Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

ben bir kez daha rica ediyorum buraya silikon hap ameliyat yazısı yazmayın varsa doğal yöntem yazın saygılar

küç bende denicem ama önce bulmam lasım :KK43:((( benimkilerde çok ufak ya büyümüyolar:mad: umarım işe yarar kilo sorunumda var benim.kiloda alıdrırmıki bu küç :))) şöyle bi 10 kilo alsam :KK70:

Yapmayinn yaaa:KK43:((
Ben harbiden anlamamisim sizi ozaman,yada yanlis anlamisim diyelim daha dogru olur...
Demek durumunuz okadar vahim..Benimkiler 80 suan..Ve ben k.ü.ç'ü 85 olurmuki diye deneyenlerdenim..
Neyse dedigim gibi durmak yok...Yola devam..

aycancım paylaşım için sağol da şahsen benim kendi düşüncem;

"80 modaymış" küçük göğüsler "in" diğerleri out"muş falan değil :)

benim hoşuma gidecek ölçüde olsun istiyorum.

benimkiler tam 75.

belki 80 belki 85 benim vücuduma en uygun ölçüdür bilmiyorum ama şunu biliyorum şuan ki hallerinden daha büyük olmalarını istiyoruma.s

küç kilo aldırıyormuş bunu duymuştum zaten başka şeylerde kullanıyorum kilo için

kafaya taktım valla.ya olcak ya olcak o kadar:eek:klava::eek:klava:

arkadaşlar başından beri hep söylüyorum hep söylüyorum,bu iş sabır ve devamlılık gerektiriyor.hiç kesintisiz düzenli
kullanın mutlaka sonuç alırsınız.ben 6 ay olacak nerdeyse kullanmayı sürdürüyorum.bırakmayı da düşünmüyorum..

arkadaşlar başından beri hep söylüyorum hep söylüyorum,bu iş sabır ve devamlılık gerektiriyor.hiç kesintisiz düzenli
kullanın mutlaka sonuç alırsınız.ben 6 ay olacak nerdeyse kullanmayı sürdürüyorum.bırakmayı da düşünmüyorum..

Peki etkilerini gördünmü canımya sonuç nasıll ??

Ben harbiden anlamamisim sizi ozaman,yada yanlis anlamisim diyelim daha dogru olur...
Demek durumunuz okadar vahim..Benimkiler 80 suan..Ve ben k.ü.ç'ü 85 olurmuki diye deneyenlerdenim..
Neyse dedigim gibi durmak yok...Yola devam..

demek durumunuz vahim derken dalgamı geçtiniz anlamadım

neyse bizim durumumuz budur biz 80 85 değil 75 doldursun yeter diyenlerdeniz Kötü Kazen

Peki etkilerini gördünmü canımya sonuç nasıll ??[/QUO

meliscim bu konunun başlığını atan biri olarak etkisini gördüğümü kesinlikle söyleyebilirim.tüm yazdıklarımı oku lütfen .sonuç benim için olumlu.görenler slikon yaptırmışın diye idda ediolar benimle daha ne diim..darısı başınıza..a.s.:1hug:

meliscim bu konunun başlığını atan biri olarak etkisini gördüğümü kesinlikle söyleyebilirim.tüm yazdıklarımı oku lütfen .sonuç benim için olumlu.görenler slikon yaptırmışın diye idda ediolar benimle daha ne diim..darısı başınıza..a.s.:1hug:

evet ben okudum bütün mesajlarını gazına gelip gittim küç aldım darısı başımıza yaayerimseniben

Askolsun ya,ne dalga geçmesi...Bunu söylemeniz bile beni kırdı açıkçası:KK43:
Başından beri mesajlarımı okumuş olanlar kendi durumum için benimde bişeyler yapabilmek arzu ve isteğinde olduğumu görürler..Burda Ana tema birilerinin göğüslerinin 70,diğerinin 75 yada bi başkasının 80 vs olması değil,kendince Göğüslerinin küçük olduğunu düşünenlerin (şuanki ölçüsü ne olursa olsun),bişeyler yaparak çare bulmaya çalışmasıdır diye düşünüyorum ben...Şuan göğüsleri 90 olupta 95 olmasına çabalayanlarda olabilir dimi..

Demek durumunuz okadar vahim..

arkadaşım biz sana senin göğüslerin 80 neden 85 yapmaya çalışıyosun filan demiyoruz. yukarıdaki üslubuna bir daha bak istersen. durumunuz o kadar vahim ne demek? evet büyütmek istiyoruz ama bunu vahim bir durum olarak görmüyoruz, biz böylede gayet hoş bayanlarız. burası sanal bir ortaö ki yüz yüze söylense bile hoş olmayan bi üslub seninki, biraz daha dikkatli olmanı rica ediyorum yazarken

a.s.a.s.selamlar ben annem için almıştım yogurla alınca romatizmaya iyi geliyomuş ama böyle bi etkisi varsa hemen başlamalıyım en büyük sorunum ya tşkler şimdiden.a.s.

Pamuk,ben sana yada bi baskasına bu durumunuzla hoş olamazsınız falan demedim,Yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ok...Ama ortada bana uslup dersi vermeni gerektirecek bi durum olduğunuda sanmıyorum,büyütme istersen..

şu göğsüm büyüktü,küçüktü derdinden kurtulun arkadaşlar...küçük olsa ne oluuuur,büyük olsa ne olur??Allah onları doğması muhtemel bebeklerinizi besleyebilesiniz diye yaratmış bu durumda önemli olan onların sağlıklı olması...kızmayın bana lütfen:KK43:((bundan ötesi benim için maval...yaradılış maksadına hizmet etsinler yeter...yoksa bady ler nasıl duruyormuş,elbiseyi nasıl taşıyormuş ne önemi var???küçükse ve çok rahatsız ediyorsa bu amaca hizmet dünya sütyenler var şimdi takarsın bir silikon destekli tamam!büyükse takarsın bir toparlayıcı sütyen,olmadı bol giyinir çok ortaya çıkarmazsın oda tamam(büyük göğüslerin sırt ağrıları yaptığını duymuştum çok dayanılmaz olursa bir ameliyatlık işi var)...bu forumu meme ca sı yüzünden memelerini aldırmak zorunda kalmış arkadaşlarda okuyordur dikkatinizi çekerim:KK43:((onların bırakın güzelliği sağlıkları için nasıl mücadele içindeler,birgün sevdiklerini geride bırakarak ölme korkusu içinde yaşıyorlar:KK43:((sorsak herbirine hangisinin umrundadır acaba meme güzelliği ve ya ebatları...belkide aldırdıkları sarkmış,eprimiş,sünmüş memelerdi eminim şuan o memelerine bile binbir kere razıdırlar keşke sağlıkları yerinde olsa idi:KK43:(((belki bana bir çoğunuz kızacaksınız şimdi...ama günümüzde her sekiz kadından birinin meme ca sı olduğu bir zamanda ve birçoğunun bu yüzden hayatını kaybettiğini düşünerek,ölmese dahi her kontrolde elleri yüreklerinde ,acaba başka bir yerime sıçradımı,metastazım varmı diyerek yıllarca kabus gibi bunu sürekli yaşayarak bir yaşam sürdürdüklerini düşünürsek :KK43:((((şu sayfalardaki birbiriniz ile tartışıp kalp kırmanın ne kadar manasız olduğunu bir düşünün derim:KK43:((öyle bir kadının gece yatağına girip yorganını kafasına çektiğinde taşıdığı endişe ve üzüntü ile gözyaşı dökerek yatması ile,sizlerin yatağa girdiğinizde taşıdığınız endişelerin ağırlığını bir tartın derim:KK43:(((sevgili arkadaşlarım,kardeşlerim bence bu endişelerinizi bir tarafa atıp sağlıklı memeleriniz olduğu için Allah'a şükredip minnet duyun...güzel memeleri sadece kendi göz zevkimiz ve kıyafetlerimizin hoş durması için istiyoruz diyorsanız,yollarını yukarda söyledim gayet pratik ve ucuz çözümler(herhangi bir meme calı kadının bu hastalığın tedavisi için harcadığından çok çok daha ucuz),yok eğer erkek ark.kocam için diyorsanız sizi bir çift meme için tercih edecek adamı zaten hayatınıza sokmayın bu aynı zamanda kadına bir hakarettir çünkü siz bir çift memeden oluşmuyorsunuz:KK43:(onlar orda muhtemelen onların çocuklarını doğurduğunuz zaman beslenebilmeleri amacı ile ordalar..yoksa onların bir takım cinsel dürtüleri için değil:KK43:ayrıca zaten o memeler hiç bir zaman gençkızlıktaki hallerini koruyamıyacaklar...bu gerçekten yola çıkarsak memelerini aldırmak zorunda kalmış kadınların kocaları ne yapsın???bıraksınlarmı??karılarını çocuk var veya yok!!!!ki bunu yapan kocalarda var(Allah islah eylesin onları)ama gördüklerim arasında çok hassas erkekler yoğun bir üzüntü yaşıyor...helede çocukları varsa:KK43:((emin olun onlarında umrunda olmuyor karılarının memelerinin olması veya olmaması sadece sağlıklı ve yanında yaşlananan bir kadın yani kendi karılarını istiyorlar :KK43:((çünkü asl olan meme değil kadınları onlar bunu hızla giden bir arabanın duvara toslaması kadar büyük bir şiddetle öğreniyorlar:KK43:((dediğim gibi insanoğluyuz bu kadar saçma bir şeyi dert etme meyilinde olabiliyoruz...ben sadece bir parantez açıp size bunu hatırlatmak istedim o kadar dediğim gibi bu forumları okuyan ca lı kadınları düşünün:KK43:(onların içlerinde bir yeri acıtır ve incitirsiniz...ve farkında bile olmadan Allah nezdinde yük altına girersiniz hemde şu mübarek günlerde:KK43:((biraz daha hassasiyet diyeceğim...bir ablanız olarak(sanırım bir çoğunuzdan büyüğüm),bir kardeşiniz olarak ve meme ca lı bir kızkardeşin ablası olarak:KK43:((Allah hepinize inşallah sağlıklı memeler vnasip etsin ve bu sorunla uğraşan tüm hem cinslerimizede acil sağlık ve şifa versin(amin inşallah)umarım her biri bunu ilerde kötü bir kabustu diye hatırlayıp sevdikleri ile beraber uzun ve hayırlı bir ömür geçirirler...hepinize sevgiler saygılar

büyükmüşsün o zaman sevgili ablam olarak hitab edicem
eğer yorumları okuduysan bu konunun en sıkı takipçilerinden biri olduğumu anlarsın. bu konunun yazdıklarınla bir alakası yok. bir çok hasyalık var bir çok sorun var bu da bizim sorunumuz. dolgulu sütyenler filan diyorsun, e demekki denemişiz işe yaramamış o yüzden de biraz bi değişim istiyoruz!! neden bu kadar kolaylıkla tepki gösterebiliyorum sana çünkü bu anlattıklarının hepsini çok iyi biliyorum. ANNEMİ MEME KANSERİNDEN KAYBETTİM. ama bu benim kendim için vücut güzelliğimi önemsememi değiştiremez. ben zaten 20-30 yıl sonra muhtemelen ameliyatla göğüslerimi ya da göğsümü aldırmak zorunda kalıcam ve şimdi yaşadığım hayatı kendime baktığımda mutlu olarak yaşamak istiyorum. bak ablacım bir çok insana söyledim bunu sana da söylüyorum burası bizim doğal yöntemler için açtığımız bir başlık, lütfen ama lütfen şahsi düşünceler için kullanmayın. eğer ki varsa bi yöntem bildiğiniz ya da bişey sormak istiyosanız onun için kullanın. ablacım bu yazdıkların benim düşüncelerimi değiştirmiycek dediğim gibi ben senin bahsettiğin duyguların hepsini gördüm bildim ve bilirmisin göğüslerini aldıran kadınların göğüslerini kaybettikleri için de üzüldüklerini. her gece tekrarladımı tekrarlarmı diye düşünürken kocalarının yanında kendilerini nasıl hissettiklerini?? ben ilk elden gördüm bunları, kısa zaman sonra da ne yazıkki yaşıycam. söylemek istedim.

Pamkcum, meme kanseri misin yoksa meme kanseri riski mi taşıyorsun?
Niye bu kadar karamsar konuşuyorsun, üzücü, yapma böyle.

aslolan sağlık katılıyorum ablacım iyi demişsin ama bunları yazarken aslında bu forumdakileri pek de iyi anlamadığını düşünüyorum. kimse iki göğüs derdi yüzünden sağlığını tehlikeye atacak kadar manyaklaşmadı. doğal yollardan kendimizce büyütmeye çalışıyoruz. bu arada araya atlayan tuhaf insanlar oluyor,
"Allah'a şükür neyse ki benim böyle bir derdim yok" ve benzeri saygısız ifadeler kullanıp gidenler...
Biliyor musunuz, 22 yaşındayım ve ben bu küçücük şeyleri 20 yaşına hiççç kafama takmıyordum. Çevremdekiler, "ayy kızz yokkkkk nee bu" gibi ifadeler kullanana kadar, bizzat en yakınımın ablamın, "ayy ne şirin, yok bişi işte, ne giysem fırlıyo" diyip samento fox gibi göğüslerini tutup etrafta salınmasına ve bunu sürekli vurgulamasına dek... bunun benim alınganlığımla falan ilgisi yok. siz umursamasanız, çevrenizden sürekli uyarılıyorsunuz. ÇOK CİDDİYİM. size sürekli eksik bi kadın olduğunuz imajı veriliyor alttan alttan.
İşte pamukun, benim ve diğer arkadaşların 'düşüncesiz ifadelere' karşı tepkisi budur. Sorun direk bi çift GÖĞÜS değildir!!
Kadınların, Kadınlığın, iki bakışla, iki sözle, her daim karşısındakini ezme yarışıdır.
Kardeşiniz umarım sağlığına kavuşur.

canım %60 bi riskim var zaten anneden gelen ve yaşadığım hayatım ve stresim yüzünden bu risk %80lere ulaştı bence çünkü anneminkinin tek sebebi stres di. karamsarlık değil canım bu, ben kendimi hazırlamak olarak yorumluyorum. ileride göğsümde bi kitle hissettiğimde üzülüp kahrolucağıma zaten bekliyodum demek daha iyi olucak. neyse mevzu bu değil zaten...

ablacım unutmuşum bu arada Allah kardeşine acil şifalar versin inşallah. zırrr ın dediği çok doğru ben lisedeyken beden eğitimi derslerinden önce çok aşağılandım arkadaşlarım tarafından. ha bunu takıyomuyum çok da takmıyorum açıkcası, erkek arkadaşımla böyle bi konuda sorunum yok, olsaydı devam edermiydi ilişkim, sanmıyorum. dediğim gibi ben sadece kendim için istiyorum bunu. bi kadın için kendini beğenmesi bütün hayatını etkiler bana göre... ve ayrıca hiç birimizde hadi kocaman göğüslere sahip olalım da sergileyelim derdinde değiliz. vücudumuza orantılı, giydiklerimizin düzgün durmasını sağlıycak göğüsler istiyoruz. ama hiç birimizde bunun için riskleri göz ardı edip bişeye başvurmuyoruz. zırrrla bi krem araştırmamız vardı, inceledik güvenemedik ve kullanmadım... meme kanseri riskini arttırdığı için hiç bi ilaç da kullanmadım ben bunca zamandır. ama kendini beğenmek istemek kötü bişey değilki be ablacım. neyse daha fazla uzatmıyım. umarım kendimi ifade edebilmişimdir. tekrar kardeşine çok geçmiş olsun

slm küç kullanalı 1 ayı geçiyor biraz dolgunluk var ama büyüdümü emin değilim..

X