hamileyken diş yaptıran var mı?

cuma gunu tekrar kontrol ıcın gıttım dışe we konulan ılacı yenıledı.sonucta orda gecıcı dolgu war ama hıc agrı sızı bıl olmadı 2. 3 aylık donemde yaptır ne yapılması lazımsa sonadan pısman olma ıstersen. sımdı cok rahatım:)

ben 18 haftada yaptırdım kanal tedavısını doktorum herhangı bır sorun olmaz dedı .dıscı de bu koltuga oturmaktan korkuyorsan sorun yasarsın hamılelıkte bu yuzden dıscıyı onermıyolar dedı.bende korkmadan kendımı kasmadan sorunsuzca ıslemımızı yaptık

merhaba aranıza yeni katıldım 2 hafta önce hamile kaldığımı öğrendim. benimde 20lik dişimde apse var bebeğime zararverir mi demiycem bana bile zararı var korkumdan gitmedim şu andada tam 7haftalık hamileyim ağrı yok dişimde ne yapabilirim?

geçmiş olsun.....buraya yazan çoğu kişi yaptırmış.. ama yinede kadın doğum doktoruna ve diş hekimine danışmak daha doğru olsa gerek..bu tür konular genellikle kişiye özel oluyor arkadaşım.

merhaba aranıza yeni katıldım 2 hafta önce hamile kaldığımı öğrendim. benimde 20lik dişimde apse var bebeğime zararverir mi demiycem bana bile zararı var korkumdan gitmedim şu andada tam 7haftalık hamileyim ağrı yok dişimde ne yapabilirim?

bence ilk üç ayı bir şeklide tamamlamaya çalış canım..sonra çektirirsin olmazsa..20 lik sonuna kadar beklersen daha kötü olabilir..ben daha önce 20 lik dişlerimin hepsini çektirmiştim...hepside ucundan patlayıp ağrı yaptılar, o yüzden çektirdim..kendi doktorunun da onayını alıp 3. aydan sonra çektir bence.

valla kızlar benimde 20 likte sorun var. azarsa nasıl yaptırcam bilmiyorum. çok korkuyorum umarım başıma iş açmaz.

X