Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

ya bi arkadaş sadece şişliriyor olmasın falan yazmış eğer şişiriyorsa bıraktğığmız zaman eski haline dönecek belkide daha kötü bi halde..çok merak ettim..biri açıklama yapsın...

Ya zaten göğüs dediğimiz şey yağ dokusu. Kas olsa büyütebilirdik belki, ama bu durumda göğüsün büyümesi ayakların büyümesi gibi bişey oluyo. Yani bence imkansız demek istiyorum. Ya kilo alıcaksın otomatikman onlar da büyüyücek, ya işte çocuk doğurduktan sonra belki büyüyecekler(mesela annemin kocaman, gençken küçükmüş oysa. fakat yengemin bomba gibi göğüsleri varmış gençliğinde, şimdi hiç yok). Ya da kızlar anca böyle adet döneminde şişecekler, ya da doğum kontrol hapı kullanıyorum mesela ben benimkiler de şişkin dolgun bazen resmen kocaman dimdik oluyorlar, ya da işte k.ü.ç. v.b bişeyler kullanıcaz şişiricez. Ama işte sorun orda, ben büyüdüğüne inanmıyorum..

arkadaşlar bende de ağrılar başladı elleyince falan acayip ağrıyo ama ben çok iğrendim yerken nerdeyse kuscam ve sabahları alamıyorum çünkü aç karnına oluyorum iyice felaket olur.napsam nası alsam kokusu burnuma geldiği ana ööö yapıyorum.acaba salataya karıştırsam öle yesem ne olur.:KK43:

güzelim meyveli yogurtla yemeyi dene özellikle cilekli yogurtla güzel oluyo cilek tadi baskin geliyo küc nin kokusunu duymassin

Çörek otu faydaları:
* İştah açar.
* Uyarıcıdır, dikkat ve konsantrasyonu arttırır.
* Bayanlarda süt bezlerini uyararak süt artırıcıdır. * İdrar artırıcıdır.
* Kas ağrılarını giderir.
* Rahim kaslarını uyarıp kasarak adet söktürücü etkileri vardır.
* Çörek otu yağının (Oleum Nigella Saviti) uyarıcı etkisi ile, haricen
uygulandığında saç dökülmesini ve kepeği azaltıcı etkisi olduğu bilinmektedir.

:asigim: süt bezlerini uyarmasi iyi bisi olsa gerek...

ya kızlar bir de aslında göğüsten önce bu üzüm çekirdeği çok super bir antioksidant ...e vitaminden 50,c vitamininden 30 kat daha güçlü hemde!!! E vitamininden 50 kat güçlü olması ne demek bir düşünsenize???? Yaşlanmayı geciktirir dinçliği enerjiyi arttırır...Gün içinde çok yorgun halsız oluyorum ben umarım buna iyi gelir aslında almamın en buyuks ebebi buydu...Dahası da var bag dokusunu koruyor kan dolaşımını düzene sokuyor..bu da selülit çatlak ve varislere elveda demek!!!! :)
ayrıca vucudumuzda oluşan ya da olusacak yaraların da iyileşmesini hızlandırıyor.Özellikle kalp ve dolaşım sistemine cok cok faydaları var.KALP KRİZİ riskini azaltıyor..ailesinde kap krizi gecirmiş olanlar varsa özellikle kullanmalı diyorum kalp krizi ırsi olabiliyor cunku.ödem varis ve hemoroidi azaltması da cabası...karacigeri koruyor..sigara ve içki tüketenler için önerilen tek hap buymuş zaten solgarda.ve en önemli özelliği kansere karşı .çok güçlü koruma sağlıyor.iyi huylu yani kanserle savaşab,lecek hucrelerin çoğalmasını sağlıyor.

yani aslında bu sayılanlara bakıldıgında göğüs de büyütmeyiversin diyesi geliyor insanın..:)
benm alma amacım dolaşım sistemini güçlendirip selülit ve catlaklarda etkili olması ve enerji vermesiydi zaten..umarım umdugumu bulurum..bir de bir ay 2 ay kullanıp bırakmamak,küç yi alışkanlık haline getirmek lazımmış bunu da yenı öğrendim.yani devamlı kullanmak lazım kızlar ÖNCELİKLE SAGLIGIMIZ İÇİN...hım süt veren annelerin de sütünü çoğaltyor unutmadan :)

slm kızlar
geçen gün aktardan küç almaya gititğimde yeşil çay ve üzüm çekirdeğinden yapılmış krem gördüm
üzerinde üzüm salkımı sarılmış bir kadın var. kutuda şekillendirici ve sıkılaştırıcı yazıyodu.
aynı markanın göğüs için olanı da var fakat aktar erkek olduğu için kardeş bu yeşil çaylı göğüs içinmi diye soramadım
ama aldım:)
şimdi üzerinde yazdığı gibi sabah akşam sürüyorum
sanırım krem yüz vücut için
üzerinde üzüm ve yeşil çayı görünce dedimki göğsüme sürsem ne olurki belki işe yarar 2 gündür düzenil sürüyorum .küç de 2 ay olacak
yanla ra doğru bir yayılma oldu yani şekil olarak toparlandı şu çilek yağı işe yarıyormu ?kreme 10 ytl verdim o bitince çilek yağı kullanayım diyorum
cesaretimi toplarsam aynı ürünün göğüs için olanıda var turuncu renkli kutusu
onu alacağım( off ne kadar çok ürün oldu hangisini alayım bilemedim bir sıraya koyayım bari:) )
işe yararsa kızlar size haber veririm
hepinizi öptüm

BEn aynı zamanda kansızlık için kullanıyorum. Yoğurtla kullanmak bu amaç için yanlış mı o zaman. Bu arada tşk.

BEn aynı zamanda kansızlık için kullanıyorum. Yoğurtla kullanmak bu amaç için yanlış mı o zaman. Bu arada tşk.

kesin birsey soyleyemem cunku ben de tam bilmiyorum ama kansızlık içinse keçiboynuzu pekmezi varmiş aktar demişti onunla kullanmalıymısın.
ayrıca onemli deila.s.

slm.ben de başlayalı 2 gün oldu.hadi hayırlısı bakalım.inşallah işe yarar.çok umutlandım çünkü.bişey sorucam arkadalşlar bu küç tozunun kahve gibi bi görüntüsü var de mi?aman yanlış bişeyi içmim de boşu boşuna.aksu vitalinkini bulamadımda.ben de aktardam aldım.offf.umarım hayaller suya düşmez :sm_confused:
Slm canım ay bende aktardan aldım.. Çok zor yutuyorum midemi bulandırıyo.. Bende 4 gün oldu başlayalı yaa bişey sorcam sizce 4 günde etki ediyo olabilirmi bana bişeyler oluyoda gerçi adetimde yaklaştı ama daha önce böle görmüyodum..
Kullananlar yazabilirmiiiii lütfeeeeeeeennn...

meliscim benim midem bulanmıyor valla.mideni bulandırıyorsa kaşıktan az az al ağzına yut suyla azar azar bide öyle dene.bütün kaşığı birden ağzına atınca zor oluyor hakkaten.belki o yüzden miden bulanmıştır.valla benimde 4 gün felan oldu ama daha şimdiden çok erken bişeler olması diye düşünüyorum.sen regl dönemin yüzünden değişiklik farketmiş olabilirsin :) bu arada senin küç de kahve gibi bişeymi görüntüsü rengi felan???

meliscim benim midem bulanmıyor valla.mideni bulandırıyorsa kaşıktan az az al ağzına yut suyla azar azar bide öyle dene.bütün kaşığı birden ağzına atınca zor oluyor hakkaten.belki o yüzden miden bulanmıştır.valla benimde 4 gün felan oldu ama daha şimdiden çok erken bişeler olması diye düşünüyorum.sen regl dönemin yüzünden değişiklik farketmiş olabilirsin :) bu arada senin küç de kahve gibi bişeymi görüntüsü rengi felan???
Benimki koyu tarçın renginde gibi olması gerekende buymuş sanırım forumda okumuştum..

Ya birde ben günde iki tatlı kaşığı değilde, her akşam 1 yemek kaşığı küç ü 1 kaşık yoğurtla karışırıp yiyorum..o kadar yanlışmı yapıyorum acaba yaa..

Kızlar ya ben her akşam 1 yemek kaşığı alıyorum daha etkili olur diye hani birkerede alıyomya hepsini ondan :)))

Ne dersinizz iyimi kötümü yapıyorum..fisfisfis

Kızlar ya ben her akşam 1 yemek kaşığı alıyorum daha etkili olur diye hani birkerede alıyomya hepsini ondan :)))

Ne dersinizz iyimi kötümü yapıyorum..fisfisfis

:) bence farketmaz canım ya.çünkü bi kaşık iki tatlı kaşığına denk gelir yani.öle de olur böyle de.inşallah bu uğraşlarımıza değer.bu arada benim iştahımda azalma oldu.sizde de oldumu?zaten zayıfım kilo almaya çalışıyorum.umarım geçidir şu iştah azalma olayım.

İnşhallah tatlımya çok ümit bağladımm.. Aman zaten yeşil çay kullanıyorum daha fazla kio vermiyim böyle iiyim artıkk.. Tek derdimm mimi mimilerr :))

İnşhallah tatlımya çok ümit bağladımm.. Aman zaten yeşil çay kullanıyorum daha fazla kio vermiyim böyle iiyim artıkk.. Tek derdimm mimi mimilerr :))

herbünyede değişiyor melis. ben 1,5 ay kullandım bi etkisini göremedim ama hala devam ediyorum. sabah aksam tatlı kasıgıyla su ile içiyordum

kesin birsey soyleyemem cunku ben de tam bilmiyorum ama kansızlık içinse keçiboynuzu pekmezi varmiş aktar demişti onunla kullanmalıymısın.
ayrıca onemli deila.s.

demiştim ya işte küç yi karıştırcakmişsin

herbünyede değişiyor melis. ben 1,5 ay kullandım bi etkisini göremedim ama hala devam ediyorum. sabah aksam tatlı kasıgıyla su ile içiyordum

desene kader ortağiyiz diye.bu durum daha ne kadar boyle surer bilemiyorum ama uzucu oluyo yani onca emek bosa gibi sankisenağlama

ben inanıyorum büyüyecek cünkü sabah ölctüm 1 cm büyümüş :dance:

kutlarım canımcımmmm :teselli: en cok da senden olumlu haber aldigima sevindim nedense :teytey: sanirim ayni anlarda basladik diye yerimseniben

aman diger arkadaslar kizmasin :tomato:

herkesin ki buyusuuun a.s.

saol özgecim bende sasırdım 1,5 aydır tık yoktu 2-3 gündür ageıyordu sabah ölctüm 1 cm büyümüş :)))) bakalım devamı gelecek mi. hala küçük ama bi gelişme olamsı sevindirici

X