Kenzülarş ve fetih suresinin mucizesii....

eylul_16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2009
46
1
Mrb arkadslar 6aydır bebek istiyoruz ve bundan 8 ay öncede bıdüşük yasadw her gün günde 1 kere 41 gün namazlardan sonra fetih suresini okunmasını duymustum bende basladım cok dua ettım bıde kenzülarş duasını okudum hergün 4 aydır falan okuyordum onuda bı arkadsım önermişti dün fetih surem bitti ve bugün adet olmam gerekıyodu olmadım 1 saat önce test yaptım ve sonuc pozitiffff cok mutluyum rabbım ısteyen herkese nasıp etsın hersey duayla arkadaslar....rabbım herkezın gönlune göre versın ınsallah

tebrikler bende fetih suresi okuyorum ama namaz kılmıyorum:KK43:(birde türkçe mealini okuyorum sen nasıl okudun?

kenzülarş duasını duymamıştım
2 side 41 kere mi okunacak?
ben 41 meryem
313 ayetel kürsi
40 fatiha
707 ya varis
7 fetih
7 yasin okuyorum allah kabul ederse..ama bu duayı da ekleyeyim

Arkadaslar hersey duayla ben duymustum okudum fetih suresi 41 gün kenzülars 4 aydır falan okuyordum rabbim hepimizin duasını kabul eder inşallah hepinize t..eeee

tebrikler bende fetih suresi okuyorum ama namaz kılmıyorum:KK43:(birde türkçe mealini okuyorum sen nasıl okudun?

ne fark eder canım benım ben arapcadan okumustum rabbım buyuk inşallah kabul eder en kısa zawanda bebişlerimizi kucamıza alırız hep beraber.. şimdiden allah kabul etsin inşallah

buldum canım netten hem arapcaı var hem de türkçe anlamı allahım kabul etsin bize de nasip etsin
allah kucağına almayı nasip etsin inşallah..

X