Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Olacak kıslar,ben hissediyorumm...Benim tek ''korkum'' demiyimde,tek düşüncem bu K.Ü.Ç ü kullanmayı bıraktıktan sonra acaba göğüslerimiz eski hallerinemi dönecek yoksa son haliylemi kalacaklar?...(

arkadaslar benim kuc kullanali 1 ay 5 gun oldu. ama daha tik yok, sadece regli donemine gelince goguslerim cok harika olmusdu. hala kullanmaya devam ediyorum. 3 ay falan kullanicam bakalim ne olucak. gelismeler olursa hepinizi haberdar edicem, herkese kolay gelsin. :emir_bebek:

göğüs kanserimi.....
hayydaaaaa.......
bende korktum bak şimdi,bırakacakmıyız bişeyler söyleyinn:KK43:((((((

ooooooof of bıraksammı şimdi allbresi aklım karıştı ameliyattanda korkuoruum genel anesteziden ve ileride vücudun kabul etmeyip kapsül oluştrmasından of napıcam bn ya

İnşallah dileğiniz olur da emeklerinizin karşılığını alırsınız kızlar.

maydılcim gelmişsiin tşlkerler ee dewm ediomusun hala

selam hylgzlm..evet canım hiç bırkakmadımki,devam ediyorum yanii..ben yazılanlar gibi küçü ün zaralı olduğuna inanmıyorum..sonuçta bir meyvenin çekirdeği,yapay bişey değil ki,doğal bişey yiyoruz..üzümü çekirdeği ile birlikte yemekle aynı şey buu..farzedelimki üüm yiyosunuz bunun nesi sakuncalı olabilirki?* kaldıki küçün bi çokyararları da varmış,biri olmassa diğeri yarar..ööle değil mii ama..

evet canım bnde zararlı olcanı düşünemioruum yani herşeyin fazlası zarar derler doğru ama sonuçta çekrdekli üzümüde aynı sıklıkta yiyeblrz bn şimdi allbres kullanıorum küç aldıım evde duruo ramazanya açıkçası sahurda onu içebilcemi sanmıyoruum fazla bişi yiip içemiorum çünkü ondan karıştırmaım dediim sonuçta kullanınca düzenli kullanmak lazım dimi

selam hylgzlm..evet canım hiç bırkakmadımki,devam ediyorum yanii..ben yazılanlar gibi küçü ün zaralı olduğuna inanmıyorum..sonuçta bir meyvenin çekirdeği,yapay bişey değil ki,doğal bişey yiyoruz..üzümü çekirdeği ile birlikte yemekle aynı şey buu..farzedelimki üüm yiyosunuz bunun nesi sakuncalı olabilirki?* kaldıki küçün bi çokyararları da varmış,biri olmassa diğeri yarar..ööle değil mii ama..

sen tam olarak ne kadar zamandır kullanıyorsun maydıl
ilk kullandığın zamandan bu zamana ne kadar büyüme oldu peki

sen tam olarak ne kadar zamandır kullanıyorsun maydıl
ilk kullandığın zamandan bu zamana ne kadar büyüme oldu peki

canım bunları daha öncede belirttim ama bi kez daha yaziim.tam olarak 6 ay oduğunu söyleyebilirim.ama ben başladığım günden beri çok düzenli,aksatmadan kullandım.ilk sonucç almaya da 2 ay oora almaya başladım.çünkü yıllardır kullandığım 75 nolu sutyen artık küçük gelmeye başlamıştı ben de 80 almaya başladm.bu arada ben spor da yapıorm. küç +spor göğüslerimin daha iyi görünmesine sebep oldular.ama şunu da belirtiyim ki küç e başlamadan önce de spor yapıodm ama 75 takıodm.küçden soora 80 oldular.göğüslerim daha bi forma girdiler.büyüme sürekli devam eden bişey deil. ,yani 6 ay boyunca sürekli büyüyo değiller.sadece formunu koruyolar.ama formda ne form hani :)) resmen slikonlu gibi.dik ve dolgunlar.hele sutyen takınca çok daha güzel duruyolar.arkadaşlarım ''valla sen slion yaptırmışsın,göğüslerin daha önce bu kadar dikkat çekici değildi ''diyolar..valla ben de etkisi böyle oldu..daha ne diiyim.darısı başınıza..:1hug:

arkadaslar benim kuc kullanali 1 ay 5 gun oldu. ama daha tik yok, sadece regli donemine gelince goguslerim cok harika olmusdu. hala kullanmaya devam ediyorum. 3 ay falan kullanicam bakalim ne olucak. gelismeler olursa hepinizi haberdar edicem, herkese kolay gelsin. :emir_bebek:

müjdeli haberlerini bekliyoruz canım

ben küç konusunda henüz 1 haftalığım..

regl döneminde dolgunlaştıkları kadar olsalar..ona da razıyımÇok üzgünüm çoook

Benim kafama takılan sey acıkcası K.Ü.Ç ün zararlı olup olmadığı değıl..S izlerınde dedığı gıbı doğal birseyın zararı olamaz..
Kafama takılan bızlerın attarlardan aldığı bu posetlerdekı K.Ü.Ç lerın gerçekten sadece ve sadece üzüm çekırdeğınden ibaret olup olmadığı???
İçıne baska madde yada maddeler karıstırıp karıstırmadıkları???...Sanırım bunu hıçbırımızde bılemeyız...

Arkadaşlar Ben Iş Yerinedeki Arkadaşlarimida Bu Müjdeyi Verdim 3 Arkadaş Kullanmaya Başladik
Ama Sonuç Sifir Malesef Arkadaşlar Hiçbirimizde Bi Faydasi Olmadi
Olan Arkadaşlar Adina Mutlu Oldum Ama Bu Herkesde Farklimi Tepki Veriyo Bunu Anlayamadim

X