Göz Çevresi Bakımı Göz rengini açmak .

Loloa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2010
18
0
Arkadaşlar size şimdi bir sır vereceğim göz rengini açmak için . Karbonhidrat az tüketin ve bol bol su için su hem derinizin rengini hemde gözlerinizdeki pigmentlerin zayıflamasına yardımcı olur . Birde biyokinezi die bi olay var ben bu olayı yaptım ve gözüm kahverengiden ,ela güneşte açık bal rengi gibi bir şey oluyor bide aranızda bu biyokineziyi yapan var mı ?

Arkadaşlar size şimdi bir sır vereceğim göz rengini açmak için . Karbonhidrat az tüketin ve bol bol su için su hem derinizin rengini hemde gözlerinizdeki pigmentlerin zayıflamasına yardımcı olur . Birde biyokinezi die bi olay var ben bu olayı yaptım ve gözüm kahverengiden ,ela güneşte açık bal rengi gibi bir şey oluyor bide aranızda bu biyokineziyi yapan var mı ?

Kahverengi gözler genellikle güneşte ela olur zaten benim bildiğim. :bbo:
Biyokineziyle alakalı olduğunu sanmıyorum. Saçma geldi bana. Tamamen yeşile döndürebilsen ya da maviye hadi neyse dicem de bal rengi ve ela olması normal bir durum. sempatiksalakcinni Ayrıca biyokineziyle göz rengi değişince sadece bir süreliğine kalıyor diye biliyorum o da abartılı renkler oluyor genelde. Kırmızı, beyaz vs. fisfisfis

bence saçma bi konu
benim gözlerim ela ışıkta deniz kenarında yemyeşil oluyo
ama öle bişey yapmak hiç mantıklı değil :eek:lmaz:

Arkadaşım bilinçaltıyla ilgili,
bilinçsizce yapılan hareketler
kişiye zararlı olacağı için,bu tür konuları lütfen açmayalım...
sevgiler...

X