Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor
  1. Konu Sahibi : toxic acid #1

Ufak bir soru ? Eliptik bisiklet kullananlar

eliptik bisiklet almak istiyorum ama kararsız kaldım acaba hangi markayı almalıyım bide fazla yerimde yok evde küçük bişi olsun istiyorum ama etkilide olsun vermem gereken bisürü kilom var mafoldumben kullanan arkadaşların tavsiyelerini bekliyoruma.s.

2. Konu Sahibi : toxic acid #2
    yokmu kullanan ya bende almayı düşünüyorummmm

3. Konu Sahibi : toxic acid #3
    valla kimse cvp yazmadı bende beklemedim aldım kalba bu kadar hatundan bi tane bile eliptik kullanan yok:dilcikar:

4. Konu Sahibi : toxic acid #4
    Giriş tarihi
    Dec 2006
    bende var cn ama bır zaman sonra bacaklarda cok agrı yapıo ve otomatıkman aletten soguyorsun 250 fılan almıstı esım dogum gunumde bıraz kullandım sonra fosssssssssssssssss

5. Konu Sahibi : toxic acid #5
    ben activa nınkini kullanıyorum canım,çok memnunum.üzerinde kaç kalori yaktığını gösteriyor bu da insanı daha çok motive ediyor.1 ay günde 15 dk kullanma ve diyet yapmadan sadece porsiyon azaltarak 4 kg vermiştim.başlarda tabi ki ağrı yapıyor bu da çok normal sırt, kol, bacak ve karın kaslarını çalıştırdığın için o bölgeler ağrıyor ama kısa bir süre sonra geçiyor.

6. Konu Sahibi : toxic acid #6
    Alıntı toxic acid kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    valla kimse cvp yazmadı bende beklemedim aldım kalba bu kadar hatundan bi tane bile eliptik kullanan yok:dilcikar:
    almışsın gerçi,yeni gördüm.güle güle kullan canım :1rolleyes:

7. Konu Sahibi : toxic acid #7
    evet kısslar aldım aldığım gibide geri gönderdim yoksa hem şişman hem kaslı bi kadın olucaktım guclubacismile kilo vermek isteyenlere tavsiye etmiyorum kesinlikle en iyisi koşu bandıymış canlar yardımınız içinde çok teşekkürderim a.s.

8. Konu Sahibi : toxic acid #8
    Giriş tarihi
    Jun 2008
    güncelllllllllllllllllllllllllllllllllll