Rüyada bebiş ismi duymak

acu86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2010
11
0
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:HeRkEsE SeLaMLaR
Bende 6 haftalık hamileyim.:CüvCüv:veee çok mutluyum.
Darısı olmayanların başına:ecrin_bebek:

Benim sizlerle paylaşmak istediğim bir rüyam var.Aslında fazla rüya görmem ve sabah uyandığımda hiç hatırlamam.bu rüyamı ise çok iyi hatırlıyordum.
Okulun ilk günü önlüklü okula gidecek bir erkek çocuğum varmış ve onu okula göndermeden önce sımsıkı sarılıyorum ve göğsüme basarak oğlum benim KAĞAN ATA'M benim canım oğlum diye seviyorum.Eşimle beğendiğimiz kız ve erkek isimlerini not alıyoruz notlarımızın arasında ne KAĞAN ne de ATA var.Büyüklerim bebeğimin erkek olması durumunda ismini KAĞAN ATA koymamın daha iyi olacağını yani koymam gerektiğini söylüyorlar sizce de öle mi olmalı???Bende bebeğimin erkek olduğunu hissediyorum ama isim konusunda çok şaşkınım aklımızdan hiç bu isimler geçmiyordu.Böyle bir rüya gören varsa lütfen benimle paylaşsın veya büyüklerine sorup ne yapmak gerektiğini söyleyebilir mi? Herkese Saygılar

bende hamıleyken hıc aklımdan bıle gecırmeyecegım reyhan ısımını duymustum ama onemsemedım kızn adı sudem eylül koyduk suan 1 yasında sen bılırsın tabıkı hem ata cok guzel ısım ama sen begenmedıysen ıllede ruyanda gordun dıye koymak zorunda degılsın bence mirmirmirmir

hayırdır inşallah demek istiyorum öncelikle...bende şu anda 6 haftalık hamileyim..3 ay önce 38. haftada oglumu kaybettim yanlız bebegim ölmeden 2-3 gün önce rüyamda kucagımdan oglumu alıyorlardı bende aglarken sürekli bir ses bunu alalımda biz sana BERıL bebegi getirecegiz diyordu...bende kız olursa ismini beril koymayı düşünüyorum Allah izin verirse..

funda&sıla canım çok üzüldüm ve şaşırdım 38. haftada nasıl olabilirki
Sakın üzülme sakın herşeyde vardır bi hayır Allah ne kadar büyükki hemen arkasından başka bi bebiş vermiş.Demek sende rüyanda gördüğün isi koymak istiyorsun daha çok benim annemde koymam gerektiğini söylüyor.Aslında insanların isimleri kaderleri ve yaşamlarını çok etkiliyormuş öyle duymuştum.Bende perşembe günü inşallah nohutumun ilk kalp atışını duyacağım çok heyecanlıyım ve kötü bi şey olmasın diye çom dua ediyorum.:Saruboceq:

Kader canım merhaba bebeğinin şimdiki isimlerini çok beğendim.Peki rüyanda duyduğun ismi koymadığına pişman değilmisin canım?

Çok ilginç Kağan Ata ismini soyadınızla yan yana getirince tınısı kulağa hoş bir melodi gibi geliyorsa koyun bence:)ısim çok önemli birşey insan adına çekebiliyor

cnm bende konması gerktigini duymustum isim cocuga sirayet eder ya kişilgini yansıtır ismini tasır yani anlamı cocukta kişiliginde belli olur ama hayırlısı olsun rüyanda gördügüne göre bi anlamı ardır elbet bosuna görülmez rüyalar kagan atanın anlamıda cok güsel allah hayırlısını versin inş amin :)

kayın validemde eşimin ismini görmüş rüyasında 3 kere kulağına behçet behçet behçet :) demişler ve okan olacakken behçet koymuşlar eşimin adını ..
çok etkilendiysem eğer belki bende koyardım rüyamdaki ismi ama beğendiysem tabi KAĞAN ATA ikiside çok hoş gerçekten

bence bilinç altında aslında bu isimleri benimsemişin sanırım cinsiyetide belli değil henüz. Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin.

rüyamda görmedim ama hamile olmadan 2 ay önce bi arkadaşım Sena şöyle güzel,Sena böyle güzel diyip durdu ve ben de kızım olacağını öğrendim.ısmini Sena koydum,bence erkek olursa Kağan Ata koyabilirsin,isim de güzel...

canım bende hamile olduğumu öğrenmeden önce rüya gördüm.Sırat köprüsü vardı çok dehşetli bir ortamdı ses duydum bebeğiniz burak olacak ve sizin kurtuluşunuz olacak diye.Henüz cinsiyetini bilmiyorum bebişimin ama erkek olursa 2 isminden biri burak olacak

bencede güzel isim mutlaka vardır bir hikmeti yaradanın allah tamamına erdersin inşallah

Canlar yazılarınız için çok tşk ederim.Daha önce bu isimleri hiç düşünmedik ve aklımızda yoktu.Allah izin verirse ve erkek olursa ismini inşallah KAĞAN ATA koyacağız.Soyismimiz ile de uyuyor KAĞAN ATA TUNA sizce nasıl kızlar?

bence çok güzel olmuş canım Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin..

Canlar yazılarınız için çok tşk ederim.Daha önce bu isimleri hiç düşünmedik ve aklımızda yoktu.Allah izin verirse ve erkek olursa ismini inşallah KAĞAN ATA koyacağız.Soyismimiz ile de uyuyor KAĞAN ATA TUNA sizce nasıl kızlar?

ben sana daha önce yorum yazmışım bilinç altı falan diye :)) benimde başıma aynısı geldi daha önce hiç duymadığım bir isim gördüm rüyamda :))) hey allahım sen nelere kadirsin :))) Kağan ata ismi çok güzel bir isim allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:)

ben sana daha önce yorum yazmışım bilinç altı falan diye :)) benimde başıma aynısı geldi daha önce hiç duymadığım bir isim gördüm rüyamda :))) hey allahım sen nelere kadirsin :))) Kağan ata ismi çok güzel bir isim allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin:)

Canım benim hayırlısı olsun ben sana söylemiştim daha önce bu isimleri hiç düşünmediğimizi ve aklımızdan bile geçmediğini...
Sende bu konuyu konuştuğumuz için etkisi altında kalmış olmayasın! kaydirigubbakcemile3
Hayırlısı olsun İsim neydi merak ettim canım?

bir bayan aramıştı nihat hatipğolunu ben rüyamda böyle bir isim duydum ama biz koymadık ve çocuğum çok aksi huysuz mutsuz hırçın doğduğundan beri diye bunla ilgisi varmı demişti...bu rüyada isim görme herkese olmuyor bence koyulmalı ama bilinçaltı çok önemli mesaj verici bir rüyamı yoksa bilinçaltımı ikisini iyi ayırt etmeli...

bir bayan aramıştı nihat hatipğolunu ben rüyamda böyle bir isim duydum ama biz koymadık ve çocuğum çok aksi huysuz mutsuz hırçın doğduğundan beri diye bunla ilgisi varmı demişti...bu rüyada isim görme herkese olmuyor bence koyulmalı ama bilinçaltı çok önemli mesaj verici bir rüyamı yoksa bilinçaltımı ikisini iyi ayırt etmeli...

Merhaba canım yazın için tşk ederim.Nihat Hatipoğlunun cevabı tam olarak ne oldu c anım? İSMİ KOYMALISINIZ MI DEDİ?

mrb bende 3 aylık hamileyken isim arıyodum.eşim erkek olursa ahdım var ÖZGÜR olsun demişti.bende hep KAYRA olsun diyodum.çünkü kayra Allahın bi lütfu demekmiş.sonra rüyamda bi erkek çocuğunu kucağıma aldım ve bana adı ne dediklerinde ÖZGÜR KAYRA demiştim.ayrıca bi kerede rüyamda kuranın baş sayfasındaki elif lam mim suresinin ilk 2 cümesini okudum.sonra eşim kız olursa ELİF koyarız demişti.yarın cinsiyetini öğreniceğiz

X