Lekeler, Çiller Ciltteki kahverengi lekeler için

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Stresten, sigaradan ve yada her hangi bir sebepten ötürü, cildinizde ve yüzünüzde kahverengi lekeler mi oluştu? Dert etmeyin, çünkü o lekeler bu önerilerimiz sayesinde sizi terk edecekler :KK66:

Kahverengi lekeler için doğal Soğan Suyu ve Elma Sirkesi maskesi nasıl yapılr? Nasıl uygulanır?

Gerek güneş ışınları, gerek bir rahatsızlık, gerek hamilelik, gerek se yaş ilerlemesinden dolayı ciltte kahverengi lekeler oluşur. Oluşan kahverengi lekeler moral bozar, canımızı sıkar.

Cilt lekeleri özellikle Kahverengi lekeler için son derece etkili SOĞAN SUYU ve ELMA SİRKESİ ile yapılan maske tarifi :

GEREKLİ MALZEMELER :

* 2 adet küçük boy kuru soğan,
* 1/2 çay bardağı elma sirkesi,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :

Soğanları, mikserde çekerek veya havanda döverek, suyunu sıkın. İçerisine elma sirkesini ilave edin. Elde ettiğiniz, doğal losyonu cildinize sürüp, 30 dak bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. Bu uygulamayı, 2-3 günde bir yapın. Uygulamayı gece yatarken yaparsanız, hem kokmasını engellersiniz, hem de daha iyi sonuç almak için, sabaha kadar cildinizde tutabilirsiniz.

bende merak ettim bu maskeyi denedinmi yoksa duydun mu sadece.denediysen ne kadar aralıklarla ve ne kadar zaman yapmak yeterli.bilgilendirirsen seviniriz.

sirke ve soğan suyu cildi tahriş etmez mi?
birkeresinde cilt lekelerim için yüzüme sirke sürmüştüm.çok da sürmeme rağmen yüzüm şişmişti. sonradan sirkeyi sulandırmak gerektiğini öğrendim.
bu formülün sulandırılması gerekmezmi ikisi de asidik. cildi tahriç etmesin?

bence bu tahriş meselesi yapıya baglı, ben sirkeyi direk yuzume surerim 2 dk hafif kızarır geçer. ayrıca bu tarifi de 1-2 gun uyguladım tahriş yapmadı.

etkili olur mu ben de korkuyorum sirkeden ama bi denicem de soğanın suyunu nasıl sıkıcam ya

Ya soğanı rendeleyince bir miktar su salıyor ya o sanırım eğer ciltte çok bekletilmesse birşey yapacağını sanmam

konu sahibi nerde.
kendi uygulamışmı yokda biyerden duymuşmu.
ona göre uygulayalım

kızlaaar bu tarifi uygulayıp sonuç alan. memenun kalan var mı ? merak ediyorum..varsa hemen başlıycam-tatlicadiarzu-

teşekkürler hemen akşam başlıyorum kendi yaptığım elma sirkem var :lepi:
bir ay düzenli yapayım sizlere de sonucu yazarım kızlar bilmiyorumkismilealkisalkisalkis

Stresten, sigaradan ve yada her hangi bir sebepten ötürü, cildinizde ve yüzünüzde kahverengi lekeler mi oluştu? Dert etmeyin, çünkü o lekeler bu önerilerimiz sayesinde sizi terk edecekler :KK66:

Kahverengi lekeler için doğal Soğan Suyu ve Elma Sirkesi maskesi nasıl yapılr? Nasıl uygulanır?

Gerek güneş ışınları, gerek bir rahatsızlık, gerek hamilelik, gerek se yaş ilerlemesinden dolayı ciltte kahverengi lekeler oluşur. Oluşan kahverengi lekeler moral bozar, canımızı sıkar.

Cilt lekeleri özellikle Kahverengi lekeler için son derece etkili SOĞAN SUYU ve ELMA SİRKESİ ile yapılan maske tarifi :

GEREKLİ MALZEMELER :

* 2 adet küçük boy kuru soğan,
* 1/2 çay bardağı elma sirkesi,

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :

Soğanları, mikserde çekerek veya havanda döverek, suyunu sıkın. İçerisine elma sirkesini ilave edin. Elde ettiğiniz, doğal losyonu cildinize sürüp, 30 dak bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. Bu uygulamayı, 2-3 günde bir yapın. Uygulamayı gece yatarken yaparsanız, hem kokmasını engellersiniz, hem de daha iyi sonuç almak için, sabaha kadar cildinizde tutabilirsiniz.

canım sana teşekkür etmek isterim akşam deneyemedim ama sabah denedim...olmaz böyle bişey ilk seferde bile gözle görülür azalma var denemediğim şey kalmamıştı kremler losyonlar doktora bile gitmiştim hepsi boşmuş çok teşekkür ederim canım sana tekrardan ŞenizŞenizŞenizŞeniz artık başka bişey kullanmam ben bu ikili vazgeçilmezim olucak o lekeler güneş sigara lekeleri elveda :lepi::içelim::dance::teytey:

çok teşekkür çok teşekkür ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

bu arada soğanın kokusundan kör oldum sandım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştıakannehir ama değermiş gerçekten de artık bir gün durup bir gün yaparım ben bir ay sonra kesin hiç birşey kalmayacak teşekkür teşekkür ŞenizŞenizŞeniz:1hug:turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

bu arada soğanın kokusundan kör oldum sandım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kafamçokkarıştıakannehir ama değermiş gerçekten de artık bir gün durup bir gün yaparım ben bir ay sonra kesin hiç birşey kalmayacak teşekkür teşekkür ŞenizŞenizŞeniz:1hug:turkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

Selam canm
Bende denemiştim bir gün ancak soğanlar çok kötü yaptı gözlerimi...Soğanın suyunu kullanıyorsun değil mi posasını mı yoksa???
Ayrıca kaç günde bir yapılmalı.

bence cildinizi çok yormayın kızlar... hergün yapmayın; hem soğan hem sirke biraz ağır gelebilir... zaten 2-3günde bir yapın demiş arkadaş...
benim de var kahverengi lekem ; sir yanığı ama denemeye niyetim yok niyeyse :))

çillerim de var ama ben onları çok seviyorum ...

Biraz önce bende uyguladım.Sabaha kadar bu şekilde yatıcam.ınşallah geçer güneş lekelerim.Bunu gerçekten çok istiyorum.

Biraz önce bende uyguladım.Sabaha kadar bu şekilde yatıcam.İnşallah geçer güneş lekelerim.Bunu gerçekten çok istiyorum.

canım yarım saat kalsın ; sonra yıkayın demiş akadaş... tüm gece en az 6-7 saattir heralde... kaş yapayım derken göz çıkarma...

Biraz önce bende uyguladım.Sabaha kadar bu şekilde yatıcam.İnşallah geçer güneş lekelerim.Bunu gerçekten çok istiyorum.
canım ilk seferde tamemen geçeçeğini sanmam tamam ilk denemede gözle görülür değişiklik oluyo ama 2 günde bir devam etmelisin ...

papatya2507 ben rendeleyip süzmeden sirkeyi karıştırdım ve pamukla sürdüm cildime boshayallersmile

X