Maske Tarifleri Yaz geldi!size tavuk gibi yanmadan bronzlaabileceiniz bi tarif kzlar!!!

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

seclusion

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
551
5
Üç soğan kabuğu, bir su bardağı suda kaynayacak. Üç çorba kaşığı kalana kadar süz ve bu suya üç çorba kaşığı çay suyu ekle. Daha sonra 50 gr kakao yağı, 50 gr susam yağı, 20 gr kayısı yağı, 20 gr havuç yağı, 20 gr ceviz yağı, 10 gr limon yağını diğer karışıma iyice yedir. Daha sonra da bu karışımı güneşe çıkacağın zaman üzerine sür. (suna dumankaya 'dan)

üşenirseniz yapmaya: beyaz tenliler aktardan sadece kakao yağı (sıvı olmayan kakao yağı) alın ve cildinize sürün. ben geçen yaz yaptım hem çikolata gibi gibi mislere koktum hemde çikolata kız oldum. tavuk gibi kızarmadım:)))ehüehü:)) tavsiye ederim.
ama ben yukarıdaki tarifi denicem bu yaz. yukarıdaki tarif daha cildi besleyen ve koruyan bir tarif!!!

kızlar bide unutmadan söyliyeyim. cildi yağlı olanlar yukarıdaki tarifi sadece vücudunu uygulasın derim ben. ben yüzüme ayrıyeten "sebamed 45 faktör"lü koruyucu ve nemlendirici e vitaminli güneş koruyucu kullanıyorum çok memnunum.sizede tavsiye ederim.her gün mutlaka yüzüme sürerim illa denize gitmeye gerek yok. güneşe hergün çıkıyoruz.benim gibi bronzlaşmaya bayılanlar için tavsiye. hergün yaz-kış güneş koruyucu kullanın cildiniz yaşlanmasın:))mucuks

bide şun tarifler var.
BRONZLAŞMAK İÇİN 08.04.2007

1 avuç karanfil
1 kahve fincanı Kakao yağı
1 litre susam yağı

Yapılışı : Rendelenmiş havuçları bir kavanoza koyup, üzerine karanfil ve susam yağı ilave edin. 2 hafta boyunca zaman zaman çalkalayarak güneşte bekletin. Sonra da süzerek elde ettiğiniz sıvıyı kullanın.

Not :Eğer korumalı olmasını istiyorsanız karışıma 150 gram pudra ekleyin. Böylece en az 20 faktörlü bir krem elde etmiş olacaksınız....

BRONZLAŞMAK İÇİN II 9.4.2007

Eşit miktarda ceviz yağı, kkao yağı, kayısı yağı ve susam yağını akrıştırıp, cam şişede bir süre bekletin.
Elde ettiğiniz karışımı vücudunuza uygulayın.
Not : Çay demleyin ve demini cildinize losyon olarak kullanın.Remginizi koruduğunuzu farkedeceksiniz.

Heheheheheheheh alemsin kızım ya :Roflol:
Hem tarifini aldım hemde güldüm sağolasın. Uyguluycam bakalım ne olacak var ya zenci gibi olursam okurum canına Kötü Kazen

Beyaz tenli olmama rağmen kızarmam esmerleşiyorum şükür ama cildim çok kuruyor bunu denemek istiyorum çok teşekkür ederimmm :KK12:

X