Lekeler, Çiller Ciltteki kahverengi lekeler için

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
canım yarım saat kalsın ; sonra yıkayın demiş akadaş... tüm gece en az 6-7 saattir heralde... kaş yapayım derken göz çıkarma...

Aslında yarım saat bekletip yıkamak en doğrusuymuş.Nedenine gelince sabaha kadar kokudan uyuyamadım da:))) Onun dışında cildimde olumsuz bir şey gözlemedim diyebilirim arkadaşım.

Arkadaşlar cildinizin erken yaşlanmasına sebep olabilir bunlar ikiside asitli sonuçta en fazla üç günde bir yaparsanız daha iyi olabilir arkadaşlarında dediği gibi kaş yapayım derken göz çıkarmayalım:KK5:

bu tarifi kaç gün saklayabiliyoruz bilginiz var mı kullandıktan sonra dökmeyelim yazık olur :KK48:

Arkadaşlar konu eski fakat ben yeni yeni denemeye başladım.bugun 5.günüm ve lekelerim açıldı normalde başka maske yapıyordum ama açılma olmadi fakat ufak ufak parcalaniyordu.ama bunda hem açıldı hem yine parçalanıyor.bu maskeleri kesinlikle gece uygulayın Sabah Ta güneş kremi sürün. 3 günde bir normal ama ben yaz geldi bi an önce açılsın diye ilk hafta hergun uygulayıp sonra haftada 2 ye düşüreceğim.

X