Tüp Bebek Merkezleri Dr.Aytuğ Kolankaya Giden Var mı?

Merhaba,
Ben Tüp bebek için Dr.'umun tavsiyesiyle Dr.Aytuğ Bey'e gittim.Arkadaşların da belirttiği gibi hastalarıyla pek ilgilenen,açıklama yapan bir dr değil kendisi.Belki tarzı böyledir ,bilemiyorum tabii.Tansferimin üzerinden 7 gün geçti.Sonuç almaya 7 gün var daha.Dolayısıyla oldu ,olmadı diyemiyorum ben.Ama eğer hasta-doktor ilişkisi sizin için gerçekten önemliyse,tavsiye etmem gitmenizi.Bir ara bırakmayı bile düşünmüştüm ben tedavinin tam ortasında.Başka yerde devam edelim dedim eşime ama sonra zaten uzun bir süreç değil,sabredelim diye karar verdik.İnş bir daha denemek zorunda kalmayız tabii ama böyle bir zorunluluk olursa birkaç kere düşünmeden tedaviye başlamayız sanırım.Sevgiler...

arkadaşlar başka giden yokmu bu doktora?? kimisi reklam demiş kimisi memnun ama çok fazlada katılım yok buraya merak ediyorum yorum yapacak kimseler yokmu yaa... ben seminerdeki konuşmalarından tatmin oldum tv de seyretmek gibi bir şansım yok gündüz çalışıyorum çünkü.. nasıldır sizce tüp bebek değil aslında konu sadece benim asıl merak ettiğim benim gibi sebepsiz infertilite olanlara gerekli araştırmalar yapılıp bulunuyormu acaba hiç benim durumumda olup doktor beye giden yokmu yani??? lütfen paylaşın arkadaşlar...sonuçta tüp bebekte çözüm değil o kadar incecik hassas şeyler varki engelleyeyn ve çoğu hekimin anlayamadığı bence başarı bunları bulup buna karşın şans elde etmeye çalışmaktır. millete zaman kaybı verip 3 kuruş peşinde maneviyatı çok yüksek bir konuda bizleri oyalayıp azalan zamanımıza sebep olan kadroların eline düşürmesin Allahım...

s.a canım ben sana şöyle söyliyim geçen hafta gittim bende senin gibi binbirtürlü karamsarlıla gittim ama dr.beyin daha önce çalıştığı bir hastanedeki arkadaşım çok methetti ona dayanark gitttim ve şöle izah edeyim umarım tatmin eder açıklamam seni ben 1,5 yıllık evliyim ve hiç bir problemim olmamasına rağmen gebelik olmadı ya çok taktığımdan yada benim 8 yıldır adını koyamadığım kimsenin sonuçlayamadığı ve doktorları gezmekten bıktığım tükendiğim bir problemim atak halinde gelen yılda bir olan sancılarım vardı ama aytuğ bey 8 yılı bana bir oturuşta tek bir muayenede açıkladı ve anlattı allahın izniyle onunda yardımıyla şimdi aşıcaz bunu o atakların sinsi ama pekte iy olmadığını adınınendometriozis olduğunu ama henüz aşılmıycak aşamada olmadığını tek bir laparoskopi yapımıyla iy olacağını dile getirdi ve sanırım yaptırıcam ben de yaptıran ve sonuç alan varsa bunu bilmek laparoskopi öncesi ve sonrasını bilmek istiyorum kızlarrr...ç yani gidebilirsin canım...

slm geshenk, bende aytuğ beye gitmek istiyorum muayene için. sanırım şimdi alman hastanesine geçmiş. sen muayeneye gittiğinde tüp bebek için ne kadar fiyat verdiler sana. açıkcası alman hastanesinden aradıklarında bende fiyatı soramadım. ilk görüşme ücretsizmiş. bizde gideceğiz inşallah. 2 defa aşılama yaptırdık biz. defalarcada çatlatma iğresi uyguladık. bizim sorunumuzda sebepsiz infertilite. Cevaplarsan memnun olurum.Allah sizede hatırlısını versin inşallah.
sağol öncelikle cevabın için... çok teşekkür ederim. ben zaten randevu aldım haftaya pazartesiye... hiç gitmediğim için bilgi almak istedim. adapazarından gideceğim çünkü.. senin gittiğin doktor kadın doğumcu sanırım ben tüp bebek için gideceğim. ücret farkıda ondan olabilirmi?? ssk tüp bebek için muayenelerde geçerli olmuyormu acaba....

evet gittim açıkçası sonuç fiyasko... o kadar yol gittim ve çook bekledim o kadar alalacele bakıldıki 1 snlik ultrason ve açıklama yok.. bilinen sonuç sebepsiz infertilite.. eski tahlil sonuçlarıma bakıldı nerdeyse 1 yıl önceki... hiç değişmedimi yani bizim değerlerimiz buna göre yorum yapılabilirmi direk tüp bebek üzerine konuşulup ücretler hakkında bilgi verildi bize ve açıkçası hiç tatmin olmadım... doktorla hasta biraz anlamalı dinlemeli zaten hassasız bu kadar önemsenmemek hiç hoşuma gitmedi... toplam 15 dakika görüşüldü bunun 3 dk sı doktorla kalanı ücret için başka bir bayanla...

yani tamamen duygusal bakıyorlar bence tvdeki yada konferanstaki hava hiç yoktu orada...

slm geshenk. bende aytuğ beye muayeneye gitmek istiyorum . sanırım şimdi üsküdar alman hastanesine geçmiş.bizim sorunumuzda sebepsiz infertilite. 2 defa aşılama yapıldı daha öncede defalarca çatlatma yöntemi denendi olmadı malesef. merak ettiğim, tüp bebek için size ne kadar fiyat söylediler.alman hastanesinde önce bizi görüşmeye çağırdılar.görüşme ücretsizmiş. telefonla fiyat vermediler orada söyleyeceklermiş fiyatı.şok olmak istemiyorum açıkcası oraya gidince. Allah sizede hayırlısını versin inşallah.
evet gittim açıkçası sonuç fiyasko... o kadar yol gittim ve çook bekledim o kadar alalacele bakıldıki 1 snlik ultrason ve açıklama yok.. bilinen sonuç sebepsiz infertilite.. eski tahlil sonuçlarıma bakıldı nerdeyse 1 yıl önceki... hiç değişmedimi yani bizim değerlerimiz buna göre yorum yapılabilirmi direk tüp bebek üzerine konuşulup ücretler hakkında bilgi verildi bize ve açıkçası hiç tatmin olmadım... doktorla hasta biraz anlamalı dinlemeli zaten hassasız bu kadar önemsenmemek hiç hoşuma gitmedi... toplam 15 dakika görüşüldü bunun 3 dk sı doktorla kalanı ücret için başka bir bayanla...

yani tamamen duygusal bakıyorlar bence tvdeki yada konferanstaki hava hiç yoktu orada...

mrb tüp bebek konusunda alman hastanesi çok iyi fiyatlarda çok uygun zaten tüpbebekde gebelik gerçekleşene kadar para alınmıyor hiçbir muanede ve çok ilgililer ortamda mükemmel önceleri bende tetirgin oldun fiyat fazladır diye ama fiyatıda çok uygun normal bi hastaneden daha uygun tavsiye ederim sizlere bendede sorun bulamıyorlardı ama burda dr bana kesinlikle tüp bebegi önermedi rahmimim gebeligi kaldıramadıgını once bu konuda tedavi olmam gerektıgını tedavi olduktan sonrada tüp bebekde çogul gebelik olacagı için önermedi ve 2 tane ilaç ver ve 4 aya kadar gebe kalırsın dedi eger kalmassanız bi ilaç daha vercem dedi ama gerek kalmadı ben gebe kaldım suan 3 aylık hamişim rabbim tüm isteyenlere nasıp etsin dr adınıda vereyim tekrar bilgi almak isterseniz yardımcı olmaya çalısırım dr HAKAN KOZİNOĞLU NORMAL GEBELİKDE TAKİP EDİYOR AMA TÜP BEBEKDE ÇOK İYİ

mrb tüp bebek konusunda alman hastanesi çok iyi fiyatlarda çok uygun zaten tüpbebekde gebelik gerçekleşene kadar para alınmıyor hiçbir muanede ve çok ilgililer ortamda mükemmel önceleri bende tetirgin oldun fiyat fazladır diye ama fiyatıda çok uygun normal bi hastaneden daha uygun tavsiye ederim sizlere bendede sorun bulamıyorlardı ama burda dr bana kesinlikle tüp bebegi önermedi rahmimim gebeligi kaldıramadıgını once bu konuda tedavi olmam gerektıgını tedavi olduktan sonradrahminizin a tüp bebekde çogul gebelik olacagı için önermedi ve 2 tane ilaç ver ve 4 aya kadar gebe kalırsın dedi eger kalmassanız bi ilaç daha vercem dedi ama gerek kalmadı ben gebe kaldım suan 3 aylık hamişim rabbim tüm isteyenlere nasıp etsin dr adınıda vereyim tekrar bilgi almak isterseniz yardımcı olmaya çalısırım dr HAKAN KOZİNOĞLU NORMAL GEBELİKDE TAKİP EDİYOR AMA TÜP BEBEKDE ÇOK İYİ
Size hangi kontrolleri yada tedavileri yaptılarda rahminizin gebeliği kaldıramayacağı kanısına varıldı.Birde aşılama filan yaptırdınızmı? şu an hakan bey çamlıca alman hastanesindemi hala?hastanenin internet sitesine baktım hakan beyin ismini göremedim. sadece 1 tane isim görünüyor kadın hastalıkları bölümünde o da Güçlü bey.Hakan beyden randevu alabileceğim telefon numaralarını verebilirsen çok memnun olurum. Eğer tüp bebek fiyatı konusunda aşağı yukarı bi bilgin varsa fiyat verebilirsen sevinirim.Bu arada bebeğin hayırlı olsun.Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı da nasip etsin.

Arkadaşlar merhaba ben bugün alman hastanesine aytuğ kolankaya ya gittim tüp bebekten başka şansımızın olmadığını söyledi ve fiyatlarıda gayet uygun bence tedavi için 4,250 ilaçlarda 3 aşağı 5 yukarı 1,500 tl tutuyor ama istersek ilaçları ecza deposundan bizde alıp getirebiliyormuşuz .Umarım yardımcı olmuşumdur. Allah hepimize yardımcı olsun.

Merhaba,
Ben tüp bebek için Dr.'umun tavsiyesiyle Dr.Aytuğ Bey'e gittim.Arkadaşların da belirttiği gibi hastalarıyla pek ilgilenen,açıklama yapan bir dr değil kendisi.Belki tarzı böyledir ,bilemiyorum tabii.Tansferimin üzerinden 7 gün geçti.Sonuç almaya 7 gün var daha.Dolayısıyla oldu ,olmadı diyemiyorum ben.Ama eğer hasta-doktor ilişkisi sizin için gerçekten önemliyse,tavsiye etmem gitmenizi.Bir ara bırakmayı bile düşünmüştüm ben tedavinin tam ortasında.Başka yerde devam edelim dedim eşime ama sonra zaten uzun bir süreç değil,sabredelim diye karar verdik.İnş bir daha denemek zorunda kalmayız tabii ama böyle bir zorunluluk olursa birkaç kere düşünmeden tedaviye başlamayız sanırım.Sevgiler...
Merhaba,Ben tüp bebek için Dr.'umun tavsiyesiyle Dr.Aytuğ Bey'e gittim.Arkadaşların da belirttiği gibi hastalarıyla pek ilgilenen,açıklama yapan bir dr değil kendisi.Belki tarzı böyledir ,bilemiyorum tabii.Tansferimin üzerinden 7 gün geçti.Sonuç almaya 7 gün var daha.Dolayısıyla oldu ,olmadı

diyemiyorum ben.Ama eğer hasta-doktor ilişkisi sizin için gerçekten önemliyse,tavsiye etmem

gitmenizi.Bir ara bırakmayı bile düşünmüştüm ben tedavinin tam ortasında.Başka yerde devam edelim dedim eşime ama sonra zaten uzun bir süreç değil,sabredelim diye karar verdik.İnş bir daha denemek zorunda kalmayız tabii ama böyle bir zorunluluk olursa birkaç kere düşünmeden tedaviye başlamayız sanırım.Sevgiler...
Merhaba,
Ben tüp bebek için Dr.'umun tavsiyesiyle Dr.Aytuğ Bey'e gittim.Arkadaşların da belirttiği gibi hastalarıyla pek ilgilenen,açıklama yapan bir dr değil kendisi.Belki tarzı böyledir ,bilemiyorum tabii.Tansferimin üzerinden 7 gün geçti.Sonuç almaya 7 gün var daha.Dolayısıyla oldu ,olmadı diyemiyorum ben.Ama eğer hasta-doktor ilişkisi sizin için gerçekten önemliyse,tavsiye etmem gitmenizi.Bir ara bırakmayı bile düşünmüştüm ben tedavinin tam ortasında.Başka yerde devam edelim dedim eşime ama sonra zaten uzun bir süreç değil,sabredelim diye karar verdik.İnş bir daha denemek zorunda kalmayız tabii ama böyle bir zorunluluk olursa birkaç kere düşünmeden tedaviye başlamayız sanırım.Sevgiler...

Bir doktor için hastalarının bunları söylemesi ne kadar üzücü.Sadece şow.Hiçbir yerde 2 sene üst üste çalışamıyan biri.Her yerden çıkarılıp başka bir yere zıplayan biri.Önce ŞiFA daha sonra ASM sonraNene hatun- Medical park en son alman hastanesi. :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
iNANMIYORSANIZ DOKTORUNUZA SORUN:KK36::KK36::KK36:bAKALIM ALMAN DA NE KADAR ÇALIŞACAK ????

mrb tüp bebek konusunda alman hastanesi çok iyi fiyatlarda çok uygun zaten tüpbebekde gebelik gerçekleşene kadar para alınmıyor hiçbir muanede ve çok ilgililer ortamda mükemmel önceleri bende tetirgin oldun fiyat fazladır diye ama fiyatıda çok uygun normal bi hastaneden daha uygun tavsiye ederim sizlere bendede sorun bulamıyorlardı ama burda dr bana kesinlikle tüp bebegi önermedi rahmimim gebeligi kaldıramadıgını once bu konuda tedavi olmam gerektıgını tedavi olduktan sonrada tüp bebekde çogul gebelik olacagı için önermedi ve 2 tane ilaç ver ve 4 aya kadar gebe kalırsın dedi eger kalmassanız bi ilaç daha vercem dedi ama gerek kalmadı ben gebe kaldım suan 3 aylık hamişim rabbim tüm isteyenlere nasıp etsin dr adınıda vereyim tekrar bilgi almak isterseniz yardımcı olmaya çalısırım dr HAKAN KOZİNOĞLU NORMAL GEBELİKDE TAKİP EDİYOR AMA TÜP BEBEKDE ÇOK İYİ

merhabalar
bende de aynı durum söz konusu hiç gebe kalamayacak gibi bir his var içimde
rica etsem ilaç adı yazabilir misin bana da klomen yazmıştı başka bir doktor

Merhaba,
Merhaba,Ben tüp bebek için Dr.'umun tavsiyesiyle Dr.Aytuğ Bey'e gittim.Arkadaşların da belirttiği gibi hastalarıyla pek ilgilenen,açıklama yapan bir dr değil kendisi.Belki tarzı böyledir ,bilemiyorum tabii.Tansferimin üzerinden 7 gün geçti.Sonuç almaya 7 gün var daha.Dolayısıyla oldu ,olmadı

diyemiyorum ben.Ama eğer hasta-doktor ilişkisi sizin için gerçekten önemliyse,tavsiye etmem

gitmenizi.Bir ara bırakmayı bile düşünmüştüm ben tedavinin tam ortasında.Başka yerde devam edelim dedim eşime ama sonra zaten uzun bir süreç değil,sabredelim diye karar verdik.İnş bir daha denemek zorunda kalmayız tabii ama böyle bir zorunluluk olursa birkaç kere düşünmeden tedaviye başlamayız sanırım.Sevgiler...
Merhaba,

Bir doktor için hastalarının bunları söylemesi ne kadar üzücü.Sadece şow.Hiçbir yerde 2 sene üst üste çalışamıyan biri.Her yerden çıkarılıp başka bir yere zıplayan biri.Önce ŞiFA daha sonra ASM sonraNene hatun- Medical park en son alman hastanesi. :KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:
iNANMIYORSANIZ DOKTORUNUZA SORUN:KK36::KK36::KK36:bAKALIM ALMAN DA NE KADAR ÇALIŞACAK ????

Merhaba,

Bence hastane değiştirmesiyle bir doktoru olumsuz yargılamak çok yanlış. Bence başarıdan başarıya koştuğu için her bir başka hastaneden yeni bir teklif alıyordur diye düşünüyorum. Aytuğ Bey benim 9 yıllık doktorum. İlk tüp bebek denememde başarılı olduk ve şu an 8 yaşında bir kızım var. Şu an ise Alman Hastanesi'ne yine kendisine gittim. Dün transfer yapıldı ve 11 gün sonra sonrası için sonuç bekliyor olacağım. Evet biraz fazla açıklama yapmayan bir doktor olduğu kesin ama bazen de fazla bilmemek bilmekten daha iyi oluyor. En önemlisi çok iyi bir insan ve hastaları açısından hiç paracı değil. Kısacası ben doktorumdan çok memnunum.

Sevgiler,

Merhaba,

Bence hastane değiştirmesiyle bir doktoru olumsuz yargılamak çok yanlış. Bence başarıdan başarıya koştuğu için her bir başka hastaneden yeni bir teklif alıyordur diye düşünüyorum. Aytuğ Bey benim 9 yıllık doktorum. İlk tüp bebek denememde başarılı olduk ve şu an 8 yaşında bir kızım var. Şu an ise Alman Hastanesi'ne yine kendisine gittim. Dün transfer yapıldı ve 11 gün sonra sonrası için sonuç bekliyor olacağım. Evet biraz fazla açıklama yapmayan bir doktor olduğu kesin ama bazen de fazla bilmemek bilmekten daha iyi oluyor. En önemlisi çok iyi bir insan ve hastaları açısından hiç paracı değil. Kısacası ben doktorumdan çok memnunum.

Sevgiler,

Merhaba,bende taksim alman hastanesinde tüp bebek için gitmeyi düşünüyorum. Ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz? Tahliller ilaçlar hastane parası toplamda ne kadara mal oldu.

Televizyon programlarına çok takılmayın ben izleyemiyorum gerçi ama duydum çok iyi bir doktor!

Son düzenleme:
yazilanlari okudukca ümidim gitgide azaldi. ben de 4 gün önce aytug beye muayene oldum. arrkadaslarin dediginin aksine cok konusan fazla konusturmayan bir doktor :/ ben de televizyondan cok bilmiyorum ama seminerinde cok samimiydi, ondan umut alarak gittim ve seminerindeki samimiyetini göremedim. bana da tek carenion tüb bebek oldugunu söyledi. ayrica 3 cm'lik cikolata kisti oldugunu, hizla büyüdügünü ve tüp bebekte acele etmemiz gerektigini söyledi. ayrica yazilanlari okudumda benim bildigim kadariyla cikolata kistinin tedavisi yok, alinsa bile hizla kendisini yeniliyor. oysa ki bir arkadasinkine laparoskopiyle alinacafi söylenmis. uzun lafin kisasi, yazilanlari okuyana kadar bir dahaki ay aytug beyde yaptirmayi düsünüyordum ama simdi cok kararsiz kaldim:KK43:((((

Bence burdaki olumlu söyleyenler çok ama çok yanılıyor.... ben de gittim aytuğ beye fakat bende hiç BEĞENMEDİM....ilgi yok.. hiç abartısız 2 saat bekleme salonunda bekledik eşimle, daha sonra teşrif ettiler odasına girdik yüzümüze bile fazla bakmadı diyebilirm... eski tahlillerimizi inceledi beni toplamda 2 dakikada muayene edip direk tüp bebek deyip bizi muhasebeye yönlendirdi... tamamen ticarete dökülmüş işleri... karşısında oturan hasta değilde 2 tane kocaman bir dolar işareti gibi gördü heralde... gitmeden önce iyi düşünün maddi manevi çok zor çünkü; insanlar ne umutlarla paralarını biriktirip veya bankadan kredi çekip yada borç alıp geliyorlar bunu düşünen yok maelsefff... :KK19::KK43:

Son düzenleme:
:emir_bebek::emir_bebek: bende gitmek istiyordum aytuğ beye ama yazılanları okudum ve umudum kırıldı .Bende 8 yıllık evliyim artık cok yoruldum hatta bıktım da denilebilir :emir_bebek::emir_bebek: lütfen bibirimize destek olalalim hangi doktor bizim için daha iyi olur konuşalım beni sizden başka kimse anlayamaz çünkü:KK17: sizce hangi doktora gitmeliyim istanbulda tüp bebek için cevap lütfen çaresiz kaldım yardım edin

Merhaba,
Aytug Bey'e 8 yil once rahmimde olusan myom nedeni ile gitmistim. Acikcasi ilk once iki doktor gezdikten sonra arkadasimin tavsiyesi ile gitmistim. Evet cok fazla konuskan degildi. Cok hizli teshis koydu yapilmasi gerekenleri anlatti. Myomun oldugu yer ve buyuklugu nedeni ile riskli bir ameliyatti ve basari ile gercekkestirdi. Evlilik hazirliklari icerisinde olmam nedeni ile de kendi alacagi tutar uzerinden ciddi indirim yapti. Konusunda cok uzman biri gercekten, uzman oldugu icin bazen hasta seviyesine inemedigi oluyordu evet ama gercektencok iyi niyetli biri. Ama programlardan sonra biraz daha hasta seviyesine indigini hissettim daha sicak kanli, daha karsisindaini dinler durumda suan bence... bem kendisinden cok memnunum. Simdi tup bebege basladik, ekibide super pozitif bir ortam var. Okuduklarimdan sonra kayitsiz kalamadim yazma istedim. Sunu da eklemeknistiyorum asla para almak icin is yapan bir doktor degil, yapmis olmak icin is yapmaz ben bu konuda bir cok seye yakinen sahidim. umarim yardimci olmusumdur

Merhaba,
Aytug Bey'e 8 yil once rahmimde olusan myom nedeni ile gitmistim. Acikcasi ilk once iki doktor gezdikten sonra arkadasimin tavsiyesi ile gitmistim. Evet cok fazla konuskan degildi. Cok hizli teshis koydu yapilmasi gerekenleri anlatti. Myomun oldugu yer ve buyuklugu nedeni ile riskli bir ameliyatti ve basari ile gercekkestirdi. Evlilik hazirliklari icerisinde olmam nedeni ile de kendi alacagi tutar uzerinden ciddi indirim yapti. Konusunda cok uzman biri gercekten, uzman oldugu icin bazen hasta seviyesine inemedigi oluyordu evet ama gercektencok iyi niyetli biri. Ama programlardan sonra biraz daha hasta seviyesine indigini hissettim daha sicak kanli, daha karsisindaini dinler durumda suan bence... bem kendisinden cok memnunum. Simdi tup bebege basladik, ekibide super pozitif bir ortam var. Okuduklarimdan sonra kayitsiz kalamadim yazma istedim. Sunu da eklemeknistiyorum asla para almak icin is yapan bir doktor degil, yapmis olmak icin is yapmaz ben bu konuda bir cok seye yakinen sahidim. umarim yardimci olmusumdur
Canım merhaba, ben de aytuğ beye gitmek istiyorum. Labaratuvar olarak neresiyle anlaşmış ve güvenebilirmiyiz sence? Senin tedavin ne aşamada tatlım umarım hamişsindir aytuğ bey hakkında ne tavsiye edersin canım

Canım merhaba, ben de aytuğ beye gitmek istiyorum. Labaratuvar olarak neresiyle anlaşmış ve güvenebilirmiyiz sence? Senin tedavin ne aşamada tatlım umarım hamişsindir aytuğ bey hakkında ne tavsiye edersin canım
Benim ilk denemem kmyasal gebelik oldu. Simdi dondurulmuslarimla tekrar transfer yapildi beklemedeyim. Insallah hayirlisi olur. Kalamis tip merkezi ile calisiyor. Yine olmazsa 3. Denememide aytug beyde yaptiricam. Randevu alip ucretsiz gorusebilirsiniz. Cok ulasilabilir biri, 24 saat telefonu acik. Whatsupdan yaziyorum onuda cevapliyor. Assitanlari ile surekli iletisim halindeyim. Merak ettiginiz baska hususlar olursa cevaplarim

X