Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Kızlar ne yalan sölüyim forumları dolaşırken gördüm bu başlığı ve tüm sayfaları okumaya sabredemedim. Bende ne zamandır düşünüyorum üzüm herşeye faydalı çoookkk hemde üzüm memleketi olan yerlerdeki insanlara bakarsanız antep ısparta ege taraflarında bazı yöreler hep akıllı insanlar. Bi kaç arkadaşım vardı bu memleketlerden ordan biliyorum. Bende çocuğum olursa pekmez üzüm kurusu yani üzümle ilgili ne varsa alıştırcam ona yedirtcem. Şimdi benim sorum nerden alıyosunuz kızlar bu üzüm çekirdeğini bide ne diyip alcaz karışıklık olmasın. Benim göğüslerimle ilgili bi sıkntım yok ama bi beden büyük olsa fena da olmaz yani hemde anti oksidan zihin geliştirici filan güzel etkiler bunlar . hadi bakalım bi deneyelim sonucu yazarım tatlılar cevap verin bakalım nerden alıyosunuz Öpüldünüz

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
cnm aktarlarda var kara üzüm çekirdeği tozu diyosun veriolar. eğer benim aktar gibi hem erkk hemde meraklı aktarlara denk gelirsen. niye alıosun diye dorduğunda kansızlık için diyebilirsin sırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
cnm aktarlarda var kara üzüm çekirdeği tozu diyosun veriolar. eğer benim aktar gibi hem erkk hemde meraklı aktarlara denk gelirsen. niye alıosun diye dorduğunda kansızlık için diyebilirsin sırnaşık şey

Kızlar ne yalan sölüyim forumları dolaşırken gördüm bu başlığı ve tüm sayfaları okumaya sabredemedim. Bende ne zamandır düşünüyorum üzüm herşeye faydalı çoookkk hemde üzüm memleketi olan yerlerdeki insanlara bakarsanız antep ısparta ege taraflarında bazı yöreler hep akıllı insanlar. Bi kaç arkadaşım vardı bu memleketlerden ordan biliyorum. Bende çocuğum olursa pekmez üzüm kurusu yani üzümle ilgili ne varsa alıştırcam ona yedirtcem. Şimdi benim sorum nerden alıyosunuz kızlar bu üzüm çekirdeğini bide ne diyip alcaz karışıklık olmasın. Benim göğüslerimle ilgili bi sıkntım yok ama bi beden büyük olsa fena da olmaz yani hemde anti oksidan zihin geliştirici filan güzel etkiler bunlar . hadi bakalım bi deneyelim sonucu yazarım tatlılar cevap verin bakalım nerden alıyosunuz Öpüldünüz

ben aktardan aldım canım aksu vitalin toz olanından,7.50 tl. çok memnunum , bende bağırsakta çalıştırıyor kızlar sizlerde böyle bir etkisi oldumu acaba...

Bende de bağırsakları çalıştırdı benim gibi bağırsak tembelliği olan biri için gerçektende çok faydalı oldu

ama sanırım tablete nazaran tozu daha ii idi şöle ki tozunu tablete göre daha fazla miktarda yiyorduk sanırım etkisi o yüzden cabuk olmuştu tablet tozu kadar hızlı etki göstermedi

kızlar bugün bende aldım başlıycam kullanmaya hadi hayırlısı..çok değil iki beden fln büyüse yeter bana..
ya kızlar bugün göğüs takındım yüzünden çok küçük düşürdüm kendimi..kuzenim var benden bi yaş küçük..göğüsleri baya büyük..ama kiloda var ölçüler 90-75-102 benimkide 90-66-93 neyse..bugün göğüslerini ölçtü kaç dedim 90..dedi şaşırdım nasıl olur benimki doksan seninkinden baya küçük dedim..oda işte sen silikonlu takıyon ondandır dedi..üstümdede silikonlu yok..dedim istersen sütyeni çıkarıp ölçeyim dedim..inanmıyosan sert bi tavırla dedim.. herkez çok güldü bana dalga geçtiler..kuzenim seninkinin benimkine gelmesine çok var dedi..teyzem fln dedi işte fiziğin çok güzel neye takıyon bu kadar fln dedi senin omuzlar fln geniş dedi sırt var dedi ondan öledir dedi..annem eve gelince kızdı çok üstüne düşüyon göğüslerinin bugün kendini küçük düşürdün..kuzenini kıskanıyomuş gibi oldu dedi..ya kıskanmıyorumki ama sarkık kötü duruyo onunkiler sadece şaşırdım..durumu toparlayamamda canım çok sıkılıyo kızlar ya..gerçekten kendimi çok küçük düşürdüm kuzenimin göğüsleriyle benimkiler kıyasladım resmen..off ya hiç bu kadar kendimi kötü duruma düşürmemiştim..çok taktım kafama ya..kızlar napcam ben durumu toparlyamammı...senağlamasenağlama

ya annemde öyle dedi..sana gaz veriyo inada getiriyo..sende yiyosun onla boy ölçüşüyosun dedi..o senin çok kıskanıyo ben farkındayım dedi oyununa gelme dedi..ya derdim kıskanması değil istemiyorum kıskanmasın..göğüslerimin küçük olmasına takıntım olduğunu biliyo..sürekli göğüslerim dolgun işte slikonlu çamaşır takmak zorunda değilim çok güzel felan diyo sinir oluyorum damardan giriyo..Kötü Kazen ..neyse daha fazla üstünde durmayım..
bu arada bende dün başladım küç kullanmaya kötü ya tadı..yerken kusacak gibi oluyorum..normaldede zaten üzüm felan sevmem...ya bide ben bişi öğrendim kızlar hani küç kan yapıyo bu sayede göğüslerimiz büyüyoya hani..baktım kayısıdada kan yapıcı vitamin çokmuş...bol bol kayısıda tüketebilirsiniz aklınızda bulunsun..:teytey::teytey:

mrb arkadaşlar ben 15 gündür kullanıyorum ama daha bi değişiklik yok inşallah olurda size tekrar yazarım büyüdü diye hoşça kalın.

kızlar bende aldım 2 - 3 gündür kullanıyorum. Göğüs büyüsün büyümesin hiç değilse antioksidan faydalıdır yani. Ben yine de bi gelişme olursa yazarım tatlılar hoşçakalın

yok canım sadece küç kullandım tozunu alrken pekmezle karıştımıstım şimdi tabletini kullanıyorum darısı başınıza:enbuyukkk:

hadi ya negüzel bende küç kullanoyrum sadece ama hiç bi etki yok :1no2: neyse artık takıntı halinde değil aklıma bile gelmiyo bazen küçükse küçük napalım beni beğenen böyle beğensin sırnaşık şey ayrıca mankenlerin bile küçük geçen dikkat ettimde bikaçına silikon harici! :1rolleyes:

merhabalar ben aranıza yeni katıldım yaklaşık bi aydır küç kullanıyorum inşallah faydasını görürrüm sanki ilk haftalar bi dolgunlaşma oldu gibi geldi ama hemen ümitlenmek istemedim tabi ama biraz olsun büyüseler keşke

ya bnm derdim aslında eskiden kocamandı bn kilo verince küçüldüler baya ama yinede mennundum halimden 3 yıldır aynı kiloda sayılırım geçen aylarda aniden sönüverdiler offfffffffff ya offfffffffffff yani eski haline dönse ytr

Arkadaşlarr birayı geçti küç kullanıyorum çok çok çok memnunum baya dolgunlar we bi santim büyümüş:teytey: böyle dewam ederse süper :dance: düzenli kullanıyorum, masaj yapıyorum, (mersin yagıyla) ama çok sık degil arada inş büyümeye dewam eder. herkeze bol sanş sabredin büyürler kib bys.a.s.:enbuyukkk:

darısı başımıza dünbi çay aldım içinde sinameki yaprağı,ısırgan yaprağı ,barut ağaç kabuğu, huş ağacı ,rezene,civan perçemi,kuşburnu,akdiken var işe yararmı çay kullananlardan cvp bekliorum arkadaşlar

slm ben yeni uye oldum bende 20 gündür küç kulanıyorum ama tık yok kulanmaya devam gelişme olursa yazarım inş

arkadaşlar bende bügün aldım üzüm çekirdeği sizinkiler şarap gibi kokuyomuydu
bi şarap kokusu varda bide üzüm çekirdeği diye yazıyor kara üzüm çekirdeği die yazmıoo

arkadaşlar bende bügün aldım üzüm çekirdeği sizinkiler şarap gibi kokuyomuydu
bi şarap kokusu varda bide üzüm çekirdeği diye yazıyor kara üzüm çekirdeği die yazmıoo

Üzümler fermante olduktan sonra çekirdekleri ayıklandıysa şarap kokusu oradan geliyor olabilir.

ben k.ü.ç.ü 3 ay kullandım arkadaşlar. düzenli kullandım günde 2 kere. ama hiç bir değşiklik olmadı. ya her bünyede farklı etkiler gösteriyor ya da doğru değil

X