H2O Mop Ultra kullanan arkadaşlar , tavsıye eder mısınız?

1 sene oldu ben kullanali.cok temiz yapiyor.icine cok afif bulasik suyuyla,camasir suyuda damlat..istersen domestos gibi birsey..hem mis gibi kokuyor ev ,hemde isil isil yapiyor..ayreten hali silecegim zaman ayni bu sekilde,camasir suyu falan koyuyorum.yaninada bir kova sabunlu su.once mopla yumusatiyorum silecegim yeri,sonrada siliyorum.hem yumusacik hemde cok cabuk beyazliyor..ben japonyadayim oyuzden size tavsiye edecegim bir temizleme malzemesi yok.oyuzden genelde bulasik sabununu,yag sokucuyu , camasir suyunu ,birde yumusaticiyi karistirip koyuyorum mopa.ama dedigim cok az koyacaksiniz..parke silmede,hali silmede memnunum ben.
birde cocuklu evler icin oneririm.mikroplari olduruyor 100 derece sicakliktaki buhar

Üzerinde çok düşündüğüm ürünlerden biri. Henüz almadım ama bu konunun takipçisi olacağım.
O bezler bitince ne olacağını merak ediyorum. Alırken yedek veriyorlar da sonra? Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.

benimde almayı düşünüpte kararsız kaldığım ürünlerden biri. kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini bildirirlerse sevinirim.

Fiyatı 299 TL. Ancak mikrofiber bezleri bittiğinde tekrar sipariş verilebiliyor mu, edinmek kolay mı onunla ilgili bir bilgi vermiyor sanırım reklamında. Ya da ben kaçırdım. Bilgisi olan var mı ?

kızlar bende almayı düşünüyorum ama kullanışlımı acaba bende daha önce pratik paspas aldım bu su püskürtenler varya kampanyalıydu 17 ye aldım ama 1 haftada elimde heryeri kırıldı

arkadaşlar bu üründen geçen ay almıştım gerçekten kullanışlı etkili bir ürün. orjinal ürünü 2 yıl garantili 249 a almıştır. mikrofiber bezlerden daha sonra isterseniz alabiliyorsunuz. çünkü bu bezler türkiyede üretiliyormuş zaten. bence gerçek temizlik buharla temizlik.3 yaşında bir oğlum tüm oyuncaklarını h2o mop sayesinde dezenvekte etmiş oldum halı yer, fayans, küvet ocak ve daha bir çok yerde işime yaradı. kesinlikle tavsiye ediyorum. aldığım sitenin adresini hatırlamıyorum ama sitenin telefonu var..isterseniz burdan isterseniz özel mesaj atarım almak isteyen olursa yardımcı olurum referansta olurum belki indirim yaparlar :)

arkadaşlar bu üründen geçen ay almıştım gerçekten kullanışlı etkili bir ürün. orjinal ürünü 2 yıl garantili 249 a almıştır. mikrofiber bezlerden daha sonra isterseniz alabiliyorsunuz. çünkü bu bezler türkiyede üretiliyormuş zaten. bence gerçek temizlik buharla temizlik.3 yaşında bir oğlum tüm oyuncaklarını h2o mop sayesinde dezenvekte etmiş oldum halı yer, fayans, küvet ocak ve daha bir çok yerde işime yaradı. kesinlikle tavsiye ediyorum. aldığım sitenin adresini hatırlamıyorum ama sitenin telefonu var..isterseniz burdan isterseniz özel mesaj atarım almak isteyen olursa yardımcı olurum referansta olurum belki indirim yaparlar :)

ben yeni aldım nasıl kullanacağım tam anlayamadım. ilk çalıştırdığımda içinden koyu ş zift gibi bir sıvı aktı. yardımcı olur musunuz? içindeki kılavuz türkçe değil de.....:2:

1863f603.jpg

977eae9f.jpg

Ben Beko marka kullanıyorum, Arçelikte de var.
Buharlı temizleyici şeklinde görüp bilgi alabilirsiniz.
Çeşitli uçları ve temizlik bezleri var.
Fazla yerde kaplamıyor.
En sık kalorifer petekleri için kullanıyorum.
Bütün tozu zahmetsiz alıyor pırıl pırıl yapıyor.
Duvar, halı, ve mutfak dolaplarında bile gerçekten güzel sonuç veriyor.
Hatta aspiratöre bir buhar basıncı veriyorsunuz, yağ çözücü bile kullanmadan bütün yağı çözüyor.
İsterseniz internette buhar temizleyicileri ile detaylı bir araştırma yapabilirsiniz.

Sevgiler...

ben tv de ütü yapan başlığını gördüm doğrumu o ya?inanamadım.askıya asıp üzerinden geçiriyrsun kırışıklık gidiyr çok inandırıcı gelmedi bana

selam kızlar bende 1 saat önce spariş verdim h2o mop x5 yarın gelir dediler çağrı merkezinden 145 tl + 15 TL kargo anneme aldım yarın bi gelsin iyiyse yorum yazarım :) gerçi ben pek anlarmıyım bilmiyorumda annemin yorumlarını aktarırım öptüm hepinizi :21::21:

umarim iyi cikar ben de bu tarz bi uurge dusunuyorum daha upurge falan kucuk ev aletlerini cok alamadim ama bakacagim deneyimlerinizi yazarsaniz sevinirim

slm kızlar ürün dün geldi çalışmıyor :KK43: yani çalışıyorda su akıtıyor sırılsıklam oldu fayanslar buharda verdiği yok hemen firmayı aradım yarın arayıp yetkiliyle konuşun ürün hatalıdır dedi azönce aradım kargo ücretini ödeyerek bize gönderin değişimini yapalım dedi kıyameti kopardım ödemem diye salak zannediyorlar milleti kabul ettiler bu akşam kargoya vericem artık düzgün ürün nezaman gelirse yazarım işe yarayıp yaramadığı hey allahım ya :KK43: anneciğim nasıl üzüldü bide heyecanla bekledi kadın 2 gün :KK43:

kızlar ürünü bende aldım merak edenlere aurıntılı anlatayım.yer silmede oldukça başarılı toz moz bırakmıyor.ütü yapamıyor bi süre sonra bezi ıslanıyor ve kıyafetleri ıslatıyor.halı silmede normal.cam silmek zor çünkü aleti tutamıyosunuz dogru düzgün ve camda ıslaklık bırakıyor ustunden sılmek lazım.benım derz aralarımı temızlemedi.nuhar vererek biyerleri temizlemede başarılı elinizin ulaşmadıgı minik yerler tertemiz oluyor.umarım merak edenleri biraz olsun bilgilendirebilmişimdir.bide en az 3 bez daha almanız lasım tek bezle tum ev silinmiyor

slm kızlar ürün dün geldi çalışmıyor :KK43: yani çalışıyorda su akıtıyor sırılsıklam oldu fayanslar buharda verdiği yok hemen firmayı aradım yarın arayıp yetkiliyle konuşun ürün hatalıdır dedi azönce aradım kargo ücretini ödeyerek bize gönderin değişimini yapalım dedi kıyameti kopardım ödemem diye salak zannediyorlar milleti kabul ettiler bu akşam kargoya vericem artık düzgün ürün nezaman gelirse yazarım işe yarayıp yaramadığı hey allahım ya :KK43: anneciğim nasıl üzüldü bide heyecanla bekledi kadın 2 gün :KK43:

Siz top shop tan mı aldınız ürün orjinal mi

X