Saç Rengi ve Saç Boyama kahverengi saç sarıya nasıl boyanır?

elfidaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2010
481
3
uzun zamndır saçımı sarı yapmaya uğraşıyorum bunu başarabilen arkadaşlardan yardım istiyorum aşama aşama nasıl sarıya geçilir bilen arkadaşlar lütfen yazsın saolun şimdiden

benım saçlarım siyahtı sonra kızıla boyattım sonra sarı yapmaya calıstım cok zor gectım sarıya senın sacların ne renk resım koysaydın keske yada yazsaydın..ama ne olursa olsun sakın evde o rofle setlerıyle yapmaya calısma hep sacına zarar verırısın hemde tam sarı olmuyo kızıl gıbı tuhaf bır renge donuyoo...bence kuafore gıtt en ıyı sonucu ordan alırsın cunku

canım zaten uzun zamandır uğraşıyorum şu anda saçım tam anlamıyla turuncu oldu önce palette yoğun açıcıyla açtım sonra sarıya boyadım ama olmadı yine turuncu şimdi küllü kumral aldım ama emin değilim küllü sarımı almalıydım offf ya kuaföre gidemiyorum bebeğim çok küçük ve kimse yok bırakabileceğim bende evde yapmak istiyorum bilenlerden cvp istiyorum lütfennn saçım turuncu şimdi ve evde bile bağlıyorum saçımı aynaya bakamıyorum desem yalan olmaz moralim bozuk ve bilenlerden öneri istiyorum sarı olsun istiyorum ve ben istedikçe olmuyooo

canım zaten uzun zamandır uğraşıyorum şu anda saçım tam anlamıyla turuncu oldu önce palette yoğun açıcıyla açtım sonra sarıya boyadım ama olmadı yine turuncu şimdi küllü kumral aldım ama emin değilim küllü sarımı almalıydım offf ya kuaföre gidemiyorum bebeğim çok küçük ve kimse yok bırakabileceğim bende evde yapmak istiyorum bilenlerden cvp istiyorum lütfennn saçım turuncu şimdi ve evde bile bağlıyorum saçımı aynaya bakamıyorum desem yalan olmaz moralim bozuk ve bilenlerden öneri istiyorum sarı olsun istiyorum ve ben istedikçe olmuyooo

canım küllü kumrala boya.daha sonra açık küllü kumrala boya biraz zaman geçsin.en açık sarı renk boya al.saçını boya alimünyom folyoya sar.

Son düzenleme:
sunset cnm saol küllü kumral koyu olurmu onu merak ediyorum direk küllü sarı koleston çok açık küllü sarı yapsam nasıl olur olmazmı?

çok açık küllü sarı boya bence
küllü kumral çook koyu olur dönmek zor olur bi de yeşil yapar
açık küllüler yeşil yapmaz

bencede küllü sariya boya ama ilk boyamada sarı olmaz zaman alır sarıya dönmen benim saçım çikolata kahveydi uçlarda koyu kahve karamele çevirmek için kozmetyikçim ilk 8 numara koyu sarı verdi bir ay sonra 9 numara sarı verdi boyadım ve geçen haftada 10 numara açık sarıya boyadım açık karamel gibi bir şey oldu düşün yani 3 kere sarının tonlarına boyadım sarı falan olmadı bence bebeğini bırakaçak birini bul kuaföre git yaptır,aslında sarı yapmasan başka renkelr denesen çünkü herkes sarı yapıyor hiç bir özelliği olmayan bir renk herkeste var bal rengi falan boyasan olmazmı tabı sen bılırsın ama fıkır evrmek ıstedım

ayşe cnm benim bebeğimi bırakacak kimse yok olsa hiç uğraşmam bide saçlarım fazla yıpranmasın istiyorum bugün açık küllü sarı aldım bu arada bide 3 yaşında kızım var ve kendime ayıracak pek vaktim yok evde ne yapabilirsem artık senelerdir hep koyu renk saçlarım bi değişiklik olsun açayım saçlarımı dedim turuncu oldu çarşamba boyarım saçlarımı artık bakalım ne olacak bu arada ayşe saçını açmadanmı boyadın?

turunculugu alırmdiye biliyorum saç açık kumrala yakın olur
bidaha boyadıgında sarıya yakın olur..loreal al..boyanı

sunset cnm saol küllü kumral koyu olurmu onu merak ediyorum direk küllü sarı koleston çok açık küllü sarı yapsam nasıl olur olmazmı?

canım bende saçlarımı ilk önce koleston açıcı ile açmıştım .küllü kumral ve açık küllü kumrala boyamıştım.kızıllıkları alması için bayağıda açılmıştı.küllü sarı kızılllık yapmasın sonra:uhm:galiba senin turunculuğunda vardı küllü sarıda iyice turunculaşmasın.ben küllü kumral ve açık küllü kumrala boyayacağım sonrada sarı yapacağım.kumrala kadar yaptım sarı yapmaya zamanım kalmadı saçımda bir tutam yerime sarıya boyatım alimunyum folyoya sardı sarı olmuştum.ben yine böyle yapacağım

canım saçını boyadığın zaman sonucu yazarsan iyi olur.hangi renkleri kullandığınıda yazarmısın:uhm:

aliminyum folyo yakmazmı saçı bilmiyorumki açık küllü sarı aldım yarın boyarım sunsetcim yarın haber veririm inş. turuncular geçer inş.folyo olayından korkuyorum açıkçası yakabilir saÇI gibi geliyor yarın haber veririm yine

canımya birde yelda85 sor küaförlük yapmış.yardımcı olabilirim diyerek konu açmış

canım küllü kumral koyu olur, ama turunculuğu alır...koyu saç istemem diyorsan açık küllü sarı deneyebilirsin ama eğer çok turuncuysa saçın hemen düzelmeyebilir...bir de dayanabiliyorsan biraz bekle canım, yani üst üste boya yapma sonuçta içinde amonyak var ve saçlarını yıpratırsın...

evet canım saclarıma acıcı hıc uygulamadım resımde koyayım gor bırıncı resım 8 numara boyadıgım halı bundan oncekı halı daha koyuydu,ıkıncı resımde 9 numaraya boyanmıs halı .10 numaraya boyadıgımın resmı yok olsa onuda koyardım.

Eklentiler

• $Resim 091 23.jpg
    $Resim 091 23.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 518
  • $IMG_6298-1.jpg
    $IMG_6298-1.jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 663
hem bebegın var saır sac cok zahmetlı bır renk ve rengı tutturmak zor oluyor bence rahat kullanabılcen bır renk sec koyabılrısen resım koyarmısın merak ettım sac rengını

X