Saç Rengi ve Saç Boyama kahverengi saç sarıya nasıl boyanır?

ha bu arada ben ekım bası gıbı sacımı yanlıslıkla kahve bakıra boyadım katologta cıkolata kahveye benzıyordu uclar koyu kaldı dıger yerler kızıl oldu sınırden olmustum sonra cıkolata kahveyle acık kahveyı karıstırıp boyadım bıraz kapandı kızıllık turunculuk,bır ay sonra 7 numaraya sonra 8 sonra 9 ve en son 10 numaraya boyadım bırer ay arayla,8e boyadıgımda bıle yanı ılk koydugum resımdekı sac baya toparlanmıs halı,ıkıncı resımdekı ıcıme sınen renk 10 numara daha acık oldu acık karamel gıbı ama kızıllık turunculuk yok

yarın boyayınca haber veririm nasıl olduğunu açık küllü sarı aldım 2 kutu boyasammıki?

çok fazla açmıyor bnm sacım cok koyu olmadgı halde 2 ton fln acıldı kullu sarıya boyamıstm

evet boyadım çok bir değişiklik olmadı hafif turunculuğu aldı ama yinede var turunculuk biraz şimdi 15 gün sonra tekrar küllü sarıya boyamayı düşünüyorum saçlarım mahvolacak yaaa acaba boyamadan önce açıcıyla açsammı palettenin acıcısı varya onla

canım açsan yine turunculuk olur.sen yine küllü sarıya devam et.bakalım ne olacak.belki renk oturtukça iyi olur.CADIARZU

küllü sarı 15 günde bir boyasam nasıl olu acaba yıkadıkça belki oturur saç bilmiyorum ama çok bunaldım bu işten ne zormuş yaa

bir dahakine bir kutu boya bir kutu yoğun renk açıcı al.zaten iki kutu kullanıyorum demişsin.bide böyle dene bence.

şimdi ben küllü sarıya boyadım tam turunculuk gitmedi ama öncekinden daha ii oldu ve bir kaç ton açıldı saçım tekrar açarsam nasıl olu bilmiyorum ama deneyebilirim neyse 15 gün sonra tekrar boyıycam nasılsa

sık boyayacaksan saçına bakım yapmayı ıhmal etme ,ve boyanın ıcıne evde buldugun yagalardan kat azar azar,ben badem,susam,hitnt ve zeytınyagı katarım her boyamamda azar azar,hem sacı parlak godterıyor hemde boyanın verdıgı sertlıgı ve yıpranıklıgı onluyor

bildiğin saç bakımları varsa yazarmısın canım zeytinyağı sürüyorum bazen bildiğin başka bakımlar varsa yaz lütfen

X