Rüyada bebiş ismi duymak

bende rüyamda beyza ismini duydum. hep içimde erkek olacak hissi vardı ama sonra dr.büyük ihtimal kız dedi. sonra beyza adını duydum.rüyada değildi. cok tuhaftı.adın anlamınıda öğrenince cok hoşuma gitti. koymasam dedim ama .neyapsamki

Slm kızlar nasılsınız? Dün doktora gttik ve bebeğim kızmışşşş:)))Gördüğüm o bütün rüyalar neydi bi anlam veremedim?Canım kızım benim.. Bu arada Sizleri özledim kızlarrrrr....kaydirigubbakcemile3

ben hamile olduğumu çğrenmeden bir hafta önce rüya görmüştüm.ikiz bebeğim olacakmış biri bana oğlun talha olsun dedi kızımada rana koyacaktım diyorum oda bana ikisini bir koy diyor.ama benim ikizim olmıycak cinsiyetide kızmış ama rüyamda talha denmişti erkek ismi.galiba çatlatma iğnesiyle hamile kaldım ikiz olur diye düşünüyodum ondan etkilendim olmuş olabilir

benimde eşimin kuzeni hamile kalmadan 2 ay önce görmüş eşimin kuçağında bir erkek bebek varmış.eşimin kuzeni adını sormuş gökyüzünde yıldızlar birleşmiş melih yazılmış 25 haftalığım oğluşum olacak inş.kafam çok karışık acaba koysammı, koymassanda asi bir çocuk olur diyolar özel bir bebiş diyorlar gelmeden adı verildi diyolar çok kararsızım.

benimde eşimin kuzeni hamile kalmadan 2 ay önce görmüş eşimin kuçağında bir erkek bebek varmış.eşimin kuzeni adını sormuş gökyüzünde yıldızlar birleşmiş melih yazılmış 25 haftalığım oğluşum olacak inş.kafam çok karışık acaba koysammı, koymassanda asi bir çocuk olur diyolar özel bir bebiş diyorlar gelmeden adı verildi diyolar çok kararsızım.

melih cok gusel bır ısım

bende bir rüya gördüm kızım olmuş adı melek drlar kalamazsın uğraşma dedilr durdular 2 yı sonr hmiş kaldım ve kızım meleğim geliyor ben böle şelere azda olsa inanırım eimle knuştuk ve melek olacak esma melek

merhaba canım rüyan tersine çıkmış demekki...hayırlısı olsun Rabbim saglıklı sıhhatli kucagına almayı nasip eder inşallah...ben daha öncede yazmıştım oglumu kaybetmeden önce biz sana beril'i verecegiz demişlerdi rüyamda... pazartesi doktora gittim.. cinsiyeti kızmış..eşim dedi bak rüyan çıktı diye... doktora deyince bak ne güzel ta o zamandan adı konulmuş müjdelemişler sana kızını dedi :)) Allah izin verir sağlıklı sıhhatli kucagıma alırsam ismi BERıL olacak :))

mrb kızlar nasılsınız? bende bir kaç gün önce hamile olduğumu oğrendim:emir_bebek: çok mutlyum bende ruyamda gormustm oğlum olucak diye adıda yusuf . eyer erkek olursa yusuf ismi koymayı düşünüyoz eşimle

X