Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Askolsun ya,ne dalga geçmesi...Bunu söylemeniz bile beni kırdı açıkçası:KK43:
Başından beri mesajlarımı okumuş olanlar kendi durumum için benimde bişeyler yapabilmek arzu ve isteğinde olduğumu görürler..Burda Ana tema birilerinin göğüslerinin 70,diğerinin 75 yada bi başkasının 80 vs olması değil,kendince Göğüslerinin küçük olduğunu düşünenlerin (şuanki ölçüsü ne olursa olsun),bişeyler yaparak çare bulmaya çalışmasıdır diye düşünüyorum ben...Şuan göğüsleri 90 olupta 95 olmasına çabalayanlarda olabilir dimi..

amacım kimseyi kırmak ve üzmek değil sadece orada öle bişey hissettim vahim diye 90 ların 95 yapması değilki yani konumuz bu değil konumuz 70 i dolduramayanlar doğal yollarla bişiler bulmak amacımız:kahve:

Neyse konu son birkaç mesajdır amacının dışına taştı sanırım...K.Ü.Ç kullanmaya başlayalı yaklaşık 25 gun falan oldu ve şuan itibariyle hic ama hiçbi belirti,en ufak bir emare,minicik bir his yada kipirdanma yok...
İşe yaradı diyen arkadaşlar 6 ay beklemelisiniz demiş biliyorum ama acaba ilk 1 ayda yada ne biliyim daha once hiçbir gelişme vs.. yaşanmıyormu? Bu konuda bişeyler soyleyebilecek varmı?...

aycancım bende 3 gündür kullanıyorum sana göre daha yeniyim ama 1 ayda da etkisini gösterdiğini söyleyen arkadaşlar da var.fisfisfis

ya bu değişiyo sanırım herkese göre..

sende bu 25 gün içerisinde kilo olma gibi bir durum oldu mu peki:uhm:

evet ben okudum bütün mesajlarını gazına gelip gittim küç aldım darısı başımıza yaayerimseniben

canım umarım bende olanlar sizlerde de olur.inan kendimi çok daha iyi hissediyorum böyle.önceki hali de fena deildi ama şimdi daha bi güzeller :))öpüorum muckk diye:1hug:a.s.

maydıl canım bişi sormak istiyorum,
senin daha önce kilo alıp verme gibi bir durumun oldu mu?
daha önceden göğüs alanın genişlemesi gibi?

canımcım ben kendimi bildim bileli 53 54 kilo arasındayım.en fazla 55 olurum.boyum da 1.75.yani kilo sorunum hiç olmadı.hatta bu kadar ince bedende göğüslerimin böyle dolgun durmasının çok hoş olduğunu söylüyolar.
göğüs alanım şöle genişledi,daha önceleri yanii yıllardır 75 no sutyen kullanıodum ama küç ten soora 80 kullanıorum.75 sıkıyo ve taşıyo..:1hug:

Neyse konu son birkaç mesajdır amacının dışına taştı sanırım...K.Ü.Ç kullanmaya başlayalı yaklaşık 25 gun falan oldu ve şuan itibariyle hic ama hiçbi belirti,en ufak bir emare,minicik bir his yada kipirdanma yok...
İşe yaradı diyen arkadaşlar 6 ay beklemelisiniz demiş biliyorum ama acaba ilk 1 ayda yada ne biliyim daha once hiçbir gelişme vs.. yaşanmıyormu? Bu konuda bişeyler soyleyebilecek varmı?...

canım ben küç e başladıktan yaklaşık 2 ay soora etkisini gösterdi,6 ay soora deil..bugün itibarıyla 6 ay oldu kullanalı demek istemiştim ama sanırım sen yanlış annladın.yani başladığımdan beri 6 ay oldu ve kullanmaya hala devam ediyorum demek istemiştim..sizde istikrarlı olun ve düzenli kullanın.sonuçta hiçbir zararı olayan bişey,sizde göğüslerinizde etkisini göstermese bile başka yararlarından faydalanmış olursunuz derim ben..

ya arkadaşlar bşi sorucam bnm aldıım küç şeffaf poşetteydi bn onu açıp bi kavanoza koyduum hep ağzı kapalı duruo ne kdr zmnda bozulur bu yada bozulduunu nerden anlaablrm?

birde naçizane bir şey ilave edeceğim:)))anladığım kadarı ile bekarsınız(çoğunuz)evlenip bebek yapınca hali ile vücut ağırlıklarınız değişecek ve memelerinizde daha bir büyüyecek...yani en kötü ihtimalle bu sorun ilerde yok olabilir....sevgiler..

ablacım ben de anlatmaya çalıştığımı anlatayım ve konu kapansın, bu yazdıklarını burda değil başka bir konuda yazsan sonuna kadar katılırım sana. ama bana ters gelen belki de bundan önceki olaylar yüzünden paylaşım alanımızda konu dışına çıkılması, bazı arkadaşlar zamanında çok ağır ithamlarda bulunup çok kötü sözler sarf ettiler. bu nedenle konu dışı bişey yazıldığında hemen silahları kuşanıyorum, kötü bişey belki ama benim duyduğum laflar da pek hoş değildi. o yüzden kusura bakma ablacım. dediğim gibi bu konu dışında bi konuda yazdığında dediklerine sonuna kadar katılırım hem de her kelimesine. neyse bu kadar söyliyceklerim. sağlıcakla kal...

arkadaşlar jest ve mimikler çok önemli.yazı dilinde bunu yeterince yansıtamayabiliyoruz.Bu yüzden asıl söylenilmek isteneni karşı taraf yanlış anlayabilyor..bu yüzden daha sağ duyulu olmak da yarar varyerimseniben

pamukcum Allah annene rahmet eylesin inşallah..Umarım var olduğunu söylediğin Stresten uzak kalırsın da o hastalık riskini kendinden uzaklaştırırsınyerimseniben

kilo aldım biraz. a.ç kullandığında aldırmıyor tok kulllandığında aldırıyor demişlerdi ama eczaneye doktora sorarsan küç genellikle kilo aldırır. ben ilk başlarda aç karna alıyordum fakar daha sonra akşamları unuttuğum için tok aldığım çok oldu..

ablacım ben de anlatmaya çalıştığımı anlatayım ve konu kapansın, bu yazdıklarını burda değil başka bir konuda yazsan sonuna kadar katılırım sana. ama bana ters gelen belki de bundan önceki olaylar yüzünden paylaşım alanımızda konu dışına çıkılması, bazı arkadaşlar zamanında çok ağır ithamlarda bulunup çok kötü sözler sarf ettiler. bu nedenle konu dışı bişey yazıldığında hemen silahları kuşanıyorum, kötü bişey belki ama benim duyduğum laflar da pek hoş değildi. o yüzden kusura bakma ablacım. dediğim gibi bu konu dışında bi konuda yazdığında dediklerine sonuna kadar katılırım hem de her kelimesine. neyse bu kadar söyliyceklerim. sağlıcakla kal...

peki canım,o zaman diyecek brşey yok:sm_confused:hepinize kolay gelsin,umarım başarılı olursunuz...ben yazılarımıda kaldırdım topicten...bari sayfalarda yer kaplamasınlar:teselli:a.s.hoşçakal

Benim aldığımda bildiğiniz bakkalların kullandığı şeffaf poşetteydi..Ben eve gelir gelmez yoğurt kasesinin içine K.ü.Ç le yoğurdu karıştırıp koydum ve oyle alıyorum...Hakkaten belli bir son kullanma tarihi falan varmı bunun?İçimizde sanırım encok kullanan Maydıl arkadaşımız,bu soruyada en doğru yanıtı o verebilir..Maydıl cığım,sen o 6 ay zaman zarfında,hala ilk gün aldığın K.Ü.Ç ümü kullanıyosun?Yoksa yeniden aldınmı?Aldıysan ilk aldığın K.Ü.Ç ü ne kadar kullandın?...(NOT: şuan itibariyle bende en küçük bir değişim yok)

Benim aldığımda bildiğiniz bakkalların kullandığı şeffaf poşetteydi..Ben eve gelir gelmez yoğurt kasesinin içine K.ü.Ç le yoğurdu karıştırıp koydum ve oyle alıyorum...Hakkaten belli bir son kullanma tarihi falan varmı bunun?İçimizde sanırım encok kullanan Maydıl arkadaşımız,bu soruyada en doğru yanıtı o verebilir..Maydıl cığım,sen o 6 ay zaman zarfında,hala ilk gün aldığın K.Ü.Ç ümü kullanıyosun?Yoksa yeniden aldınmı?Aldıysan ilk aldığın K.Ü.Ç ü ne kadar kullandın?...(NOT: şuan itibariyle bende en küçük bir değişim yok)

aycancım ben aksu vitalin teneke kutular içinde satılan küç ünü kullanıyorum.başladım başlayalı saymadım ama heralde bi 10 kutu, belki daha fazla kullanmışımdır.ağzını hiç açık bırakmıyorum aksi halde nemlenip bozulabilirmiş.hergün düzenli kullandığım içinde hemen bitebilyor.yani bozulmasına fırsat kalmıyor.ben suyla alıyorum,yoğurtla yiyemiyorum.sabah akşam mutlaka alıyorum ve genelde yemeklerden soora alıyorum..umarım yardımcı olabilmişimdir..:1hug:

aycancım ben aksu vitalin teneke kutular içinde satılan küç ünü kullanıyorum.başladım başlayalı saymadım ama heralde bi 10 kutu, belki daha fazla kullanmışımdır.ağzını hiç açık bırakmıyorum aksi halde nemlenip bozulabilirmiş.hergün düzenli kullandığım içinde hemen bitebilyor.yani bozulmasına fırsat kalmıyor.ben suyla alıyorum,yoğurtla yiyemiyorum.sabah akşam mutlaka alıyorum ve genelde yemeklerden soora alıyorum..umarım yardımcı olabilmişimdir..:1hug:

maydıl peki kokusu nasıl? ekşi mi? ben sadece 1 paketi kullanabildim ne yazıkki, diğer aldığım 2 paket bozuk çıktı. şimdi bi tane teneke kutuda aldım ama kokladım ekşi kokuyodu cesaret edemedim. senikiler de ekşi mi kokuyo, ilk aldığım ve sağlam çıkanı koklamak hiç aklıma gelmemişti de...

maydıl peki kokusu nasıl? ekşi mi? ben sadece 1 paketi kullanabildim ne yazıkki, diğer aldığım 2 paket bozuk çıktı. şimdi bi tane teneke kutuda aldım ama kokladım ekşi kokuyodu cesaret edemedim. senikiler de ekşi mi kokuyo, ilk aldığım ve sağlam çıkanı koklamak hiç aklıma gelmemişti de...

yooo hayır pamukcum,kokusu ekşi falan deil.rahatsız edici,keskin bi kokusu yok..alırken son kullanma tarihlerine bakıomusn?

arkadaşlar benim göğüslerim bu kara üzüm çekirdeği tozunu kullandıktan sonra gerçekten büyüdü.daha önce 75 numaralı sutyen kullanırken şimdi 80 kullanmaya başladım.dirileşti bi güzelleştiki.bu konuda bizi bilgilendiren gülşaha çok teşekkürederim.onun sayesinde süper oldu valla..sabah akşam 1 tatlı kaşığı suyla alıyorum.ama hergün hiç atlamadan..tavsiye ediyorum.ben tarafından test edilip onaylandı..yupiiiiiiiii.gülşah burdan sana kocaman öpücükler canım...:dance: :dance: :teytey: :teytey:

maydılcım bende en yakın zamanda başlıcam paylaşımın için "teşekkürler canım.s

X