Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

üzme kendini canım ya olmazsa sadece kendimizi mıncıklamış olucaz :Roflol: benim de neredeyse hiç umudum yok ama bişeyler yapmadan umutsuzluğa katıldığım için de çok kızıyprum kendime

demek anneler ondan dio mıncıklayınca buyur,ewlenınce buyur dıe:Roflol:bu anneler azdeil ha:tomato::Roflol:

pekmezdemi büyütüyormuş kızlar bunu kim söyledi artık takip edemiyorum doğrumu bu şimdi...bence en çok rezene çayı etkili o zamnlar kullanırken çayı bayağı büuyümüştü benimde çünki oooffffff ya bari yarın tekrar başlayım küçe devam ediyorumda zaten of yaaa içim sıkıldı kesin çözüm yokmu bunun deneme yanılma yoluylamı olucak yani illa........

ben bugun bi bos dondurma kasesıne k.ü.ç doldurdum..ıçınede yoğurt karıstırdım..bulamaç gıbı oldu,berbat bı goruntusu var ama napalım buyuk seyler ıcın ıgrenç ayrıntılarada katlanacağız artıkın ehehe:)) bu arada 1 haftadan cok oldu ama bende en ufak bı gelısme yok :KK43:((( gelısme vad dıyen yazsında barı hevesımız o sayede devam etsın....

peki nergiss sen nasıl kullandın küçü bide masaj yaptın mi:uhm:

ya yoğurda kattım ya meyvesuyuyla yada suyla günde iki defa ...ha merak etmeyin bende bu işin peşini bırakmayanlardanım.ama çayların gerçekten etkisi olduğuna inanıyorum bi almadım gitti ya tekrar çaylara başlıycam napalım uğraşmadan olmuyor .ya birde masajı sormuşsun ben daha yapmadım hep erteliyorum işe yararmıki e deneriz napalım hatta dktrun teki masaj önermiş burda bi arkadaş yazmıştı........

ya bende pekmez mi yesem :) zayıfımda zaten..kilo alınca onlarda büyür..ya insan hangisini yapacağını şaşırıo. aybegüm ama k.ü.ç ve pekmezi karıştırırsan belki ağır olabilir hani vücut kaldırmayabilir ? fazla yüklenmekte zararlı olabilir arkadasım..

nergiss te rezene ii gelmiş onu sölüo..ya hem pekmez hem rezenemi içsem???????????????????????

Ben 3 aydır küç yiyorum.Göğüslerim aynı ama saçlarım kuvvetlendi heheee :)

Kızlar ben 3 aydır küç kullanıyorum vitamin niyetine.Göğüslerim aynı benim bi fark yok. Fakat eskiden saçlarım daha çok dökülürdü yani küç saçlarımı kuvvetlendirdi benim ve bence çok faydalı.Yemeye devam !!! :)

arkadaşlar ben 3 aydır düzenli olarak küç kullanıyorum göğüs büyütmede hiç bi etki göstermedi:KK43:(( ama kansere karşı koruyomuş o yüzden devam edicem

Arkadaşlar hepinize göğüs büyütme olayında bu tarz şeylere inanmıyorum diyorummmmmmmm....

Bal pekmez üzüm bunlar kilo aldıran şeyler..Kilo alınca doğal olarak göğüsleriniz de büyüyor , bence olay bu.. Bu kadar kolay olsa millet neden bıçak altına yatıp operasyondan geçsin..

Allah' a şükür böyle bir sorunum yok..

Arkadaşlar hepinize göğüs büyütme olayında bu tarz şeylere inanmıyorum diyorummmmmmmm....

Bal pekmez üzüm bunlar kilo aldıran şeyler..Kilo alınca doğal olarak göğüsleriniz de büyüyor , bence olay bu.. Bu kadar kolay olsa millet neden bıçak altına yatıp operasyondan geçsin..

Allah' a şükür böyle bir sorunum yok..

boyle oldugunu dusunuosan ne mutlu sanaa.s.hersey için evet haklı oabilirsin ama bize de bi uğras cıkıo işte bu diyet yapmak gibi bişey.yawas ve derinden olacak herseyjeyyaryani biz şimdi bu yaşa kadar gelmişiz bu sekilde bundan sonra olmazsa dewam ederiz gene boyle yasamaya ,olursa da mutlu olur sewiniriz.
boyleyiz diye diye kimse ezik değil,guvensiz değil,sewilmıo da değiljeyyaraslında biz boyle de mutluyuz oyle de mutlu olcaz.
nolur bizim için moralinizi bozmak istemem ama su soyle su boyle yok silikon yok protez falan demeyin,bilioruz bizim için diyosunuz yanımızdasınız da sanki olumkalım meselesi yaptığımızı dusunmeyin:1hug:şimarıklık bizimkisi:eek:

Kızlar ben 3 aydır küç kullanıyorum vitamin niyetine.Göğüslerim aynı benim bi fark yok. Fakat eskiden saçlarım daha çok dökülürdü yani küç saçlarımı kuvvetlendirdi benim ve bence çok faydalı.Yemeye devam !!! :)

yani diyosun ki biz yiyelim artık neye yararsa :Roflol:

selam kızlar..bende k.ü.ç yı sıgara kullandıgım ıcın kullanıyorum.antı-oksıdant etkısı sebebiyle...daha önce bu bolume de yazmıstım..k.ü.ç sadece kılo alıp vermekten kaynaklanan ya da hamılelık sonrası olusan göğüs dokusu yumusaklıkları ıcın bırebır bence..daha önce dolu olup sonradan boşalan yerlerı dolduruyor..kesınlıkle dolgunlastırma var bununla beraber masaj da yaparsanız az da olsa büyüme oluyor..sevgilerimle..

kesinlikle sana katılıyorum arkadaşım.. bende küç kullanmaya başlayalı henüz 20 gün filan oldu ama boşalan göğüs dokularımı doldurmaya başladı bile. eşim bile farketti aradaki farkı :) zaten büyütmek amacıyla değil doldurmak amacıyla içiyordum kesinlikle talebime cevap verdiğine inanıyorum..

Pamukcum bencede bırakma ye.Bazen göğüslerimde hafif bi dolgunluk hissediyorum ama emin olamıyorum. Ayrıca ye tabiki doğada ölümden başka herşeyin bir çaresi var elbet.

Yani benimde göğüs sorunum yok fakat bence neden olmasın ki yani doğada ölümden başka herşeyin bir çaresi var ve mutlaka göğüslerinde bi çaresi vardır.

boyle oldugunu dusunuosan ne mutlu sanaa.s.hersey için evet haklı oabilirsin ama bize de bi uğras cıkıo işte bu diyet yapmak gibi bişey.yawas ve derinden olacak herseyjeyyaryani biz şimdi bu yaşa kadar gelmişiz bu sekilde bundan sonra olmazsa dewam ederiz gene boyle yasamaya ,olursa da mutlu olur sewiniriz.
boyleyiz diye diye kimse ezik değil,guvensiz değil,sewilmıo da değiljeyyaraslında biz boyle de mutluyuz oyle de mutlu olcaz.
nolur bizim için moralinizi bozmak istemem ama su soyle su boyle yok silikon yok protez falan demeyin,bilioruz bizim için diyosunuz yanımızdasınız da sanki olumkalım meselesi yaptığımızı dusunmeyin:1hug:şimarıklık bizimkisi:eek:

Tamam tatlım.. ok..Ya belki de işe yarar ne bileyim baksana yarar diyenler var..Şeniz

Tamam tatlım.. ok..Ya belki de işe yarar ne bileyim baksana yarar diyenler var..Şeniz

etkisini gören arkadaşlar var canım, belki bizde de bi işe yarar umudumuz var işte. umut fakirin ekmeğidir lafı bizim için geçerli. ya zaten hiç birimizin istediği devasa farklılıklar değil ondan biraz da bu doğal yöntemlerde ısrar etmemiz. şahsen düşünüyorum da istediğim fark o kadar komikki silikon yaptırsam yaptırdığıma değmiycek gibi. bu doğal yöntemlerin de cidden küçük değişimlere sebep olabildiğine inanıyorum ve umuyorum açıkcası

Pamukcum bencede bırakma ye.Bazen göğüslerimde hafif bi dolgunluk hissediyorum ama emin olamıyorum. Ayrıca ye tabiki doğada ölümden başka herşeyin bir çaresi var elbet.

ah canım bozuk olmayanını bi bulsam devam edicem de yemeye, zaten kanseri önlemesi açısından biraz da yemem lazım benim böyle şeyleri, ciddi bir risk altındayım çünkü... ama işte kaç kere aldım bozuk çıktı senağlama

pamuk bence sadece aksu vitalınkini iste aktardan.hem onun ağzı konserve kutusu gibi kapalı,hem ustunde tarih de yazıo.boylece bozulma durumdan emin olursun:1hug:

X