4. aya girerken sık idrara çıkma :O

Harpy

Today is a gift, thats why they call it PRESENT
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2009
6.924
13.304
41
arkadaşlar merhaba, ben 12 haftalık hamileyim ilk 3 ay boyunca hiç sık idrara çıkma şikayetim olmadı.. son gittiğimde doktorum rahmimin ters olduğunu söyledi genel olarak bir sorun yaratmaz zaten bu ardan sonra yukarı doğru çıkacak dedi... ama ben son birkaç gündür çok sık idrara çıkıyorum... tüm kaynaklarda sık idrara çıkma şikayetinin bu ay itibariyle kesileceğini 6. aydan sonra tekrar başlayacağı yazıyor... aynı şeyi yaşayanlar ilerki aylarda neler hissetti merak ediyorum.. şimdiden teşekkür ederim a.s.

şuan ikinci gebeliğimi yşıyorum aynı haftadayız ilk oğlumdada 9 ay wc de beri gelemedim şimdide bu bi sorun teşkil etmez rahat ol yerimseniben
yanlız geceleri tatlı uykuların bölünür çiş nöbeti içn sadece o kaydirigubbakcemile3

canım bende 4-6 ay arası çok sık idrara çıktım özellikle geceleri hiç uyuyamıyordum. asıl son ayda olur diyolar ama 9. ayda nerdeyse hiç gitmiyodum endişelenme bence hamilelik her bünyede farklı tepkiler veriyor. allah sağlıkla kurtarsın inş.

bende şuan 33 haftalık hamileyim ve hamileliğimin başından beri sık sık tuvalete gidiyorum.artık tuvalet evde en sık uğradığım yerhihoyyyt sende telaşlanma hemen.hamilelikte herkesin vücudu olaylara farklı tepkiler veriyor.sen ve bebeğin iyiyseniz sorun yok demektir.

bende gebeligimin basinda cok sik gidiyordum,4 aydan sonra azaldi ve hala da cok sik gitmiyorum.Sanirim bunyeden bunyeye degisiyor,ama telas edilecek bi sey oldugnu sanmiyorum.

merhaba benimde 15 haftalık oldu bol miktarda su tükkettğim için çok sık idrara çıkıyorum buda beni rahatsız ediyor geceleri uykum bu yüzden fazlaca bölünüyor karnım dahafazla büyüyünce herhalde banyoda uyurum kafamçokkarıştı akannehir

33.haftadayım bende basından beri sık idrara cıkıyorum heleki son aylar dahada sıklastı tuvaletten cıkamıyorum canını sıkacak bi durum yok

Bende ılk aydan berı sık ıdrara cıkıyorum ama anormal olmadıĞını sÖyledı doktorum yanlız bu konuyla ılgılı basıma cok komık seyler gelmıyo deyıl yolculukta bılhassa gıdıceĞım yere gıtmeden apar topar ınıp tuvalet aradıĞım oluyor :):):) buda prensesımın bana hedıyesı heralde napımmmm:):):)

merhaba benimde 15 haftalık oldu bol miktarda su tükkettğim için çok sık idrara çıkıyorum buda beni rahatsız ediyor geceleri uykum bu yüzden fazlaca bölünüyor karnım dahafazla büyüyünce herhalde banyoda uyurum kafamçokkarıştı akannehir

karnın büyüdükçe tuvalet hayatındaki en önemli şeylerin başında olucak.özellikle dışarı çıktığında aklında hep ya tuvalet bulamazsam ne yaparım sorusu oluyor.delikafadulden

arkadaşlar bu arada benim bulantım da gittikçe artıyor normalde onunda bu ay azalması lazım... 3 ay boyunca hiç çıkartmayan ben, gün aşırı çıkartmaya başladım fisfisfis nolcak benim bu halim acaba benneyaptımki

ben noralde çok sık tuvalete giderim yapım gereği çok su içerim ama bi hamile kaldım. rahatladım ilk 3 ay günde 3 yada 4 kez idrara çıkıyodum süperdi:) 11 12 haftadan sonra hayatım tuvalette geçmeye başladı. demekki herkezte değişebliryor.

arkadaşlar bu arada benim bulantım da gittikçe artıyor normalde onunda bu ay azalması lazım... 3 ay boyunca hiç çıkartmayan ben, gün aşırı çıkartmaya başladım fisfisfis nolcak benim bu halim acaba benneyaptımki

canım benimki 15+3 de geçti bir anda geçiveriyor. bide sıcak ortamlar bende daha fazla bulantı yaptı dikkat et istersen.

canım kimi hamileye göre degişiyorrr bazıları ilk 3 ay kusar bazıalrıı 9 aya kadar bulantı yaşar..normall bii durum.idare ediver ::):kahve:

arkadaşlar bende bu siteye yeni üyeyim ben 2 tane tekrarlayan düşük yaşadım kanımda pıhtışalma var şunadada gebeyim iğne kullanıyorum 6.haftada kalp atışını duyduk ama ben hala endişeliyim doktor 2 hafta sonrasına gün verdi nasıl bekliycem bilmiyorum. şuan 6+5 günlük oldu bende belirtiler sadece ara ara kasık ağrısı göğüslerimde ağrı ,sabahları çok hafif bulantı sık idrara çıkma bendede yok korkuyorum acaba bebek gelişmiyo baskı yapmıyo o yüzdenmi diye bu haftada sık idrara çıkma olmaması normalmi yardımcı olun lütfennn

X