Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Mune

Nirvana
Yönetici
Super Moderator
12 Temmuz 2006
53.697
202.936
52
Lütfen kara üzümcekirdegini kurlanan arkadaslar aldiklari sonuc'u olumlu veya olumsuz buraya yazsinlar.

ben yoğurda karıştırarak kullanıyorum.ama sağlık ,antioksidant öz.nedeni ile kullanıyorum.fakat bende herhangi bir bariz belirti falan olmadı.göğüsleri büyüttüğüne de inanmıyorum...

valla ben de göğüslerim büyüsün diye, on beş gün boyunca hergün yoğurda karıştırarak yedim ama ne yazık ki iştah açmaktan başka bi etkisini görmedim:
ama iyi olan hafızayı güçlendirmesi..vizelerim çok iyi geçti:)

ben 15 gün kullanıp bırakmıştım,antioksidan etkisinden dolayı kullanıyordum ama göğüslerimi sanki sıkılaştırdı,hani bebek emzirirken göğüste süt toplanır ya,aynen öyle sertleşti :)
tekrar devam etmeye başladım.bence düzenli kullanılırsa büyütmek içinde faydalı olabilir.
bende tokluk hissi yapıyor,iştahım falan açılmadı.
yoğurda karıştırıp yiyorum.hiçbir faydası olmazsa bile,yoğurt tüketmiş oluyorum sevmeyen biri olarak :))

valla bende 15 gündür kullanıyorum k.ü.ç ama bende bi değişiklik yok anlamadım valla:bbo:

kizlar bu kara üzüm cekirdegini günde kac kere kullaniyorsunuz? ve gercekten faydasi oldumu?? bende kullanmak istiyorum benim gögüslerim cok dik ama dolgun degil cok zayifim senağlama lütfen bir cevap yazin

canım sabah-akşam 2 tatlı kaşığı yoğurt+1 tatlı kaşığı k.ü.ç yiyom.
benim emzirmeden dolayı deforme olmuştu,ama faydasını gördüm.

14 gün boyunca sabah akşam yoğurda karıştırarak yedim ama bende de bi işe yaramadı

ben bir ay kullandım gözle görülür bi büyüme var kendim bile inanamıyorum,bir ay daha kullanıcam kesinlikle işe yarıyor yani

benimde cuma günü baslayali 2 hafta olucak bende de bi degisiklik Yok suan varsa da farketmedim diyeyim..fakat regl öncesi sendromlarima gercekten cok iyi geldi arkadaslar regli öncesinde agri siskinlik sinirlilik hali bunlarin hicbirini yasamadim..regl olduktan sonra da herzamankinden cok daha az agrili gecirdim bu mucize benim icin..biraz da istah aciyor tam da yaza girerken zor tutuyorum kendimi

arkadaşlar benim göğüslerim bu kara üzüm çekirdeği tozunu kullandıktan sonra gerçekten büyüdü.daha önce 75 numaralı sutyen kullanırken şimdi 80 kullanmaya başladım.dirileşti bi güzelleştiki.bu konuda bizi bilgilendiren gülşaha çok teşekkürederim.onun sayesinde süper oldu valla..sabah akşam 1 tatlı kaşığı suyla alıyorum.ama hergün hiç atlamadan..tavsiye ediyorum.ben tarafından test edilip onaylandı..yupiiiiiiiii.gülşah burdan sana kocaman öpücükler canım...:dance: :dance: :teytey: :teytey:

jansmin'scim benyaklaşık 1,5 aydır çok düzenli bi şekilde kullanıorum.sabah akşam mutlaka aloyorum.1 tatlı kaşığı dolusu küç.tozunu önce ağzıma alıyorum arkasındam yarım bardak suyla hap yutar gibi içiyorum.böylesi daha pratik oluyo.yoğurtla yiyemedim ben..bi de ben AKSU VİTALin kini kullanıyorum.o çok iyi öğütülmüş.un gibi oluyor.aktarlardaki açık satılanlar iyi çekilmemiş kıtır kıtır oluyo.onu sevmedim.bu kutunun içinde satılıyor.ha bi de kutunun ağzını açık bırakmamalısın.toz havayla temas etmemeliymiş.inan bana şu an göğüslerin süper güzel oldu.dirileşti,büyüdü ve dolgunlaştı.slikon taktırmış gibiyim..gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.sen de sonucu yazki bakıyım sende benim gibi olumlu sonuç alacak mısın...olar mı canım..:1yes2:

Arkadaşlar ben de tam 11 gündür kullanıyorum.arada sırada ağrı kaşınga gibi şeyler oluyor ama hala tık yok. ve hiç aksatmadan sabah akşam yoğurtla karıştırıyorum. Maydıl ın dediği gibi akşam ve bugün suyla içtim çok berbettı yaa. ben yoğurduma devam edicem inşallah faydasını görür de sizlere büyük bir zevkle yazarım.

benim sanırım bir aydan fazla oldu kullanalı ve ben aktardan açık aldım çektiriyorum iyice toz oluyo her gece uyumadan önce yoğurtla yiyorum 2 ye 1 ölçek ve inanın gözle görülür bir fark var artık benimde göğüslerim var :)))))
yani desteksiz incecik sütyen takıyorum bu kadarını sölim belki anlarsınız farkı daha önceleri 75 numara en kalınını ve desteklisini kullanıyordum sütyensizken dümdüz görünüyodu kıyafet altından şimdi sütyensiz bile göğüslerim olduğu gözle görülür biçimde belli oluyo tshirtlerden...devam edin kızlar bu gerçekten işe yarıyoooo :1yes2::dance::teytey:

2 ye 1 ölçek nasıl oluyor yani canım? 2 kaşık k.ü.ç. mi??? bende sadece akşamları alıyorumda:) sabah çok zor oluyor...yani zaten akşamları zor içiyorum ..tadını sevmiyorum...

bu caylardamı işe yarıyo şimdi dıyosunuz yani

evt çayların da işe yaradığını duyduk. ben netten araştırdım gerçekten östrojen içeren bitkiler var. Ben hergün 1-2 bardak rezene ve adaçayı içiyorum. Yalnız fazlası tansiyon düşürürmüş o yüzden lütfen dikkat!

evet özgecim seninle KÜÇ kankası olalımm. özellikle senin yazdıgın yorumları dikkatlice okuyorum :)))

canım bu arada bende gerilme ve agrilar basladi dun ve bugun... ve regl doneminde de degilim... ozellikle koltukaltindan baslayip gogsun alt kismin giden yerde inanilmaz bir gerilme ve agri var... :asigim: sanirim oluyooo!!

corekotu da gogus gelisimine katkida bulunuyomus ya.. onu da kattik mi cifte bayram yakindir :teytey:

bir de bak dun nette yabanci bi sitede okudum.. gogus gelistirmede her ne kullanirsan kullan 8 haftadan once bir sonuc beklemek abarti olurmus... yani bazilari 3 ya da 5 haftada da yararini gorseler bile esas 8 haftayi beklemek dogruymus... biz daha yeni sayiliriz bile :)))

çok sevindim adınıza arkadaslar, inş en yakında ben de başlayacagım.
Bir internet sitesinden buldum aşağıdaki bilgileri, sadece göğüsler için değil tamamen faydalı bir şey ve sağlık için de alınmalı küç:

ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ (GRAPE SEED)

Siyah üzüm tohumlarından elde edilen üzüm çekirdeği çok güçlü bir antioksidandır.

Faydaları :

Damar duvarlarını onarır, kalp ritmini düzenler,kalp krizi riskini azaltır.

Düzenli kullanımda varis oluşmuş damarların tedavisinde kullanılır.

Beyin damarlarını güçlendirerek,beyine giden oksijen miktarını arttırır.Bu etkisi ile unutkanlığı azaltıp, konsantrasyonu arttırır.

Yaşlılık belirtilerini azaltır.

Alzheimer için olumlu etkileri vardır.

Kolestrolü düşürür.

Romatizmal ağrılara iyi gelir.

Deri kırışıklığını azaltır.

Erkeklerde cinsel isteği arttırır.

Vücutta biriken serbest radikallerin, vücuttan atılmasını sağlar Şeker hastalığı ve yaşlanmaya bağlı göz sorunlarında olumlu etkileri gözlenmiştir.

Selülitlerin tedavisinde etkilidir.

Düzenli kullanımlarda alerjilerin azaldığı veya sona erdiği bilinmektedir.

Kullanım Şekli :

Sabah-akşam bir tatlı kaşığı öğütülmüş kara üzüm çekirdeği besinsel takviye olarak bal, pekmez, yoğurt veya su ile alınabilir.

Emziren annelerde kullanabilirmi acaba,belki sonradan oluşacak sarkmalara iyi gelir,ne bileyim.Zaten küçükler birde sarktığını düşünsenize,çok çirkin gözükürler ya.E ne derseniz ben kullanabilirmiyim acaba?

Emziren annelerde kullanabilirmi acaba,belki sonradan oluşacak sarkmalara iyi gelir,ne bileyim.Zaten küçükler birde sarktığını düşünsenize,çok çirkin gözükürler ya.E ne derseniz ben kullanabilirmiyim acaba?

kuzenim doktor burdan bi arkadas da sormustu ona sordum ve kullanabilirmissiniz. hatta cocuga bile faydası olurmus. bagısıklık sistemini güçlendirirmiş ama günde 1 cay kasıgı ye. fazla yemesin dedi

kizlar bisey sorucam;
yeniyim ben, önceki sayfalarda cevaplanmissa kusura bakmayin, cok uzundu okuyamadim hepsini.

simdi hani aybasi oldugumuzda gögüslerimiz büyür, balon gibi olur, hassaslasir acir hatta.. Iste bu kara üzüm cekirdegi de gögüslerde öyle bi his mi yaratiyor? Daha dogrusu merak ettigim sey; hani bu kan dolasimini falan hizlandiriyormus, acaba sonradan yine kücülüyor mu ki gögüsler?

Cünkü büyümesi bana imkansiz gibi geliyor. Büyütmekten ziyade sisiriyor diye düsünüyorum, ki o da kalici olmasa gerek..

Size sorayim dedim; kullananlar assagi yukari bilirler elbet.. ?

X