Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. ama bunun yanı sıra 1 aydır avonun göğüs şekillendiri kremini de kullanmaya başladım. göğüslerim beden olarak değişmedi ama dolgunluğu arttı ve dikleşti. bu hallerinden çok memnunum ve her ikisinide kullanmaya devam edeceğim...

kıslar küçü bırakınca göğüs küçülürmü küçülmesmi bu konudaki deneyimimi pylaşmak istiyorum.ben daha önce yediğimde göğüsler sertleşmişti ve aniden bırakınca da küçülmüştü.ama bu sefer istediğim boyuta geldiği halde bırakmadım tekrar küçülmesin die.yalnızca günde 2 tatlı kaşığından 1 çay kaşığına indirdim şuaan büyüme veya küçülme yok ama önceleri balon gibi sertti göğüsler 40. günden sonra tamamen normal göğüs yumuşaklığına döndü ama herhangi bi küçülme olmadı.basbayağı büyüdü yhani ergenlik çağındaki gibi.yada ben öle düşünüyorum en asından artık küçülceğe benzemio inşallah da küçülmes ama gene bi değişiklik olursa haber veririm.

hala yemeğe devam ediyomusun sen??

başka kullanıp bırakan ve sonradan küçülen yada küçülmeyen var mı??

..................................................................................

bi ömür küçle mi yaşıycaz :smiley-cool:
bu hafta içi çıkıyım çarşıya alıcam çatlatmıcam seni mrk etme sırnaşık şey
alırken kara üzüm çekirdği dicez dimi direk ona göre hihoyyyt

kıslar küçü bırakınca göğüs küçülürmü küçülmesmi bu konudaki deneyimimi pylaşmak istiyorum.ben daha önce yediğimde göğüsler sertleşmişti ve aniden bırakınca da küçülmüştü.ama bu sefer istediğim boyuta geldiği halde bırakmadım tekrar küçülmesin die.yalnızca günde 2 tatlı kaşığından 1 çay kaşığına indirdim şuaan büyüme veya küçülme yok ama önceleri balon gibi sertti göğüsler 40. günden sonra tamamen normal göğüs yumuşaklığına döndü ama herhangi bi küçülme olmadı.basbayağı büyüdü yhani ergenlik çağındaki gibi.yada ben öle düşünüyorum en asından artık küçülceğe benzemio inşallah da küçülmes ama gene bi değişiklik olursa haber veririm.
harbiden işe yarıyormu bu k.ü.ç ?
bana olanaksızmış gibi geliyor da :sm_confused:
yani psikolojikmanmı büyüdü gibi hissediliyor acaba cnm ya:uhm:

arkadaşlar benim göğüslerim çok küçük o k.ü.ç nerde satılıyor bende denemek istiyorum

Ya tadı bi acayip ne yapsam sürekli kullanamadım bir türlü :KK43: Kara üzüm çekirdeği kremini duydum o da aynı etkiyi yapar mı acaba duyanınız var mı :)

Ya tadı bi acayip ne yapsam sürekli kullanamadım bir türlü :KK43: Kara üzüm çekirdeği kremini duydum o da aynı etkiyi yapar mı acaba duyanınız var mı :)

canım tadı biraz kötü ama alışıyosun bende ilk başladığımda nasıl yiyicem demiştim ama sonra alıştım ilk pudink le yemeye başladım şimdi suyla yutuyorum sende alışırsın kremi o kadar etki yapmaz gibime geliyo bence küç ü yemeye bak sen düzenli bi şekilde sabah akşam işe yarar pozitif düşün cnm kendiene cici bak grş a.s.

mrb hanımlar. aranıza yeni katıldım. formu 1 senedir takip ediyoru. küç ü okuduktan sonra hemen aldım uygulamaya başladım. 1 kutu yaklaşık 1 ay gidiyo. kullandığım 1 ay boyunca bi faydasını görmedim. o yüzden devam etmedim. ama bıraktıktan 1 ay sonra göğüslerim biraz büyüyüp sıkılaştığını farkettim.etkisini hemen göstermiyo bilginiz olsun.

ay benimde aklımda hep silikon taktırmak vardı ama o yapay şeylerle dolaşmak hiç içime sinmedi. madem bu kadar etki gören var hemen alıp denemeliyim:KK70: bu yüzden tatile gidemiyorum :KK43:

herkese merhaba yerimseniben . 2 haftadır yorumlarınızı takip ediyorum. 10 gün önce bende başladım kullanmaya. başladığımın ikinci günü sızlamalar başladı göğsümde ama aynı anda diane 35 de kullanıyorum . o yüzden hangisinin buna sebep olduğunu anlayamadım. ama sanırım küç işe yarıyoo çünkü cidden dolgunluk war a.s

canım pekmezle dene. ben ancak öle kullanabiliyorum. ewet biraz zorlanıyorum ama benim zorlanmamın sebebi tatlı sewmemem... 3 yemek kaşığı pekmeze bir yemek kaşığı küç karıştırıp akşmları yatmadan önce yiyorum.üzerinede booolca su içiyorum. bide sakın masajı ihmal etme. küç ün kremiyle yapabilirsin. biraz kokusu kötü ama sonuçta faydalı :)

ben bu akşam küç aldım akterdan. ama dediğiniz gibi pakette değildi yanlışmı aldım acaba. bildiğimiz üzüm çekirdeğine benziyor. hatta tadı çok acı diyenler yüzünden hemen orda birkaçtane attım ağzıma tadına baktım. bana çok acı gelmedi. normal hiçbirşey yemedende ben bunu çiğnerim canım :KK70: ama kilo almak için pekmezle yemeyi düşünüyorum birde (çok oldum ben ama ) bunu öğütsemmi daha iyi böyle tanemi yesem? aktarda sordum öğütmediler

bu arada alakasız ama yazmadan edemiycem. küçe yeniden başladım. bu kez narla birlikte kullanıyorum. henüz 1 hafta oldu. bişi farkettim. ben daimi olarak kabızlık sorunu çeken bi insanım. bu karışımı yer yemez sabah tuvalete çıkıyorum. daha önce de bu küçün kalçamı baya bi sertleştirdiğini farketmiştim, herhalde bana alttan yarıyo, üstten tık yok:KK43:

çok yaşa yaa güldürdün beni sabah sabah:) :roflol: çok tatlısın...

kızlar ne diyecem ya bu kara üzüm çekirdeği cildi çok güzelleştiriyomuşya ne diyom ya hani sivilcesi çok olan arkadaşlara doktor doğum kontrol hapı veriyomuş genelde o haplarda büyütüyormuş demekki aynı etki var mantığım nasılCADIARZUsaçmalamışmıyım:eek:

yok saçmalamadın
diane 35 de mesela ağrıta ağrıta büyüttü
sonra bırakınca gitti
küçün cilde iyi geldiği heryerde yazar
çünkü damarlar gençleşiyor dirileşiyor
böylece cilt de dirileşiyor
üzüm çekirdeğinin yağı sivilcelere iyi gelebilirkaydirigubbakcemile2

X