Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

kızlar ben dün başladım nihayet. aktarcımdan üzüm çekirdeği tozu aldım kocaman bir paket ve arı sütü bal polan karışımı diye bir ürün var ondan aldım.tabi ben bunları bedavaya alıyorum çünkü denetime gittiğim yerlerden yani sorumluımuğumda olan yerlerden biride bunların imalatını yapan biryer hehe :) ben 5- 10 kutu bititririm artık.sabahları arı sütü bal polan karışımına katıp yiyorum,öğlen ve akşamları ise yoğurda karıştırıp yemeye devam edeceğim umarım faydasını görürüm..
yine aktarcımdan aldığım bilgilere göre üzüm çekirdeği tozunun faydaları şunalarmış.şuanda elimde onunla ilgili bir kağıt var ve aynen yazıyorum..
1 kalp ve damar hastalıklarının önlenmesinde
2 alzhemeir,parkinson vb beyin damarlarının daralması ve toplar damarların tıkanmasıyla hastalıkların tedavisinde
3 cilt sarkmalarının engellenmesi yüzdeki ve ciltteki kırışıklıkların giderilmesi
4 kansızlığın giderilmesi
5 bayanlarda menopoz dönemi rahatsızlıklarında
6 gözde katarakt oluşumu engellenmesinde
7 basur varis gibi hastalıklarla mücadelede ve gıda desteği olarak kullanılabilir..

birde yemeklerden yarım saaat önce alınması tavsiye ediliyor..bu arada bayanlar cildinize harhangi bir faydası oldu mu acaba yani kullanmaya başladığınızdan itibaren cildinizde bir değişiklik farkettiniz mi?

Çok küçük yapılı göğüslerin büyümesi için:

1.Adaçayı yaprağı ve çiçeğini demleyin. Ve bununla göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

Ayrıca bu karışımı, bir fincana iki tutam olacak şekilde,demleyin ve günde bir fincan için.

2.Devetabanı (öksürükotu) bitkisinin tamamının demlenmesiyle elde edilen suyla, göğüs banyosu, kompres ve masaj yapın.

Sarkma eğilimi gösteren göğüsleri yeniden sıkıştırmak ve sertleştirmek için:

1.Kabuklarıyla beraber ince rendelenmiş ham elma lapasını göğüslerinize sürün, en az 30 dakika bekleyin.

2.Kasıkotu bitkisinin tümünü, bir fincana iki tutam olacak şekilde, demleyin. Günde bir fincan için.

3.Yarım tutam kırlangıç otunun taze yaprak ve çiçekleri, bir tutam lavanta çiçeği, bir tutam ısırgan otu taze yaprağı, iki baş papatya. Bu bitkilerin hepsini 1 lt suda demleyin ve bir gece dinlenmeye bırakın. Elde ettiğiniz sıvıyla göğüslerinize kompres ve masaj yapın.

Göğüs çatlakları

1.Karakafes otu taze yaprağı lapası

2.Koyun gözü(ak papatya)yaprak ve çiçeği lapası

3.Akhuş ağacı tomurcuklarının kaynatılmasıyla elde edilecek suyla yapılacak kompresler ( bir fincana dört tutam)

4.Civanperçemi taze özsuyuyla kompresler

5.Civanperçemi yaprak ve çiçeği ve küçük papatya (köpek papatyası) çiçeği demlemesinden elde edilen suyla kompres ( bir litre su için her ikisinden de ikişer tutam, ayrıca bu demlemeden günde iki fincan içilmelidir)

(İNTERNETTE İLK DEFA YAYINLANMIŞTIR)
(Kadının Yaşam Klavuzu)
Dr. Miriam Stoppard & Dr. Akif Poroy

Büyük ve seksi göğüsleri olsun isteyen; ama ameliyattan çekinen yada yeterli maddi imkanı olmayan kadınlar; artık herşeyin bir kolayı var:

Şimdikinden biraz daha büyük göğüsler hedefliyorsanız; silikonlu sütyenler bu amaca hizmet edebilecek çeşitlilikte.. Askılı, askısız, yapıştırmalı, dikişsiz, iz yapmayan..vs. Artık tüm iç çamaşırı üreticilerinin kolleksiyonlarında ihtiyacınız olan türde bir sütyen bulmanız mümkün.

Bitkisel Çözümler, haplar; Artık göğüs dokularını geliştirmek icin özel formule edilmiş doğal ve bitkisel bir cözüm var

Damiana: Özellikle afrodizyak olarak tanınır. Günümüzde birinci sırada kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Melek otu: Kadın rahatsızlıkları en önemli kullanım alanıdır. Dolaşım bozukluğu, kabızlık, diyabet, kanser de kullanılmaktadır. Kadında hormon metabolizmasına etki gösterir.

Oğul otu: Anti mikrobik özelliği vardır. Huzursuzluk, korku ve yara iyileşmesinde kullanılır. Kas kramplarını çözer.

Aslan kuyruğu: Çayı yıllardır kalp problemleri ve kadın rahatsızlıklarında etkin bir tedavi olarak kullanılmaktadır.

Bostan otu: Çok eski yıllarda sarılık, böbrek/ mide rahatsızlıkları, migren problemlerinde kullanılıyordu. Uzun yıllardır kadın rahatsızlıklarında kullanılmaktadır.

Testere palmiyesi: Çok sayıda sağlık problemlerinde kullanılmaktadır. Erkeklerde prostat sorunlarında, kısırlık ve iktidarsızlık için kullanılıyor. Bu etkin bitki kadında da bir dizi tedavi olanakları sağlamaktadır. Meme bezlerinin gelişmesine neden olur.

Yam kökü: Meksika'da eski yıllarda Chiapas kabilesi kadınların doğum yapması sırasında bu bitkiyi kullanıyordu. Kadınlarda hormon yapımını uyarıcı etkisi vardır ve memeleri büyütür.

Kara hindiba: En önemli etkisi karaciğer üzerinedir. Safra akışını düzenler. Hindistan'da karaciğer hastalıklarında sıklıkla kullanılır. Vitamin ve mineralin zengin kaynağıdır. Avrupa'da salata şeklinde tüketilmektedir. Zararlı kimyasal ilaçlara, operatif müdahalelere ve implantlara karşı doğal bir alternatif olup, güzel göğüslere sahip olmak için ideal bir yöntemdir. Kapsüllerinden 6 ay süresince günde 2 kez 3'er kapsül alınır. Etkiyi artırmak için kremleriyle birlikte kullanılabilir. Daha sonra 3 ila 4 ayda bir 2-3 hafta süreyle alınmalıdır.

Fenugreek (cemen):Fitoöstrojenik özelliklere sahip olan önemli bir bitki. Bu bitki yüzyıllardır göğüs gelişimi ve süt verimini arttırmak icin kullanilmaktadir. Aynı zamanda Fenugreek kolestorl seviyelerini düsürür, glukos toleransini gelistirir, adet öncesi sendromu ve menopos sıkıntıları hafifletir.

Wild Yam (Diascora Villosa): Doğum control hapının geliştirilmesinde ve hormonüretiminde önemli bir rol alan "diosgenin"i icerir. Bu bitki aynı zamanda göğüs dokusunun gelişmesine yardımcı olur.

Fennel (rezene): Uzun yıllardır göğüs ölçülerini büyütmek ve anne sütünün verimini arttırmak için kullanılıyor.

Dong Quai (melek otu):Kadınlara yönelik bitkilerin arasında "kraliçe" olarak bilinen bir bitkidir.Çinde ginsengden sonra en ünlu ikinci bitkidir ve geleneksel çin ilaç yapımında özellikle de Kadın hastalıklari için en cok kullanılan bitkilerden biridir

Damiana : Cinsel istek artırıcı özelliğinden dolayı senelerdir kullanılmaktadır. Baska bitkilerle karıştirildiğinda bu bitki daha da etkilidir. Göğüs dokusunun büyümesini hızlandırır.

Blessed Thistle ( Sevket Out): Uzun yıllar Kadınlık hormonlarını dengelemek için kullanılan bu bitki baş ağrısını durdurur ve cinsel isteği artırıcı niteliklere sahiptir.Ayrıca bu bitki adet dönemindeki ağrıları azaltır, vucudu yabancı maddelerden arındırır, mide gazini giderir, antibakteriyel bir etki gosterir ve kan dolaşımını hızlandırır.

Motherwort ( Hayit ): Breast Sculptor un icindeki digger bitkilerle karistilan bu bitki Göğüsun maksimum gelisimini saglamaktadir.

Saw Palmetto ( Cuce Palmiye): Senelerdır Göğüs gelişimi için kullanılmıştır. Goğsün gelişmesini sağlamak maksadı ile kullanılmaktadır.Maya medeniyetlerine kadar geriye uzanan Amerika yerlileri bu bitkinin boğurtlenlerini Göğüs hastaliklari tedavisinde kullanmislardir. Dogal yollardan tedavi yanlisi doktorlar bu bitkiyi Göğüs dokusunu geliştirdiği icin hala tavsiye etmektedirler. Bu bitki de digger bitkilerle karistirildiginda daha da etkili olup maksimum Göğüs gelişimini saglar.

L-Tyrosine : Dogal olarak olusan bir amino asit olan tirozin insane vucudunda hormon uretimini control eden hipofiz,adrenalin, tiroid bezlerinin calismasinda onemli bir rol oynar.

Kelp : Tiroid bezi fonksiyonlari icin cok onemli olan iodine iceren deniz mineralleri kaynagidir. Arastirmalara gore kelp iceren diyet sonuclari daha az Göğüs kanseri orani ve daha saglikli hormonel bir denge gostermistir.

Avena Sativa ( YULAF): Göğüs dokusunun normal gelisimi icin hayati oneme haiz saglikli bir hormonel sistem icin gerekli olan alkaloid, mineral, flavanoid, ve saponiller bakimindan cok zengindir.

KOZMETİK DÜNYASI VE ÜZÜM MUCİZESİ
Üzüm tanelerinin hücreleri koruyan zengin maddeler içerdiğini keşfeden kozmetik dünyası; içinde üzüm özü bulunan yüz ve vücut kremleri, dudak koruyucuları ile hem cildimizi koruyan hem de güzelliğimizi besleyen ürünler üretiyor. Üzümde ve üzüm çekirdeği yağında bulunan polyphenoller, yani cildi kuvvetlendiren güçlü nem tutucular, cildi besliyor. Ayrıca üzüm polyphenolleri güçlü serbest radikallere karşı etkili bir koruma sağlıyor. Bu özellikleriyle üzüm, kozmetik alanında da kullanılan başlıca maddelerden.
Güneş ışınları, sigara, stres ve diğer negatif çevre etkileri, cildimizin daha çabuk yaşlanmasına sebep oluyor. Bu olumsuz dış çevre faktörleri nedeniyle, cildimiz kırışmaya başlıyor ve esnekliğini kaybediyor. İşte kozmetik ürünlerinin içinde bulunan üzüm özleri ya da suyu, bu olumsuz etkilere karşı cildin güçlenmesini sağlıyor. Ayrıca hafif meyve asitleri ve üzüm çekirdeği yağı da cildimizi koruyan etmenler arasında bulunuyor

Alintidir

Yani kizlar gøgus ile ilgili bisey yazmiyor ama cildi kuvvetlendiriyor diyor, ben sIkIlastriyodur diye anladim, etkisini gørenler, gøguslerinizin ønceki hali nasil bilemicem ama eger biraz bile sarkma varsa cilt toparlaninca daha duzgun gøguslerinizde olunca belki buyume zannediyorsunuz? bu 3cm 1cm vs.vs bunlarda hep gøguslerinizin diklestigi icin buyudugunu saniyorsunuz, olabilirmi?

ben tozunu falan degil, direk cekirdekli kara uzum yiyorum, oda cok saglikli cekirdegini iyice cigneyince.. toz ile yogurt ile falan ugrasmak istemedim acikcasi. Gøgus buyumesine faydasi yoksa bile yemeye devam=) cok saglikli

kıslar ben bu k.ü.ç nin varise iyi geldiğini duydum aranızda böyle bir etkisini yaşayan var mı

kızlar selam..ben k.ü.ç yı sıgara kullandıgım ıcın kullanıyorum..bende kı etkılerını sızle paylasmak ıstıyorum..k.ü.ç kesınlıkle goğüslerı buyutmuyor..sadece bos olan bag dokusunu dolduruyor.cok sık kılo alıp verdıgım ıcın goguslerımde bır yumusama vardı.dıkkat ettım k.ü.ç bu boslugu dolduruyor..fakat 2 gun ara verdıgımde tekrar eskı halıne donuyorlar..aldıgımda tekrar dolgunlasıyor..valla ben de bır sey anlamadım..

ben k.ü.ç kullanmak isterim ama göğsümü büyütmesin .bende varis var yani damar yetmezliği iyi gelirse alayım ..bugün çıkabilirsem burdaki aktarlara sorayım bakalım.

kızlar selam..ben k.ü.ç yı sıgara kullandıgım ıcın kullanıyorum..bende kı etkılerını sızle paylasmak ıstıyorum..k.ü.ç kesınlıkle goğüslerı buyutmuyor..sadece bos olan bag dokusunu dolduruyor.cok sık kılo alıp verdıgım ıcın goguslerımde bır yumusama vardı.dıkkat ettım k.ü.ç bu boslugu dolduruyor..fakat 2 gun ara verdıgımde tekrar eskı halıne donuyorlar..aldıgımda tekrar dolgunlasıyor..valla ben de bır sey anlamadım..

İlginç bende ise 15 gün kullandım bıraktım ve bıraktıktan sonra 2 ay boyunca hep aynı dolgunlukta kaldı ve devam da ediyo.. bende bu yaşıma kadar hiç böyle olmamıştı kesin küç ten oldu dedim ve arada bir yine yiyorum..

ben de göğüslerden emin değilim ama selülite faydası olduğuna eminim, çünkü ne spor yaptım ne masaj selülit başlangıcı vardı hiçbişey kalmadı.

İlginç bende ise 15 gün kullandım bıraktım ve bıraktıktan sonra 2 ay boyunca hep aynı dolgunlukta kaldı ve devam da ediyo.. bende bu yaşıma kadar hiç böyle olmamıştı kesin küç ten oldu dedim ve arada bir yine yiyorum..

iste ılgınc olan da k.ü.ç nin her bunyede farklı etkı yaratması..

kıslar ben bu k.ü.ç nin varise iyi geldiğini duydum aranızda böyle bir etkisini yaşayan var mı

bende okudum varıse ıyı geldıgını 2-3 ay kadar kullandım ama son 1 aydır at kestanesı losyonlu ile bıtkısel yag karısımları da suruyorum.bıraz goruntulerı hafıfledı.ama 2-3 ay daha kullanmak lazım. ben aynı zamanda ara sıra at kestanesı losyonu de ıcıyorum varıs ıcın.

arkadaslar yaklasik 50 gündür küc kullaniyorum(sabah,aksam) hic bir gelisme olmadi bu iki beden büyüdük diyenlere nasil bir etkisi oldu anlamiyorum.

kıslar ben dün aktardan oz halinde olanı aldım .varislerim için kullanıcam ayrıca vücudumda sarkmalar var inşallah faydalı olur.
kapsül olanlar varmış onlar nasıl aceba fiyatı vs?

Herkese merhaba,Ben artık küç ü bıraktım:KK43:,,,malesef iki kutu Allbress,iki kutu küç ama yine sonuç istediğim gibi değil,Neyseki keşke demektense denedim ama olmadı dıyeceğim,içimde acaba deneseydım olurmuydu sorusu kalmadı...Umarım sizler istediğiniz sonuçlara ulaşırsınız..

Arkadaşlar hepinize merhaba. Yılmadım 32 sayfayı da okudum :) benim göğüslerimi büyütmek gibi bi derdim yok ama dolgunluk kelimesi kulağa çok hoş geliyor :) büyütmesin dolgun olsun diri olsun bana yeter.. değinmek istediğim en önemli konu hormon ve östrojen içerikli doğal ya da bitkisel ilaçlar.. Bundan 1 yıl öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum. birgün regl min ilk günü şiddetli bi kasık ağrısıyla uyandım bu ağrı 3 gün sürdü, kadın doğuma gittim bişi yok dedi. 4. günde sol bacağım davul gibi şişti. Ortopediye gittim bişi bulamadı. Kalp damar a gönderdiler beni. Ve sonuç itibariyle doğum kontrol hapının içindeki östrojen yüzünden sol bacağımdaki toplar damarlar komple tıkanmış. Östrojenin yan etkisi.. Ve bundan sonra bana ömür boyu östrojen içeren bişi kullanmak yasak. Hamilelikte de östrojen salgılandığı için hamilelik ve doğumun riskli olacağı da cabası. Yani bu kadar yazdım ama özetle göğüs büyütmek için östrojen depolamamanızı tavsiye ederim. Tabi bu benim nacizane fikrim. Büyük göğüs her zaman bi avantaj olmayabiliyor :) Kendimden biliyorum :) Hepinize sağlıklı göğüslü günler dilerim :) Nasıl olsa hamile kalınca hepimizin göğüsleri istesekte istemesekte şişip büyümicek mi :)

Arkadaşlar hepinize merhaba. Yılmadım 32 sayfayı da okudum :) benim göğüslerimi büyütmek gibi bi derdim yok ama dolgunluk kelimesi kulağa çok hoş geliyor :) büyütmesin dolgun olsun diri olsun bana yeter.. değinmek istediğim en önemli konu hormon ve östrojen içerikli doğal ya da bitkisel ilaçlar.. Bundan 1 yıl öncesine kadar doğum kontrol hapı kullanıyordum. birgün regl min ilk günü şiddetli bi kasık ağrısıyla uyandım bu ağrı 3 gün sürdü, kadın doğuma gittim bişi yok dedi. 4. günde sol bacağım davul gibi şişti. Ortopediye gittim bişi bulamadı. Kalp damar a gönderdiler beni. Ve sonuç itibariyle doğum kontrol hapının içindeki östrojen yüzünden sol bacağımdaki toplar damarlar komple tıkanmış. Östrojenin yan etkisi.. Ve bundan sonra bana ömür boyu östrojen içeren bişi kullanmak yasak. Hamilelikte de östrojen salgılandığı için hamilelik ve doğumun riskli olacağı da cabası. Yani bu kadar yazdım ama özetle göğüs büyütmek için östrojen depolamamanızı tavsiye ederim. Tabi bu benim nacizane fikrim. Büyük göğüs her zaman bi avantaj olmayabiliyor :) Kendimden biliyorum :) Hepinize sağlıklı göğüslü günler dilerim :) Nasıl olsa hamile kalınca hepimizin göğüsleri istesekte istemesekte şişip büyümicek mi :)

gecmis olsun canimcim :1hug: aslinda haklisin... hem fazla ostrojen de selülit yapiyomus... off of! :çok üzgünüm:

X