlerden geçtim en son görüştümdede bana tüp bebek yaptırmam gerektini söyledi dünyamı başıma yıktı bende son 4 aydır hiç bir dr gitmiyorum tüp bebği araştırdım 23 yaşından önce ssk dan yarar lanamazmışım özel yaptıracakta durumum yok ne yapcamı bilmiyorum allahımdan ümidimi kesmiş deilim olucak benimde bebğim biliyorum ondan diliyorum dualar ediyorum o nezaman ol derse biliyorumki bende anne olcam bebğimi öpüp koklucam sabırla allahımın bana bebeğimi müjdeliceği günü bekliyorum ARKADAŞLAR SİZDE BENİM GİBİ UMUTLA HASRETİNİ ÇEKTİMİZ BEBİŞLERİNİZİ BEKLİYOSANIZ UMUDUMUZU YİTİRMEDEN GELİN BİRBİRİMİZE DESTEK OLALIM BU ZOR GÜNLERİMİZİ BERABER GEÇİRELİM VARMISINIZ?buyrunnnnnnnnn

heyyyyyyyyyyyyy yokmu topime gelen yaaaaaaaaaa yoksa hepiniz umudunuzumu yitirdinizzzzzzzzzzz

merhaba bende sizin gibi sıkıntı çekenlerden idim ama çok şukur çocuklarım oldu hemde 3 tane 30 yasındayım ama 5 sene benimde olmadı 2 kez tup bebek tedaviside oldum siz tup bebek yapdırdınızmı bılmıyorum ama tamamen pisikolojık ben pisikolojımı dagıttım ve kuranı kerimde duası var onu okudum hemen hamile kaldım isterseniz duayı paylasabilirim uzulmeyın dunyanın sonu degıl

merhaba bende sizin gibi sıkıntı çekenlerden idim ama çok şukur çocuklarım oldu hemde 3 tane 30 yasındayım ama 5 sene benimde olmadı 2 kez tup bebek tedaviside oldum siz tup bebek yapdırdınızmı bılmıyorum ama tamamen pisikolojık ben pisikolojımı dagıttım ve kuranı kerimde duası var onu okudum hemen hamile kaldım isterseniz duayı paylasabilirim uzulmeyın dunyanın sonu degıl

merhaba allah evlatlarına sağlık uzun ömürler versinn tüp bebek yaptırmadımm 2 senede yaptırmayı düşünmüyorum aslında düşünüyorum avcak imkanlarım olanaksız duanızı paylaşırsanız sevinirim allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah:Saruboceq:

canım duan neydi.paylaşırsan çok seviniriz.anne olmayı çok istiyoruz...

paylaşırsan çok sevinirim.opuyorumnanaktan

merhaba adti bahsettiğin duayı çok merak ediyoruz acaba meryem suresimi. uğrayınca mutlaka yaz olurmu.çok seviniz..sevgiler

bende dertleşmek isterim ben 6senelik evliyim ilk 2sene korunduk ondan sonra tedavi olmaya çalıştık enson 1ay önce ameliyat oldum rahimde perde var dediler ameliyatım iyi geçti ama tüplerimden bşr tanesi tıkalı dediler aşılama yapcaklar ama çok ümitsizim ne yapacagımı bilmiyorum özel doktora gittik ama inş bende bebeğimi kucagıma alacam hayırlısıyla birgün

canım duanı paylaşırsan çok seviniriz inşallah bir çok kişiye vesile olursun

bende dertleşmek isterim ben 6senelik evliyim ilk 2sene korunduk ondan sonra tedavi olmaya çalıştık enson 1ay önce ameliyat oldum rahimde perde var dediler ameliyatım iyi geçti ama tüplerimden bşr tanesi tıkalı dediler aşılama yapcaklar ama çok ümitsizim ne yapacagımı bilmiyorum özel doktora gittik ama inş bende bebeğimi kucagıma alacam hayırlısıyla birgün

inşallah cnm herşey yolunda gidicek ümitsiz olma sakın en azından 1 tüpün açık şansın var ümidini eksme sakın benim iki tüpümde tıkalı ama ben halaa ümit ediyorum vee her ay başımı iple çekiyorum aslında çok yoruldumm her ay başında ümit edipte hayal kırıklığı yaşamaktan ama ne yapalım başka çare yok allahtan ümit kesilmez o ol desin yeter :Saruboceq:inşallah olucak tatlımm inşallah aşılaman tutar cnmm bebişin konar göbüşünee inşallah

niye öyle diyosun cnm rabbim ol dedikten sonra neler olmazki.aşılaman inş tutar da kurtulursun bu hasretten.

inşallah cnm herşey yolunda gidicek ümitsiz olma sakın en azından 1 tüpün açık şansın var ümidini eksme sakın benim iki tüpümde tıkalı ama ben halaa ümit ediyorum vee her ay başımı iple çekiyorum aslında çok yoruldumm her ay başında ümit edipte hayal kırıklığı yaşamaktan ama ne yapalım başka çare yok allahtan ümit kesilmez o ol desin yeter :Saruboceq:inşallah olucak tatlımm inşallah aşılaman tutar cnmm bebişin konar göbüşünee inşallah

cnm inş rabbim daha fazla bekletmez bir an önce gönderir bebişini.dediğin gibi hiç belli olmuyo yeterki rabbim ol desin.

cnm inş rabbim daha fazla bekletmez bir an önce gönderir bebişini.dediğin gibi hiç belli olmuyo yeterki rabbim ol desin.

evet cnm yaa allahım nelere kadir neler duyuyoruzz tıbbınn çare olmadığıı dertler nasılda allahın kudretiylee deva buluyorr istemesini bilelimm bide bu günleri hayırlısıylaa atlatalımm isyan etmeden inancımızı kaybetmeden allahım şaşırtmasınn kimseyii:Saruboceq:

üç sene önce dış gebelik geçirdim ve bir tüpüm alındı diğer tüpümde iç kanamadan dolayı tıkanmış açılması için laparoskopi oldum çok şükür açıldı ama bebiş gelmedi bu nisan ayında aşılama yaptırdım tutmadı:gitme: olmayaınca olmuyo işte ama umudumu hiç yitirmedim bigün olucak biliyorum yüce rabbim zamanını biliyo :Saruboceq:eek:nun için kendini üzme bigün mutlaka bebişlerimiz kucağımıza alıcaz:CüvCüv:

evet cnm yaa allahım nelere kadir neler duyuyoruzz tıbbınn çare olmadığıı dertler nasılda allahın kudretiylee deva buluyorr istemesini bilelimm bide bu günleri hayırlısıylaa atlatalımm isyan etmeden inancımızı kaybetmeden allahım şaşırtmasınn kimseyii:Saruboceq:

üç sene önce dış gebelik geçirdim ve bir tüpüm alındı diğer tüpümde iç kanamadan dolayı tıkanmış açılması için laparoskopi oldum çok şükür açıldı ama bebiş gelmedi bu nisan ayında aşılama yaptırdım tutmadı:gitme: olmayaınca olmuyo işte ama umudumu hiç yitirmedim bigün olucak biliyorum yüce rabbim zamanını biliyo :Saruboceq:eek:nun için kendini üzme bigün mutlaka bebişlerimiz kucağımıza alıcaz:CüvCüv:

inşallahhh cnmm yaa olucak ümidimiz alllahtann yüce rabbimm ol derse olucak inşallah:Saruboceq:

canu gönülden aminn cnm amiiiinnn:Saruboceq::Saruboceq:

X